Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wydaje mi się, żeby koszty utrzymania e39 w porównaniu do e46 były jakieś zabójcze. Ja mam e39 525d, mój szwagier ma e46 330d i jakoś nie widzę specjalnych różnic w cenach gratów, które to różnice miałyby zabijający wpływ na kieszeń. Co do komfortu to nikt ameryki nie odkryje pisząc, że w e39 jest bardziej komfortowo bo i landara większa niż e46 - więcej miejsca w środku, trochę lepsze wygłuszenie auta.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie i uklad kierowniczy na pewno drozszy jest w e39. Co do jazdy to oby dwa samochody sa swietne. E46 jest jakby skrojona pod kierowce, w czasie jazdy czuc ze jest duzo lzejsza od "5". E39 zas to autk bardzo wygodne, lepiej wykonane i wyciszone niz E46. Na sprawnym zawieszeniu jazda tez jest fajna. Clarkson swego czasu bardzo pozytywnie sie wypowiadal o e39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak usiadłem przed siuwaksami i mówię coś bym nałożył na maskę potestował obok pracy powstała myjka bezdotyk, ale sam nie wiedziałem co i zostało bez wosku.

ehh człowiek to jednak głupia istota :):)

To już nie te czasy co się kładło obojętnie co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak usiadłem przed siuwaksami i mówię coś bym nałożył na maskę potestował obok pracy powstała myjka bezdotyk, ale sam nie wiedziałem co i zostało bez wosku.

ehh człowiek to jednak głupia istota :):)

To już nie te czasy co się kładło obojętnie co...

Aha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuska mysl techniczna. Filtr kabinowy w nogach kierowcy obok miejsca gdzie idzie kolumna kierownicza. Godzina na montaz i cale poobdzierane rece :kox:

 

Kto nie wymieniał żarówki w reflektorze C3 ten nie wie co to "francuska myśl technologiczna"...

2 godziny przy -15 na dworze, ręce wyglądały jakbym rozplątywał drut kolczasty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, w Megane w nogach pasażera, a akurat zawadza o schowek więc go trzeba wymontować. a żeby odkręcić schowek to trzeba plastiki progu wyjąć :lol:

siwyjac, oj tam, w Megane zimą wymieniałem żarówki to zderzak musiałem zdjąć.

ale mistrzem jest hyundai i30. przed wieczkiem od żarówki idzie wlew płynu do spryskiwaczy :lol: wystarczyło by ją lekko przesunąć lub zrobić kolanko po środku i dostęp do żarówki super. no, ale nie pomyśleli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie wymieniał żarówki w reflektorze C3 ten nie wie co to "francuska myśl technologiczna"...

2 godziny przy -15 na dworze, ręce wyglądały jakbym rozplątywał drut kolczasty...

 

jak nabierzesz wprawy to pach pach i gotowe, u ciotki w c3 dosyc czesto zarowki padaly, za pierwszy razem..fakt..bylo ciezko ale juz teraz (pomimo ze zarowki trzymaja sie dobrze) szybciutko wymieniam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie wymieniał żarówki w reflektorze C3 ten nie wie co to "francuska myśl technologiczna"...

2 godziny przy -15 na dworze, ręce wyglądały jakbym rozplątywał drut kolczasty...

 

jak nabierzesz wprawy to pach pach i gotowe, u ciotki w c3 dosyc czesto zarowki padaly, za pierwszy razem..fakt..bylo ciezko ale juz teraz (pomimo ze zarowki trzymaja sie dobrze) szybciutko wymieniam ;)

 

jak nabrałem wprawy to faktycznie raz dwa i gotowe. ale ten pierwszy raz :evil: chyba do dzisiejszego dnia w reflektorze jeździ ta padnięta żarówka, bo wpadła mi wtedy do środka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuska mysl techniczna .......

 

Kto nie wymieniał żarówki w reflektorze C3 ten nie wie co to "francuska myśl technologiczna"...

2 godziny przy -15 na dworze, ręce wyglądały jakbym rozplątywał drut kolczasty...

 

wiem coś o tym za pierwszym razem poszedłem po lusterko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuska mysl techniczna .......

 

Kto nie wymieniał żarówki w reflektorze C3 ten nie wie co to "francuska myśl technologiczna"...

2 godziny przy -15 na dworze, ręce wyglądały jakbym rozplątywał drut kolczasty...

 

wiem coś o tym za pierwszym razem poszedłem po lusterko!

 

jak później gadałem z serwisantem w ASO to stwierdził, że szybciej i wygodniej jest im wykręcić cały reflektor i wymienić żarówkę niż bawić się w "ginekologa amatora"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.