Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ja jestem inny chyba :D do mnie wręcz rodzina się już ustawia na wjzady do garażu na sezonowe bajerowanie :D

Po za tym po tygodniowym siedzeniu w biurze na dupie trzeba się ruszać.

 

Wkurza mnie Straż wiejska i ich coraz to nowe wynalazki. Fota za czerwone, skrzyżowanie znane na całą Polskę Link

 

Najazdy w dupę co drugi dzień, asfalt tak nagumowany od hamowań, co poniektóre tory F! mogły by się wstydzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że jadę na delegację do Rumunii.

 

Poza tym, że tam lepiej wszędzie jeździć taksówką i mieć jakiegoś "miejscowego opiekuna", musisz poćwiczyć mieśnie szyi, gwarantuje że po powrocie kark będzie bolał ;)

 

Aha, dobrze by było gdybyś lubiał psy i sie ich nie bał, bo mnóstwo tam tego łazi po ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spons, thx za rady. Prawdopodobnie będę jeździł właśnie taksówką, albo wypożyczę auto na miejscu. Bo z tego co google maps mi pokazuje, to dojazd z hotelu do miejsca pracy komunikacją publiczną będzie tragiczny.

Ale pojawił się cień nadziei, że wyjazd będzie po Wielkanocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jakbym w coś wyrżnął to na podstawie filmu z kamery mógłbym sie odszkodowania domagać :o

Sądzę, że jak najbardziej.

 

A ja oglądam kolejny odcinek "Będzie pan zadowolony" na TVN Turbo i w pale się nie mieści co wyprawiają ci pseudo mechanicy. Takich sk....ów oszustów do kryminału powinni wsadzać !

Też to widziałem i szczęka mi opadła widząc tą bezczelność i złodziejskie praktyki. Po takim programie nic tylko tam wjechać i mordy obić na maxa.

I jeszcze ta gadka na początku: "spokojnie proszę Pani, nikt z Pani tutaj nie zedrze - żeby nie było". :wallbash:

Jedyny sposób to sprawdzać oddane ("wymienione") przez mechaników części po numerach, żeby się dowiedzieć czy to w ogóle graty z naszego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jezdzic do zaufanych szpecow z renoma, ktorym nawet w ciemno auto oddaje na wymiane oleju i jestem pewien, ze dostane dokladkie taki olej jaki chce i zero kombinacji :)

 

Czytalem wlasnie artykul ostatnio, ze w PL to jest przesrane, bo jedziesz do ASO to zaplacisz kupe siana za to, ze ktos w ogole do auta podejdzie, a rownie dobrze tam czesto partactwo moze byc takie samo , jedynie to , ze masz gwarancje i mozesz sie szarpac potem z nimi. Jedziesz do jakiegos warsztatu w miescie , ktorego nie znasz, to wlasnie Ci pol auta wymienia bo cos stuka, zregeneruja alternator , a okaze sie ze kabelek byl przetarty i koncowka drazka do wymiany, goscie poprostu doskonale wiedza kiedy kogo mozna i na ile naciagnac bo z tego zyja, z polecenia napewno do nich nikt nie przyjezdza. No i trzecia opcja i ostatnia jest posiadanie zaufanego warsztatu i ja taki mam i to co czlowiek nie jest w stanie sam zrobic w ciemno tam sie oddaje samochod i czlowiek jest naprawde bezpieczny i o nic sie nie stresuje

 

A apropo artykul/ blog, sie odnosil do tego, ze standardowy Kowalski, ktory juz ma ten samochodzik swoj, na ktory uzbieral, bedzie jezdzil i chuchal i dmuchal byleby sie nic nie zepsulo, bo co on biedny zrobi. Nawet jak zacznie stukac , szumiec, zgrzypiec niemilosiernie, problemy z odpaleniem etc to i tak bedzie jeszcze jezdzil, bo wie , ze do ASO go nie stac, a ostatnim razem jak Kazek sasiad byl u miejscowego machera to zostawil 2tysiace, a tez mu cos stukalo niby tylko, a Pan Mechanik nie dosc , ze pol auta musial wymienic , aby naprawic, to wymienil jeszcze cala liste rzeczy, ktore sie kwalifikuja w najblizszym czasie do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oglądam kolejny odcinek "Będzie pan zadowolony" na TVN Turbo i w pale się nie mieści co wyprawiają ci pseudo mechanicy. Takich sk....ów oszustów do kryminału powinni wsadzać !

