Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po myciu, przed woskowaniem.

 

Auto jest po korekcie z przed miesiąca, teraz nie mam zadnego cleanera, ani glinki , zeby smignąć przed woskiem.

 

Nie bedzie problemu z nalozeniem wosku? Tj, z jego pozniejsza trwaloscia? Obudze smoka - wiem ze IPA to nie cleaner, ale jest takowa w garażu, cos na pewno oczysci/usunie stary wosk, uzywac tego przed woskiem? Czy olać to , i uznac ze szampon zrobi robote równie dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimps, Nie dotknąłbym tym lakieru. To jest do usuwania spoin sylikonowych i nie ma nic wspólnego ze zmywaczem silikonu używanym przez lakierników (potocznie zwanym "zmywaczem silikonowym").

Borek, 21 stopni

Po 15 min to już będzie zaschnięty wosk :idea: . Ja jak nałożę cienką warstwę to po 5 min poleruję

Bez przesady, 21 stopni to nie taki upał, żeby 10-15min to było za długo, a za wcześnie ścierać też niedobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki dźwięk wydobywa się z mojego auta, głownie na zimnym silniku

https://www.dropbox.com/s/2qijtjje5ao0e ... .52.32.mov

filmik nagrany na ciepłym lekko słychać takie metaliczne dzwonienie, czy to może być łańcuch rorządu? mam to już dłuższy czas z ponad rok w sumie ale dziś przy wymianie filtrów mówili ze to może byc lańcuch? co sądzicie? problemów z autem innych nigdy nie miałem tylko coś tak dzowni już długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fed6595302a84f08m.jpg

 

Przygotowując komplecik kół zimowych zauważyłem takie małe rozcięcię na boku opony, z boku nie wyczuwam żadnego zgrubienia, uwypuklenia natomiast sznur z tej szapry wychodzi, pytanie czy ta opona nadaje się do eksploatacji...

 

EDIT: Ciśnienie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym się bał na tym jeżdzić skoro płótno poszło.

Ciśnienie trzyma ale w czasie jazdy może wystrzelić.

2 dni temu kumpel sobie spokojnie jechal,coś mu huknęło, żadnego bicia...stanął za jakiś czas a tu prawie kapeć.

Poszło płótno wewnątrz i wydęło mu oponę z boku po wewnętrznej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób z Wrocławia: możecie polecić któryś z zakładów od Smart Repair? Jest tego trochę, jeden warsztat na pewno odpada widziałem ich pracę i sam bym to chyba sprayem lepiej zrobił, chodzi mi tylko o lakierowanie punktowe drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki dźwięk wydobywa się z mojego auta, głownie na zimnym silniku

https://www.dropbox.com/s/2qijtjje5ao0e ... .52.32.mov

filmik nagrany na ciepłym lekko słychać takie metaliczne dzwonienie, czy to może być łańcuch rorządu? mam to już dłuższy czas z ponad rok w sumie ale dziś przy wymianie filtrów mówili ze to może byc lańcuch? co sądzicie? problemów z autem innych nigdy nie miałem tylko coś tak dzowni już długo :)

 

Koniecznie sprawdź łańcuch rozrządu, czy na wolnych obrotach nie masz czasem leciutkiej wibracji? to tym bardziej wskazywałoby na wyciągnięty łańcuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.