Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Pany pytanie - używam obecnie FK Hi Temp na lakier. Na białym lakierze efekt megaśny, taki fajny szklisty błysk. Czy jeśli miałbym kłaść na czarny też go to będzie jakaś zauważalna różnica w wyglądzie auta niż jakbym położył np Nattys'a ? Czy to będzie po prostu ten magiczny 1% ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurde mam nie mały problemik :D Nasmarowałem plastiki zewnętrzne 303 aerospace 2 dni temu. Dziś padał deszcz, nie dużo, przelotny. Efekt taki, że z dressingu nie zostało nic po za tłustymi plamami na lakierze, co z tym robić ? w czym popełniłem błąd ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym popełniłem błąd ?

Błędem było użycie 303 na plastiki zewnętrzne. Z opinii i testów forumowych wynika, że nadaje się on lepiej do wewnątrz i komory silnikowej. Pozostaje Ci zmyć cały dresing i nałożyć inny, bardziej nadający się np. KochChemie Nano Magic Plast Care, Shiny Garage Jet-Black Exterior Trim Restorer, Autofinesse Revive, ValetPRO Dionisus Trim Glitz (kolejność przypadkowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odswiezalem lakier Schollem S17 na bialym Urbanie i pojawily sie delikatne hologramy

dam rade je usunac S17 na czarnym/zoltym Urbanie ?

S17 + czarny pad.

 

Mam gąbki na gwint do polerkiGmop Farecka pomarańcz i czarny. Czy można tymi gąbkami polerować używając Ssrów 1, 2.5 a nie Farecli?

dzieki

Można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy mogę spryskać wykładzinę samochodową APC Shiny Garage Red Devil tak w proporcji 1:5 i powiesić na płocie na kilka minut. A potem opłukać to porządnie myjką ciśnieniową.

 

Teoretycznie nic nie powinno się stać, prawda?

 

Ps. Dostępu do odkurzacza piorącego nie posiadam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse że wypłuczysz tak mocno pieniący produkt myjką, są raczej małe ;) Do takiej metody nadaje się np. Nielsen Nap Low Foam.

 

Dzięki ;)

 

Myślałem, że może się obejdzie bez zakupów, bo został jeszcze Dimer w arsenale - ale Dimer to chyba należy do bardzo mocno pieniących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, ja bym spróbował. Troszkę to potrwa ale efekt końcowy może Cię zaskoczyć.

 

W sensie, że Red Devilem, Dimerem czy ogólnie myjką ciśnieniową? ;)

 

Kama, Działaj śmiało. Robiłem tak kilka razy i git. Płucz tylko sukcesywnie w jednym kierunku.

 

No w zasadzie to chyba jutro spróbuję i zobaczę co zdziałam :)

 

Ps. Używałeś może w tym celu RedDevil'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.