Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

ktorej uszczelki ?

jesli chodzi o o-ringi to ja kupuje w sklepie z czesciami motoryzacyjnymi/rolniczymi

 

Właśnie nie chodzi o o-ring. Stożkowa uszczelka do odkurzacza piorącego. Połączenie wężyka od zbiornika z detergentem do pompy wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

znajomy przewoził w bagażniku w plastikowym pojemniku mięso i kości dla psów, niestety okazało się, że pojemnik był pęknięty i trochę tego wypłynęło na tapicerkę bagażnika. Fetor jest niemiłosierny, pranie nie pomaga, wietrzy się już 2gi tydzień zapachy ambi pury i inne cuda, żwirek dla kota, gałęzie orzecha nic,dalej śmierdzi, czy znacie jakiś sposób na niwelację smrodu w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal,michałoś, Zapytałem, bo wydaje mi się, że jak kupowałem to był zdecydowanie gęstszy. Postał trochę w garażu i zrobiła się woda. Próbowałem wymieszać, ale to nic nie daje. Zauważyliście coś takiego w swoich produktach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy przewoził w bagażniku w plastikowym pojemniku mięso i kości dla psów, niestety okazało się, że pojemnik był pęknięty i trochę tego wypłynęło na tapicerkę bagażnika. Fetor jest niemiłosierny, pranie nie pomaga, wietrzy się już 2gi tydzień zapachy ambi pury i inne cuda, żwirek dla kota, gałęzie orzecha nic,dalej śmierdzi, czy znacie jakiś sposób na niwelację smrodu w aucie?

 

Ozonowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie!

 

Jakiś czas temu zakupiłem nową polerkę LARE EPL-41, używałem jej dopiero przy jednym samochodzie. W miniony weekend zauważyliśmy z kolegą iż na na trzpieniu mocowania tarczy jest spory luz. Tak powinno być?

 

Aby było ciekawiej to dodam, że posiadam również starego Das'a z 2011 roku który zrobił kilkanaście samochodów ale w nim luz jest praktycznie nie wyczuwalny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zakupiłem nową polerkę LARE EPL-41, używałem jej dopiero przy jednym samochodzie. W miniony weekend zauważyliśmy z kolegą iż na na trzpieniu mocowania tarczy jest spory luz. Tak powinno być?

 

Napisz do ricksona, też ma epl 41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie takiego typu - miałem umazany boczek farbą olejną, szpeciło go to jak ch***era, wiec postanowiłem "zdjąć" to zabrudzenie benzyną ekstrakcyjną, niestety mimo że wydawało mi się, że nie odbarwi lakieru to tak jednak się stało :( Na boczku jest jaśniejsza łata. Doraźnie poprawiłem, malując fragment boczku bezbarwyn lakierem - łata jest mniej widoczna, no ale jest równomierny połysk i jako tako to wygląda. Ale mimo wszystko strasznie mnie to kłuje w oczy, i tu kieruje pytanie - idzie to jakimś środkiem zamaskować? Boczek jest z takiej jakby skaji, coś jak deska rozdzielcza, odbrawiła się ta właśnie skaja/plastik. Tapicerka jest ciemno szara, dla zainteresowanych wstawie foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zakupiłem nową polerkę LARE EPL-41, używałem jej dopiero przy jednym samochodzie. W miniony weekend zauważyliśmy z kolegą iż na na trzpieniu mocowania tarczy jest spory luz. Tak powinno być?

 

Napisz do ricksona, też ma epl 41

 

Napisałem. Zobaczymy co odpisze. Dzięki :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Czy mogę filed glaze lub nano express nanieść po myciu na lakier pozbawiony wosku?

 

FG faktycznie szkoda na jałowy lakier - jak ktoś wcześnie napisał, spłynie po pierwszym deszczu.

Za to Nano Express to zupełnie innym produkt. Wg mnie mnie jakiś wosk w spreyu. Na gołej blasze poleży nad podziw długo - pamiętaj tylko że jego aplikacja nieco się różni od typowego QD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.