Skocz do zawartości

Grupa rabatowa dla forumowiczów w MrCleaner.pl!


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To i ja się podepnę z prośbą o dodanie do grupy rabatowej:

 

adampyl@gmail.com

 

Dodane po 7 godzinach 32 minutach 45 sekundach:

I jeszcze mam jedno pytanko, czy na przyszłość jest możliwość, aby mikrofibry też były pakowane w jakieś torby strunowe?

Dzisiaj przyszła do mnie paczka DHL'em, niestety nie mogłem odebrać jej osobiście, więc zrobił to mój pracownik. Karton cały nasiąknięty był ropą. Chłopaczyna tylko sprawdził czy nic nie jest wylane w środku i przyjął paczkę. A ja teraz bidny już 3 raz włączyłem pranie 14 ściereczek z mikrofibry:) niestety zapach ropy wciąż jest wyczuwalny...

Oczywiście do nikogo nie mam pretensji i żalu - żeby nie było :good:

Wina leży po mojej stronie (no może trochę też kuriera:)

Po prostu jeśli byłaby taka możliwość pakowania ścierek właśnie w jakieś folie, dzięki którym jak coś się wyleje to się nie ubrudzą i nie przejdą zapachem, to byłoby dużo profesjonalniej i milej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Wszystkie konta zostały dodane, jednocześnie przepraszamy za dość długą zwłokę, lecz braki kadrowe pozwoliły skupić nam się głównie na zamówieniach.

 

Odnośnie pakowania mikrofibr przy aktualnej ilości zamówień było by to trudne, aby pakować każdą mikrofibrę do osobnego opakowania, natomiast dziękujemy za sugestię, postaramy się w przyszłości poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.