Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niewiele rzeczy jest w stanie popsuć mi humor. Dzisiaj jednak nie wytrzymałem. Nałożyłem niewidzialną wycieraczkę na moje okulary korekcyjne i nie działa. Albo błąd przy aplikacji, albo ja za wolno biegam... ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacki dzień. Wychwaliłem 3 dni temu Ducato jaki to dzielny "mors" :D i oczywiście pojechało na lawecie do serwisu - zamarzła odma i wyp.....ło olej przez jakąś uszczelkę (simering wału) - to wstępna diagnoza. Spoko luz - siadam w Pumę i ogień - próbuję organizować jakoś dzień, pożyczyć gdzieś busa itp. Jade sobie, jadę... j....eb - kierownica coś ciężko chodzi :D Plama pod autem i suchy zbiornik "pałer stiring" wyjaśnia sprawe :lol: . Focusa już nawet nie próbuje ruszać :D . Strzeżonego Pan....... :-] Będzie lepiej.... :(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacki dzień. Wychwaliłem 3 dni temu Ducato jaki to dzielny "mors" :D i oczywiście pojechało na lawecie do serwisu - zamarzła odma i wyp.....ło olej przez jakąś uszczelkę (simering wału) - to wstępna diagnoza.

 

Dziś holowałem szwagra również po zamarzniętej odmie, w trasie mu się zatrzymał, zarzygał wszystko pod maską przez bagnet, i dzisiejsza diagnoza pokazała, że silnik idzie do wymiany, zatarty na panewkach i dziękuje, nie idzie nic już zrobić. Auto to Veneo 1.7 CDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja brata wysłałem na stację gdzie tankuję moje TDDi i teraz swoim Mondeo TDCi prawie jechać nie może, co przyspiesza to kontrolka i gaśnie. A lał depresator, więc chyba trefne paliwo zalał. Z drugiej strony ja przejeździłem na paliwie z tej stacji z 7 baków już, ale i silnik mniej wymagający... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lawecie do serwisu - zamarzła odma i wyp.....ło olej przez jakąś uszczelkę (simering wału) - to wstępna diagnoza

 

Fiacina śmiga już jak funkiel-nówka. Awaria to "coś" przymarzło i wy....."wystrzał" uszczelki filtra oleju. Silnik uratowało wczesne wykrycie wycieku (przyznaję, troche na farcie) i nie kombinowanie "jakoś dojadę" na serwis, tylko laweta. Koszta: holownik + śmieszne grosze.

Gruby - "Miszcz" :evil: Dobra, dobra, wesoło mi, ale spodziwałem się, że koszta pójdą "na ostro" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lawecie do serwisu - zamarzła odma i wyp.....ło olej przez jakąś uszczelkę (simering wału) - to wstępna diagnoza

 

Fiacina śmiga już jak funkiel-nówka. Awaria to "coś" przymarzło i wy....."wystrzał" uszczelki filtra oleju. Silnik uratowało wczesne wykrycie wycieku (przyznaję, troche na farcie) i nie kombinowanie "jakoś dojadę" na serwis, tylko laweta. Koszta: holownik + śmieszne grosze.

Gruby - "Miszcz" :evil: Dobra, dobra, wesoło mi, ale spodziwałem się, że koszta pójdą "na ostro" :roll:

 

Uffff....na szczęscie bo już myślałem, że znowu w mediach będzie głośno o konflikcie w który zamieszany jest Wołomin bo wietrzyłem spisek konkurencji, która unieruchomiła busa w przededniu otwarcia Migliorro Wołominnio Automobile Studio by Gruby_RS &Company:evil: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby zarobiłeś kilka klocków. Zamawiaj woski...

To samo pomyślałem!

 

Mądrale :P Dobra, tylko jakie?, które? :P:lol:

 

p.s. Lud poszedł za przewodnią myślą Władzy Forumowej i #16 też już jest :D:P

 

[ Dodano: 6 Luty 2012, 18:22 ]

Migliorro Wołominnio Automobile Studio by Gruby_RS &Company

 

Łukasz widać obyty w świecie :song: . Wkomponuj jeszcze gdzieś "luxury" i "treatment" i kubek WWL albo balonik masz gratis na otwarciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.