Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pimps, przez dłuższy czas te aplikatory były dostępne w naszym sklepie, lecz nie było nimi zainteresowania.

Od niedawna obserwuję jednak ciekawe zjawisko związane z jego nagłą popularnością.

Zapewne naprzeciw niemu wyjdzie dystrybutor produktów.

Kiedy? Ciężko powiedzieć.

Myślę jednak, że jest to właściwa osoba, do której możesz skierować pytanie ;)

Nie wiem czym pomogłem, ale powiedziałem co wiedziałem 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa, spróbuj trochę wyskrobać, resztę wymyć wodą lub nitro. Tylko w przypadku nitro przeprowadź próbę w mało widocznym miejscu.

 

Tak spróbuje zrobić.

dziękuję.

 

 

@maluch - super, wielkie dzięki, będę tez tym próbował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 11 zł to bedziesz miał chyba z pół litra gliceryny aptecznej. Jest to ilość taka,że Twoje prawnuki jeszcze zabezpieczą swoje autobusy. Gliceryna nie zamarza,świetnie sie sprawdza w zimie na wszelkich uszczelkach i jak jeszcze dodasz do płynu do spryskiwaczy to krople będą uciekac na dach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. ja daję na pół litra płynu 4 krople gliceryny. Nie dawaj za duzo bo będzie się mazac. Sprawdzone od lat. Przetestuj sobie na lustrach i szybach w domu. Zobaczysz jak czysto i aksamitnie wyglądaja i jak woda po nich zbiega. Przeciez gliceryne daja do tych" droższych" płynów. Ona pielęgnuje gumę

 

[ Dodano: 9 Październik 2013, 20:43 ]

Sorry za drugi post. ja zawsze czy to lato czy zima myję szyby w aucie i okna w domu płynem do szyb z dodatkiem gliceryny(proporcje jak wyżej) i dodaję do płyny do sprysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.