Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak dla mnie zymol jest wart posiadania ze względu na same doznania z obcowania z nim czyli mowie o zapachu/ nakładaniu/ docieraniu itd. :) wiadomo, że bez korekty nie ma co oczekiwać mega WOW ale sam wosk jest fajniejszy niż coli... Jak dasz pod spod HDC to coś tam wypełni i będzie znośnie. Wszyscy tylko o tym coli... ehhh. Po coli sie w głowie ..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Znacie jakis MOOCNY klej specjalnie TYLKO do gumy i plastiku ? Bede kombinowal troche przerobic rynienke w podszybiu i chce wiedziec czy jest jakis mocny klej co zlapie dentke z tym plastikiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zymol jest wart posiadania ze względu na same doznania z obcowania z nim czyli mowie o zapachu/ nakładaniu/ docieraniu itd. :) wiadomo, że bez korekty nie ma co oczekiwać mega WOW ale sam wosk jest fajniejszy niż coli... Jak dasz pod spod HDC to coś tam wypełni i będzie znośnie. Wszyscy tylko o tym coli... ehhh

 

po prostu nie planuje przynajmniej na razie zakupu maszyny i robienia samemu korekty lakieru, kompletuje sobie powoli poszczególne elementy i przyszedł czas na wosk, myślałem własnie o HDC +carbon.

 

ale dzięki za info o taka odp mi chodzilo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci tylko o zabezpieczenie ich czy cos bardziej pokroju dressingu?

Pamiętaj też o tym ze przed nakładaniem czegokolwiek na te uszczelki pasuje je dobrze wymyc APC. Inaczej każdy dressing będzie splywal z wszystkiego na co go nałożysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co najdłużej wytrzyma na uszczelka drzwiowych? Dionysus spływa z deszczem i zostawia brzydkie zacieki na lakierze.

Jeśli chodzi o zabezpieczenie, to u mnie najlepiej sprawdza się wazelina techniczna, smaruję jesienią i do wiosny spokój, nigdy nie mam problemu z dostaniem się do auta, a i guma po aplikacji nie płowieje i jest bardzo elastyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasns, bardziej chodzi mi o to by je przyciemnić, więc chodzi o dressing. Są mocno wyblakłe i mocno to razi. Próbowałem Dionysusem, ale niestety spływał i zostawiał brzydkie plamy na lakierze. Oczywiście zawsze przed nakładaniem pędzelkuję uszczelki dokładnie APC. Spróbuję jeszcze nasmarować je jakimś dressingiem do opon, lub polytrolem i zobaczę co z tego wydzie ;) W ostateczności szarpnę się na Gyeon Trima :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sir.miczu, Zainwestuj w HDC + jakiś wosk Zymola, bo może się okazać, że efekty po tym zestawie są dla Ciebie w zupełności wystarczające. Jeśli będzie brakować to wtedy maszyna. Moi znajomi też chcieli korekty do momentu jak zobaczyli działanie AIO. Stwierdzili, że jest mega kozak po SRP, Cherry Glaze, Tripple etc i im to w zupełności wystarcza. Myją jak wcześniej i namiętnie smarują :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z polerką megsa g220. Jak chodzi na sucho jest wszystko ok - wykonuje ruchy zarówno orbitalne jak i obraca się talerz. Natomiast jak jest jakiś opór - przykładam polerkę do auta, albo przykładam rękę do pada - to wtedy polerka wykonuje tylko ruchy orbitalne, natomiast talerz się nie obraca. Podejrzewam, że pewnie szczotki są do wymiany. Czy wiecie gdzie to można zrobić w Warszawie i jaki jest koszt takiej operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sir.miczu, Zainwestuj w HDC + jakiś wosk Zymola, bo może się okazać, że efekty po tym zestawie są dla Ciebie w zupełności wystarczające. Jeśli będzie brakować to wtedy maszyna. Moi znajomi też chcieli korekty do momentu jak zobaczyli działanie AIO. Stwierdzili, że jest mega kozak po SRP, Cherry Glaze, Tripple etc i im to w zupełności wystarcza. Myją jak wcześniej i namiętnie smarują :-]

 

i też tak uczynie :) dzieki za opinie, wiem wiecej ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z polerką megsa G220. Jak chodzi na sucho jest wszystko ok - wykonuje ruchy zarówno orbitalne jak i obraca się talerz. Natomiast jak jest jakiś opór - przykładam polerkę do auta, albo przykładam rękę do pada - to wtedy polerka wykonuje tylko ruchy orbitalne, natomiast talerz się nie obraca. Podejrzewam, że pewnie szczotki są do wymiany. Czy wiecie gdzie to można zrobić w Warszawie i jaki jest koszt takiej operacji?

Wszystko jest ok,niestety tak działają DA,namaluj kreskę na talerzy,żeby kontrolować,kiedy talerz się zatrzymuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi mi o to by je przyciemnić, więc chodzi o dressing. Są mocno wyblakłe i mocno to razi. Próbowałem Dionysusem, ale niestety spływał i zostawiał brzydkie plamy na lakierze.

Ja smaruje nie rozcieńczonym Perlem, oczywiście po wcześniejszym wyczyszczeniu APC i fajnie leży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Warto kupić całą puszkę??

http://allegro.pl/autosol-metal-polish-puszka-750ml-polerowanie-fv-i3902356061.html

 

Posiadam Mothersa autosol jeszcze nie używałem to jest to samo?

 

co ty chcesz pociagi polerowac ? styknie ci tubka mala ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić całą puszkę??

http://allegro.pl/autosol-metal-polish-puszka-750ml-polerowanie-fv-i3902356061.html

 

Posiadam Mothersa autosol jeszcze nie używałem to jest to samo?

 

co ty chcesz pociagi polerowac ? styknie ci tubka mala ...

 

ok a te dwie pasty Mothers i Autosol to dwie inne czy to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mothers jest delikatniejszy od Autosola. Duża pucha napewno wychodzi lepiej cenowo od małej tubki.

 

Nie zgodzę się z tym, a używam jednego i drugiego. Moim zdaniem Mothers dużo lepiej zbiera i zostawia lepsze wykończenie. Nawet niejednokrotnie słyszałem, że Autosol zostawia po sobie mały bałagan.

A moim zdaniem najlepsze efekty daje połączenie Dursol(mocniejsza wersja Autosol) + Mothers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.