Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A zmywaczem do paznokci nie pójdzie ? Pewnie gdzieś u żony czy dziewczyny stoi na półce.

Acetonem ostatnio zmywalem mazania srebrzanką. Nie żałowałem na szmatkę , troszkę lakier zamgliło ale lekka polerka i ok.

W razie co można by chyba delikatnie papierkiem ten klej potraktować...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie tego typu produkty mogą teoretycznie traktowane jako uniwersalne - kwestia wytrzymałości ;)

 

Kupując dwa produkty "specjalizowane" mamy pewność, że każdy będzie dobrze spełniał zadanie a jednocześnie starczy na dwa razy dużej niż jeden "uniwersalny" - także cenowo to samo.

Także bez zasadne rozważania moim zdaniem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając Natural Looka natrafiłem na "Poorboy’s World Trim Restorer", w sumie w specyfikacji jest napisane, że jest uniwersalny , a na forum mało o nim.

Miałem kiedyś PB Trim Restorer i trzymał się bardzo krótko na plastikach zewnętrznych. Powstawały też zacieki po deszczu. Wewnątrz był w moim odczuciu za bardzo błyszczący. Na oponach nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm950

 

Wczoraj odbierałem paczkę, wszystko wyglądało ok, ale bym uważał na wszystko co nie lubi mrozu. Paczkomaty nie są najlepszym rozwiązaniem na zimę, czasem paczka lubi trochę poleżeć zanim się "ruszy" w trasę a i potem chwilę gdzieś przeleżeć potrafi. Na pewno bym w piątek nic nie zamawiał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess, generalnie staram się unikać paczkomatów, kiedy temperatura spada poniżej zera. Wczoraj jednak nadano do mnie paczkę we Wrocku i w nocy było tam -5 stopni. Ale zakładam, że w takich warunkach, w szczelnie zapakowanej paczce leżącej ileś nad poziomem ziemi jest jednak temperatura wyższa i że siuwaxy nie zareagują "zero-jedynkowo" na tego typu temperaturę. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając Natural Looka natrafiłem na "Poorboy’s World Trim Restorer", w sumie w specyfikacji jest napisane, że jest uniwersalny , a na forum mało o nim.

Miałem kiedyś PB Trim Restorer i trzymał się bardzo krótko na plastikach zewnętrznych. Powstawały też zacieki po deszczu. Wewnątrz był w moim odczuciu za bardzo błyszczący. Na oponach nie sprawdzałem.

Te same odczucia, w dodatku nie mogłem sobie poradzić z równomierną aplikacją. Przeznaczyłem go na oponki i uszczelki latem i spisywał się dobrze - 2tyg. (ok.800km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czyściłem skórzane siedzisko akurat nie w aucie ale kanapę. Znalazłem tam jakieś ślady po długopisie które nie bardzi chciały schodzić za pomocą szczotki do skóry i Cleanera (CG Leather Cleaner). Czy ktoś ma jakąś radę jak to by można usunąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wam też tak cieżko się sciera menzerne 4000?? Muszę sie ostro namachac zeby zetrzeć po maszynie ( czy jest o efekt zbyt krotkiego wypracowania? jechałem 600x2 potem 1200x2 1500x4 i na koniec 900x2). Dodatkowo czy pylenie na tej pascie to normalka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.