Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

sote2, widziałem kwadrans ciężkiej pracy z maszyną nad jedną widoczną rysą na przedniej szybie. Efekt był... skromny :/

Jeśli chcesz zrobić całą przednią szybę to współczuję :( - druga sprawa to pylenie tego cuda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem kwadrans ciężkiej pracy z maszyną nad jedną widoczną rysą na przedniej szybie. Efekt był... skromny :/

To mało widziałeś :)

Ja u siebie ściągnąłem jakieś 70-80% siatki rys. Miałem tylko problem z wymyciem go z odprysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, Coś koło dwóch. W cztery godziny myślę, że ściągnąłbym jakieś 90%.

Ale żeby nie było, że jestem jakimś kozakiem, to nie było tam ''grubasów'' po odśnieżaniu szpadlem, a siatka średnich i płytkich rys, która skutecznie utrudniała jazdę pod słońce. Ledwo było widać w porównaniu do tego, co teraz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko panowie .

 

Mam fg500 , pf2500 , sf 4000

 

Które pady ABW 150 wybrać bo z tymi kolorami zgłupiałem już .

 

Mają dwa pady cutting , biały i niebieski ( fg500 )

I dwa light cutting/polishing , zółty i pomarańczowy ( pf2500 )

Czarny sf4000 . Dobrze gadam z tymi pastami co do padów ? Tylko który brać do pf2500 . Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polerowaniu mechanicznym poleka Lare epl-51 z pasta UC megsa pozostały delikatne hologramy. Uzywam sredniego malego pada lare i po tym przecieram IPA. Ryski zniknęły, ale male hologramy sa. Robię 2x 800, 4 x 1100, 4 x 1500, 2x1100, 2x800. Mm jeszcze cleanera DJ LP lekko scierny. Powierzchnia czysta.

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.