Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

tak, netbook przeleciał w torbie po samochodzie i jakoś tym bokiem co na foto uderzył, muszę się dowiedzieć jak to zgłosić, czy też z ubezpieczenia tego gościa mi to policzą, czy jak :o

Może być z tym kłopot... Mogą uzasadnić odmowę tym, że nie umieściłeś go w bagażniku, nie zabezpieczyłeś itd. :o Ale próbować zawsze warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

u nas tez tak powinno byc :song:

mało śmieszny żart

nie no lepiej sie codziennie wku**** na buractwo i niech ginie co roku na drogach 5000 osob :good: tez jestem Za

za wszystko inne proszę bardzo ale nie za prędkość, jak ktoś chce jeździć wolno jego sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tez tak powinno byc :song:

mało śmieszny żart

nie no lepiej sie codziennie wku**** na buractwo i niech ginie co roku na drogach 5000 osob :good: tez jestem Za

za wszystko inne proszę bardzo ale nie za prędkość, jak ktoś chce jeździć wolno jego sprawa

 

Tylko to, że Ty jedziesz bezpiecznie i wolno to niczego Ci nie gwarantuje, bo ktoś inny musi przed zakrętem na trzeciego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trzeciego nie jest zgodne z przepisami więc nie łapie sie pod moje kryteria, wyprzedza na trzeciego = dostaje mandat na 6 koła i z głowy ;) ja mówię o prędkości tylko i wyłącznie, a nie o łamaniu przepisów

 

i żeby nie było staram się nigdy wolno nie jechać, przynajmniej dynamicznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n

maya napisał/a:

snap napisał/a:

maya napisał/a:

snap napisał/a:

u nas tez tak powinno byc :song:

 

mało śmieszny żart

 

nie no lepiej sie codziennie wku**** na buractwo i niech ginie co roku na drogach 5000 osob :good: tez jestem Za

 

za wszystko inne proszę bardzo ale nie za prędkość, jak ktoś chce jeździć wolno jego sprawa

 

 

Tylko to, że Ty jedziesz bezpiecznie i wolno to niczego Ci nie gwarantuje, bo ktoś inny musi przed zakrętem na trzeciego...

 

nawet nie zaczynam dalszej dyskusji bo polecą pewnie bany ....................... :?

 

temat rzeka - dajcie na luz :song::song::song: ta dyskusja nic nie zmieni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
nawet nie zaczynam dalszej dyskusji bo polecą pewnie bany ....................... :?

 

temat rzeka - dajcie na luz :song: :song: :song: ta dyskusja nic nie zmieni :P

_________________

Święte słowa! Popsułeś mi zabawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalenie auta rano ... nie tyle, że ciężko się odpalało bo odpalił bez problemu ale od razu zaczęło trząść budą i nie chciał wejść na obroty :wallbash: Ostatnio miałem wymieniane świece i kable. Najwidoczniej w sklepie nie znają się na samochodach i dali mi jakieś trefne świece :thumbdown: W poniedziałek trzeba będzie zmienić na inne ... a miałem sobie 10 MF kupić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera temperartury minusowe... boje sie wymyc auto i zostawic na noc pod blokiem... ma byc -10 ... jeszcze mi wszystko pozamarza..... grrrr

 

Ja w czwartek zaryzykowałem było -10 podczas mycia,po powrocie obowiązkowe spryskanie uszczelek sylikonem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamrznięte kosmetyki :zly::zly:

Woski itp rzeczy mam w domq juz od dawna ( za droga sprawa) jednak kilka zostało w dziupli. Dzisiaj patrze i 303 AS, PB NL i Perl zamarznięte :shock::wallbash:

 

Wie ktoś może czy po rozmrożeniu to jeszcze sie nada do użytku czy juz raczej na śmieci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.