Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

jodan, Panie zawsze robimy kopie.

Dziś oddałem po serwisie laptopa z którego pewnej młodej damie wyparowały przez zaniedbanie materiały z uczelni a jutro egzamin :song:

 

Jak to mówimy jeżdząc po klientach - że dzielą się na dwa rodzaje:

- na tych co robia kopie bezpieczeństwa

- na tych co będą robić kopie bezpieczeństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie dziś, a wczoraj...

 

20120213169.jpg

 

 

Nawet faja tarła paluchami, żeby sprawdzić co narobiła, a to oznacza pełną świadomość występku co wku...o mnie jeszcze bardziej. Zderzaki malowane już 2 razy w przeciągu 3 lat przez takich cudaków, szykuje się kolejny...

 

 

P.S. Wiem, jest brudny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że wczoraj umyłem parcha a dzisiaj pada śnieg i będzie pewnie znowu chlapa :zly:

 

Dlatego ja czekam, aż ten cały śnieg stopnieje. Chociaż jest dziś na plusie to zaraz po wyjechaniu z myjni efekt miałbym ten sam co przed wjechaniem na nią :mrgreen:

 

Wkórzyło mnie dziś odśnieżanie samochodu ... takiej warstwy śniegu dawno nie odgarniałem, a dalej pada :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również wkurzył dzisiejszy śnieg i to w jakiej ilości sypie(!). Wybrałem się zestawem bus+ laweta do Kielc po Scenica. W tamtą stronę jeszcze spoko, ale z powrotem ledwo wróciłem... Pod dwie górki zablokowane TIRami wjechałem tylko cudem. Niestety, stanąłem na mostku wjazdowym. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg to tam nic. Jechałam rano do szkoły za szambiarką (nie puszczą u mnie pługa, bo po co?), droga tak nierozjeżdżona, że auta z naprzeciwka zjeżdżały na pobocze, żeby ją przepuścić i miałam puściutką drogę :D

A wkurzyło mnie to, że ledwo spadł śnieg to część kierowców panikuje i jedzie 30km/h na odśnieżonej i posypanej drodze, a reszta udaje że nie widzi śniegu i ląduje w rowach. Trzy razy musiałam zmieniać trasę, bo zamknięta, straż pożarna jeździ w tą i spowrotem a moja ślepa uliczka to Syberia :x:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.