 

Jak dla mnie to powinni ujawniać, nazwę i lokalizację warsztatu. Każdy powinien wiedzieć, gdzie są tacy specjaliści. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogło by to skończyć się sądem, więc nie ma co liczyć na to

 

No i co z tego? Nagrania są chyba takimi dowodami, że te sprawy kończyłyby się chyba po 30 min wyrokiem skazującym OSZUSTÓW (inaczej nie umie tego nazwać, a że przeklinać nie wolno to dosadny epitet pozostawiam sobie) ...my pewnie w TV oglądamy i tak tylko z 1/15 takiego nagrania z całodziennej "naprawy" auta.

 

Ciekawe jak koleś by się tłumaczył z tych wymienionych świec bez użycia klucza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jak w programie powinny robić odpowiednie slużby: policja,prokuratura, urząd skarbowy itp. Podstawiać auta naszpikowane kamerami i zamykać takich złodziei i ich "warsztaty". No i oczywiście porządne kary.

No ale lepiej (prościej) łapać i karać kierowców na autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dementor, nic z tego, ale w ostatnim odcinku np. sprawny reflektor (dodatkowo właściciel warsztatu powiedział że stary sprzeda na allegro), w innym warsztacie wymiana sprawnej chłodnicy... także całkiem poważne kwoty się uskładały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DDominikk, to było w przedostatnim. W ostatnim skasowali babeczkę za wymianę świec choć okazało się, że nie mają nawet klucza do ich odkręcenia - wzięli więc jakieś inne na pokaz (nie z tego auta), że niby to te wyciągnięte z Focusa. To samo z cewką zapłonową (choć ta w aucie była w pełni sprawna) - chcieli zamontować jakąś inną, nie z tego auta. Okazało się, że nie da rady bo wtyczka zupełnie inna. Wzięli więc tą w aucie trochę wyczyścili a z warsztatu skombinowali jakiegoś szrota, niby polali trochę wodą, żeby klientce pokazać, że była zawilgocona - i jeszcze dumnie się cieszyli, że "nawet jakieś pudełko Boscha mają to wsadzą w nie. Oczywiście jej nie wymienili a babeczka zapłaciła za "nic" - zamiast szacunkowej kwoty 270pln rzucili kwotą 1150 i bezczelnie powiedzieli, że "dla ładnej Pani będzie rabacik - za 1000pln pójdzie".

Każdy by się w****ł jakby po zamontowaniu kamer w aucie zobaczył jak go zrobili w ch***. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogło by to skończyć się sądem, więc nie ma co liczyć na to

 

No i co z tego? Nagrania są chyba takimi dowodami, że te sprawy kończyłyby się chyba po 30 min wyrokiem skazującym OSZUSTÓW (inaczej nie umie tego nazwać, a że przeklinać nie wolno to dosadny epitet pozostawiam sobie) ...my pewnie w TV oglądamy i tak tylko z 1/15 takiego nagrania z całodziennej "naprawy" auta.

 

Przecież też się słyszy, że często Sądy nie przyjmują dowodów w postaci nagrań. czemu? To już niesłychana zagadka. Więc tak naprawdę prawo jest bardziej łaskawsze dla kombinatorów niż dla donosicieli.

 

Jakoś nie mogę natrafić na ten program, ostatnio co oglądałem to Litwina w Golfie V. Też były jazdy np z wymianą sprawnej pompy paliwowej :D .

 

Za to program "Usterka" staram się oglądać na bieżąco- kolejny ciekawy program ze specami ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.