Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja myślałem, że zakazajowi chodzi o tą białą krechę pod jego kolanami. A to o spękania chodzi,hmm.

Teraz dopiero powiększylem zdjęcie a to jest łączenie. Sorry ale na 10" siedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozenie nowego tematu na tym forum graniczy z cudem więc napisze tutaj:

 

nie mogę sobie poradzić z domyciem felg:

 

Obrazek Obrazek

 

tenzi alux rozcieńczony 1:5 i pędzel nie bardzo sobie z tym radzą :/

na smołę to mac 124 polecę ale z tymi zakamarkami nie daje sobie rady

może jakaś twardsza szczotka ????

 

Ironem było to potraktowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironem było to potraktowane?

PRIX'em poleciałem kilka razy a do tego ALUX, szczoteczka do zębów i na koniec mac 124 no i to co mi się udało zdziałać:

 

6408e8a389938f12m.jpg d59218215f9da22am.jpg 5d0ef9b46ee2812am.jpg f67df302af3596acm.jpg

 

szału nie ma ale jest dobrze w porównaniu z tym co było. Wywalę jeszcze stare ciężarki, pozostałości kleju i zawiozę do wyważenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłbyś to doczyścić idealnie, jeszcze troche popracować z prixem i ten czarny brud by zlazł.
przemyślę :) ale to już nie dzisiaj bo mnie ręce bolą od tej szczoteczki, i chyba będę musiał kupić jakąś z twardszym włosiem bo tą średnio idzie a jeszcze 2 felgi nie ruszone mam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Od kilku lat używam myjki B&D PW1400TDK z 5-metrowym wężem...

 

Czy przedłużenie tego węża ma jakiś wpływ na końcowe ciśnienie? Używam pianownicy i zastanawiam się czy będzie działać prawidłowo. Mam w planach dorobić 3-4 metry.

 

Czy ktoś już przerabiał taki temat?

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli Nielsen Brillance nałożę na gumowe dywaniki to będą śliskie? Myślę o NB bo jest dość wodnisty co pozwoli lepiej i dokładniej nanieść go w kratki. KNMPC nie do końca sprawdza się na gumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak przywrócić zmatowiały lakier do pierwotnego stanu ? ( zdjęcia poniżej ) Próbowałem już polerki ręcznej, i automatycznej Meg’s ultimate compound, papieru ściernego 2000 wodnego na mokro, past lekkościernych, K2 tempo itp. Wszystko oczywiście po dokładnym myciu i glinkowaniu. Niestety nic nie dało dobrego efektu.

 

zdjęcie 1

 

zdjęcie 2

 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.