Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedno pytanie odnośnie instalacji elektrycznej. Mam karchera z wtyczką 5P a w domu stara instalacja 4 piny (brak różnicówki). Zakupiłem gniazdo 5P celem przystosowanie do zasilania karchera i moje pytanie czy mostkować N i PE w gnieździe? czy wystarczy podłączyć 3L + PE. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj kliknąłem coś w dziale testy z zewnątrz i teraz jak wchodzę w ten dział nie ma żadnego postu tylko mogę stworzyć nowy temat nie wiem co się stało jak to naprawić ?

 

 

Kliknij na napis "Z zewnątrz" ten na pasku, na którym są jeszcze "Tematy", "Posty", "Ostatni post".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie odnośnie instalacji elektrycznej. Mam karchera z wtyczką 5P a w domu stara instalacja 4 piny (brak różnicówki). Zakupiłem gniazdo 5P celem przystosowanie do zasilania karchera i moje pytanie czy mostkować N i PE w gnieździe? czy wystarczy podłączyć 3L + PE. :dontknow:

mostkować, przy 3L + PE nie zadziała elektronika sterująca (o ile tam jakaś jest :dontknow: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy dobry temat wybrałem, ale mam pytanie. Planuję pomalować plastiki wnętrza w swoim Golfie 3. Konkretnie chodzi mi o plastiki, które są na słupkach oraz te, które lecą między podsufitką, a szybą. Są w kolorze jasnym, a chce mieć je w czarnym. Jak się to tego zabrać? Znalazłem taki preparat na allegro

http://allegro.pl/lakier-do-zderzakow-s ... 24264.html

Na aukcji pisze, że nie wymaga żadnego podkładu. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te plastiki to typowo plastiki czy są pociągnięte jakimś materiałem, ale generalnie np na forum Ibizy kilka osób malowało plastiki we wnętrzu i używali farby w spray Motipa, ale jakiej konkretnie musiał bym znaleźć temat :)

Ale wielkiej filozofii nie ma. Kilka cienkich warstw i później uważać żeby tego nie zarysować i będzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co sadzicie o takiej myjce? Spelni swoje zadanie? Mam na mysli ruszenie lekkiego blota, splukanie nadkoli

tak

da sie ta pianownica wytworzyc taka fajna snieżna piane?

http://allegro.pl/myjka-k-2-75-plus-kar ... 59689.html

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie ktoś stosował duragloss #105 pod cherry glaze ? Bo szukałem i ciężko cokolwiek znaleźć . A może lepiej bez tego cleanera sam DG ? Pytam bo i tak dość często woskuje swój samochod i nie zależy mi na bardzo długiej trwałości lecz na wyglądzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.