Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak, ma to znaczenie, bo kiedyś się zapomnisz i zostawisz auto na biegu i przy kręceniu rozrusznikiem Ci pojedzie kawałek do przodu/tyłu. A po drugie mając "na luzie" i z włączonym sprzęgłem (czytaj bez wciskania pedału) silnik jest połączony ze skrzynią poprzez sprzęgło i wałek w skrzyni się obraca, a jak masz wyłączone sprzęgło (pedał wciśnięty) to silnik jest rozłączony ze skrzynią, a co za tym idzie jest mniej obciążony (znaczenie to ma głównie w zimę, gdy samochody nie odpalają za dobrze (po co dodatkowo obciążać silnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Red Devil nada się do czyszczenia plastików wewnątrz??

 

Ja robię 1:10 i jest ok

 

Nie za odważnie?

 

Ja zrobiłem 1:20 i uważam, że jakoś tak na skraju do użycia wewnątrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Red Devil nada się do czyszczenia plastików wewnątrz??

 

Ja robię 1:10 i jest ok

 

Moim zdaniem 1:10 za mocne na środek. Ja mam 1:20 i nawet jak na pierwsze użycie w środku pozostawił mega szare plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kładł ktoś z was na Scholla A15 wosk Carbon z Zymola? Niby A15 to AIO, ale ciekawi mnie jak długo to poleży i czy dodatkowa aplikacja Carbona coś da.

 

A15 średnio się sprawdza jako "podkład" pod woski

zdecydowanie lepiej wypada tu W09, ale nie ma on takiej siły cięcia jak A15

 

Generalnie A15 jest bardzo dobry do odświeżenia autka tym bardziej, że fajnie kryje. W arsenale posiadam też Coliego 845 i zastanawiam się czy nie zrobić testu z jego wykorzystaniem kładąc go na A15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy HDC ręcznie usunie mi holsy po glince? Wczoraj ok 23 na dworze było już chłodno i mimo ciepłej wody narobiłem bałaganu na lakierze. Nie wiem, czy zdążę przejechać finishem więc wolałbym odrazu kłaść HDC z Carbonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.