Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć, czy któryś z tych zestawów możecie polecić? Jeśli nie, to co polecacie?

 

ALLEGRO ZESTAW I

MOTHERS PowerBall 4Lights

Stuf city garage ultra clear headlight restoration

 

mam ten zestaw mothersa, nic tym nie zdziałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy któryś z tych zestawów możecie polecić? Jeśli nie, to co polecacie?

 

ALLEGRO ZESTAW I

MOTHERS PowerBall 4Lights

Stuf city garage ultra clear headlight restoration

 

mam ten zestaw mothersa, nic tym nie zdziałasz.

 

A czym zdziałam? Chce dziś to zamówić by w tym tygodniu je spolerować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko w sprawie użycia różnego rodzaju środków do usuwania resztek asfaltu. Czy te środki, spływając z dołów drzwi, nie zrobią krzywdy konserwacji na progach, czy lepiej użyć czegoś innego - choćby szmaty nasączonej nafta/benzyną ekstrakcyjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie ;) , czy moze ktoś wie ile waży opona Dębica Frigo 2 205/55/16? Chodzi o wysyłkę, a na razie siedzą na felgach i żeby je zważyć i oszacować czy się to opłaca musiałbym zdjąć jedną w wulkanizacji. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. znajomy oddał auto do zakładu zajmującego się lakiernictwem i niby kosmetyka aut. spartolili sprawę mocno. plastiki i gumy uwalone pastą, wosk niespolerowany do końca w jednym miejscu i na całym lakierze widoczne są słoneczka, widać takie promienie jak się zerknie pod słońce. co jest tego powodem w zasadzie bo jeszcze ja z tym do czynienia nie miałem. co źle zostało zrobione? drugie pytanie jak to teraz naprawić bez użycia maszyny? jakiej mikstury użyć? niby na aucie jest wosk ale dopiero jutro sie upewnię. ponownie polerowanie? czy politura? podpowie ktoś. wybaczcie że nie szukam informacji na forum ale nie mam nocy by to ogarnąć a jutro trzeba działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.