Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

kamil_rosen, może ma dobrze rozliczane kilometry.... ;)

 

Dokładnie + zawsze można zabrać ze sobą więcej rzeczy i prowiant :)

Zawsze kiedy była możliwość wyjazdu na delegację jechałem swoim autem, nastukałem w taki sposób już kilkadziesiąt tysięcy km i nigdy nie miałem takich przygód :(

 

escimo łoooosz kurde, że też akurat tam się musiał taki zonk przytrafic, współczuję ... :/ Nie chcę nic krakac, ale nie za bardzo mi się jakoś wydaje, żeby w ramach AC zlikwidowali CI tą usterkę, jeszcze gdzieś tam u rumcajsów. :o

 

No dokładnie, niestety Assistance ani AC nie pokryje kosztów naprawy. Muszę z własnej kieszeni.

AC mogłoby zadziałać np. w przypadku kiedy wpadam w dziurę, urywam miskę olejową i silnik się zaciera. Ale podejrzewam, że to i tak sporo problemów by mnie kosztowało.

 

Mimo wszystko i tak chyba kilka zł do przodu jeszcze będę, o ile mnie taksówki nie zjedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@luq92 forum czytam w kolejnosci wg rangi:

 

1. Używane

2. Oleje

3. Poprawiło

4. Wkurzyło

5. Spoty

 

 

Reszta "ozancz jako"

 

:mrgreen:

 

Jak widzę Twój login na końcu listy nowych postów we "wkurzyło" to już wiem - mniej więcej - o czym będzie :-] Powiem tak: 1500 zł i dzis jestem z lawetą bez oglądania...DEAL? :song::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luq92 forum czytam w kolejnosci wg rangi:

 

1. Używane

2. Oleje

3. Poprawiło

4. Wkurzyło

5. Spoty

 

 

Reszta "ozancz jako"

 

:mrgreen:

 

Jak widzę Twój login na końcu listy nowych postów we "wkurzyło" to już wiem - mniej więcej - o czym będzie :-] Powiem tak: 1500 zł i dzis jestem z lawetą bez oglądania...DEAL? :song::evil:

 

chcesz tez tak często pisać w tym dziale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luq92 forum czytam w kolejnosci wg rangi:

 

1. Używane

2. Oleje

3. Poprawiło

4. Wkurzyło

5. Spoty

 

 

Reszta "ozancz jako"

 

:mrgreen:

 

Jak widzę Twój login na końcu listy nowych postów we "wkurzyło" to już wiem - mniej więcej - o czym będzie :-] Powiem tak: 1500 zł i dzis jestem z lawetą bez oglądania...DEAL? :song::evil:

 

:lol::lol::lol::lol::lol: dorzuć glasura i sam go dopchnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziś wkurzyło to że zabrałem się za odkręcanie EGR i kolektora ssącego w FORD 1.8 TDCI i na samym końcu okazało się że nie dam rady tego zrobić bez podnośnika lub kanału musiałem skręcić wszystko z powrotem i na domiar złego przekręciłem jedną śrubę ....

 

3godz stracone ... no i śruba :cry::x

 

I po co to było no po co .... :dontknow::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, najbezpieczniej policja... Jak będziesz robić dokumentację to zrób milion zdjęć z różnych perspektyw i przede wszystkim postaraj się ukazać jak głęboka jest dziura (włóż coś do środka).

 

No i powodzenia życzę z ubezpieczycielem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, zobaczymy co powiedzą.

Kiedyś kobita rozcięła oponę i jak zadzwoniła to powiedzieli, że do dziur nie przyjeżdżają. Porobiliśmy zdjęcia, poprzepychali nas od urzędu do urzędu i niecałe 500zł wpadło (felga + opona, 15'') Ja mam 17'' i wyskoczył spory bąbel na boku opony + fela pewnie do prostowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luq92 forum czytam w kolejnosci wg rangi:

 

1. Używane

2. Oleje

3. Poprawiło

4. Wkurzyło

5. Spoty

 

 

Reszta "ozancz jako"

 

:mrgreen:

 

Jak widzę Twój login na końcu listy nowych postów we "wkurzyło" to już wiem - mniej więcej - o czym będzie :-] Powiem tak: 1500 zł i dzis jestem z lawetą bez oglądania...DEAL? :song::evil:

 

:lol:

Po zasięgnięciu internetowej wiedzy udało się żarówkę wcisnąć za pierwszym razem :-] Po prostu mam za duże łapska :mrgreen:

Ot taka tam toksyczna miłość 3 :lol:

1500? Panie, oleju nie bierze, pali od strzała, jeździ prosto i pali mniej niż skuter. Dorzuć Pan coś :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojczulo wrócił moim mondeo z wędkowania w Norwegii, ale to akurat mnie cieszy, wkurza mnie to, że wyciekła z jednej ze skrzynek woda po rybach. Idzie zemdleć w środku... Zwykłe pranie pomoże coś, czy trzeba używać jakiś extra środków? Ostatecznie wypierdziele wykładzinę bagażnika i kupię świeżą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg cyrku ze sklepem internetowym LM.

Od 5 dni czekam na przesyłkę, więc zadzwoniłem do nich co się z nią dzieje.

Najpierw dowiedziałem się, że wygenerował się tylko list przewozowy i przesyłka nie została wysłana ( w piątek twierdzili że kurier odebrał przesyłkę) a po godzinie stwierdzili "że przesyłka zaginęła" i sprawę musi wyjaśnić dział logistyki...

Kupowałem już w wielu sklepach internetowych, ale taki cyrk spotykam pierwszy raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proba wlamania sie do mojej zabawki... 0-1 dla Fiata 126p

 

Wczoraj przy myciu zobaczylem, ze zamek od strony kierowcy jakis taki powyginany...Ktos probowal srubokretem go wylamac ale mu sie nie udalo, bo mial za gruby srubokret...

Zeby miec auto kolo domu wynajalem miejsce na parkingu pietrowym zamykanym na noc...czyli ktos probowal w dzien otworzyc drzwi srubokretem...tylko cos mu nie pyklo. :shock:

 

Nawet nie wiadomo kiedy to sie stalo, bo auto 2 tygodnie nieruszane i tylko podjezdzalem, zeby zobaczyc czy ktos nie porysowal lakieru :cry:

 

Dzis juz stoi w fuksem wynajetym garazu...

 

A myslalem, ze w Niemczech jak nie bedzie stal na ulicy to nikt go nie ruszy... Pewnie Car-Audio z srodka skusilo bo wyjechac by i tak nie wyjechali przez rogatki. :cry:

564d29f2ead6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.