Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

a wjechałeś tak perfidnie czy gwałtowne hamowanie by wystąpiło? ja właśnie dla takich sytuacji kupiłem kamere samochodową. jakby było gwałtowne to bym sie kłócił.

Byla ewidentnie moja wina przyznaje sie bez bicia :) dlatego tez sie nie spieralem , mam ten rarytas ze punktow nie zbieram :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czyli perfidnie ;D to nie widziałeś policji? hmmm punktów to obcokrajowcy nie dostają, a Ty masz takie nasze polskie imie :D

No nie widzialem stali Alfa za winklem :D niebieskie lampy i poszli

Polskie imnie i nazwisko mam nie zmienialem ale papiery 18 lat temu owszem :) jakis plus teraz jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można wiedzieć jakie obywatelstwo? ;p

Rozumiem, ze pytasz o moja, za moich czasow wyjezdzalo sie z Pl za wolnoscia , ale mnie sklonilo cos innego i trafilo Mi sie za morze czyli do Szwedow a ze to kraj otwarty dawali obywatelstwo to bralem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja to chyba fizykiem nie będe ;D

Ale nie było ciśnienia atmosferycznego, tylko wyższe, a wtedy punkty krzepnięcia i wrzenia się przesuwają. Dziwne, aluminium stosowanie na wyoblanie puszek jest bardzo plastyczne, widocznie przy niskiej temperaturze zrobiło się kruche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corsa :( Na szczęście nie bardzo, mała wgniotka przed tylnim kołem i sporo rys, część się pewnie uda wyprowadzić bo lakier miękki. Jeszcze nie oszacowałem, bo warstewka soli i kolor tira trochę kryją.

Ale może sobie zderzak w końcu polakieruje porządnie :lol:

No i mina tirowca, pewnego siebie jak dostał 450, bezcenna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok 7 letniej Pandy pewnej pani jak odbierałem własne auto. Po 7 latach przyjechała na ...wymianę oleju :shock: Ale nie to jest najgorsze ... widok wnętrza ściął mnie z nóg, wszystko zasyfione, wszystko ! Panowie jutro wkleję tutaj zdjęcia bo dziś już nie dam rady, ale uprzedzam nie będzie to przyjemny widok :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, też sie zawsze śmiałem jak tak można :D a dziś klejąc obudowe zasilacza dwie połówki zaskoczyły i klej strzelił prosto w oko. To jest ogólnie nic bo okulistka mówiła że miała takie przypadki gdzie ludzie mieli całe oko zaklejone razem z powieką tak jakby specjalnie zakroplili sobie oczy kropelką :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.