Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swoop, taki obcykany w tym nie jestem :oops:

Na moje potrzeby ovh wystarcza w zupełności (domena PL plus serwer wychodzi jakoś 117 rocznie). Poszukaj na forach tematycznych, no i dedyk za granicą bywa tańszy i lepszy z tego co swego rodzaju sie wywiedziałem..

Ja mogę tylko z doświadczenia odradzić dwa wcześniej wspomniane :P Jak ktoś się skarży to na nich, no a ceny domen kosmos;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a wczoraj.

Pisałem już wcześniej, że mam przedmuch na łączeniu kata z pierwszym tłumikiem. kupiłem nową uszczelkę, pastę montażową do wydechów a z racji tego, że ani ja ani nikt ze znajomych nie ma garażu z kanałem by tą uszczelkę wymienić odwiedziłem trzy stacje diagnostyczne by zapytać o możliwość odpłatnego wynajęcia kanału/podnośnika.

We wszystkich trzech, które odwiedziłem osobiście, wiatr hulał po halach, zero klientów, jedynie pająki w pustych kanałach zapierniczały przy swoich sieciach... W biurach smutni i znudzeni panowie diagności. Pytam więc o możliwość wynajęcia i co słyszę... "że nie, bo jak przyjedzie przegląd?!", "nie bo może wpaść kontrola"... :wallbash::dontknow:

Jestem w stanie zrozumieć "nie bo jak przyjedzie przegląd" gdyby do stacji ustawiały się kolejki ale jak mają dwa, trzy auta dziennie to chyba klientów na rękach noszą !!

Do innych tylko dzwoniłem, ale słyszałem podobne tłumaczenia.

Chciałem zapłacić, być uczciwym klientem a nie robić coś na boku po cichu. ale nie, bo...

Na szczęście znalazłem w Katowicach warsztat, gdzie normalnie można sobie wynająć stanowisko z podnośnikiem i samemu pogrzebać przy aucie. Jutro jestem tam umówiony i oczywiście napiszę co i jak...

 

Podaj jakieś namiary na ten warsztat :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a wczoraj.

Pisałem już wcześniej, że mam przedmuch na łączeniu kata z pierwszym tłumikiem. kupiłem nową uszczelkę, pastę montażową do wydechów a z racji tego, że ani ja ani nikt ze znajomych nie ma garażu z kanałem by tą uszczelkę wymienić odwiedziłem trzy stacje diagnostyczne by zapytać o możliwość odpłatnego wynajęcia kanału/podnośnika.

We wszystkich trzech, które odwiedziłem osobiście, wiatr hulał po halach, zero klientów, jedynie pająki w pustych kanałach zapierniczały przy swoich sieciach... W biurach smutni i znudzeni panowie diagności. Pytam więc o możliwość wynajęcia i co słyszę... "że nie, bo jak przyjedzie przegląd?!", "nie bo może wpaść kontrola"... :wallbash::dontknow:

Jestem w stanie zrozumieć "nie bo jak przyjedzie przegląd" gdyby do stacji ustawiały się kolejki ale jak mają dwa, trzy auta dziennie to chyba klientów na rękach noszą !!

Do innych tylko dzwoniłem, ale słyszałem podobne tłumaczenia.

Chciałem zapłacić, być uczciwym klientem a nie robić coś na boku po cichu. ale nie, bo...

Na szczęście znalazłem w Katowicach warsztat, gdzie normalnie można sobie wynająć stanowisko z podnośnikiem i samemu pogrzebać przy aucie. Jutro jestem tam umówiony i oczywiście napiszę co i jak...

 

Podaj jakieś namiary na ten warsztat :idea:

 

A więc. Właśnie od nich wróciłem. Miejsce spoko. Praktycznie nowootwarte bo działają od 5 marca. Podnośniki "śmierdzą" jeszcze fabryką. Jest możliwość wynajcia miejsca z podnośnikiem lub bez. Moźna wypożyczyć narzędzia i elektronarzędzia, mają zlewarkę do oleju. Jest kibelek z ciepłą wodą.

Jak dla mnie miejsce godne polecenia na szybkie robótki przy aucie.

Więcej info www.dobry-warsztat.pl

 

Ja polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy miałem próbę włamania. Ktoś na początku szarpał za drzwi wejściowe do domu, później za garażowe i załączył się alarm. Ojciec myślał, że ja wróciłem z pracy i nie mogę się dostać. Co jakiś czas mam takie sytuacje, jak złapie gnoja to będzie miał kolana i łokcie do wymiany, a ja pójdę siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glodne?

A co psy winne, ze zlodzieje grasuja po dzielnicy? ;)

Po tym jak stracilem samochod, wymyslilem jak zmusic zlodzieja, zeby sam do mnie zadzwonil.

Musze sie tylko konkretnie dowiedziec, czy mnie za to nie zamkna jak gnida jednak nie zadzwoni i stanie mu sie jakies kuku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche podpowiem.

Pewne substancje chemiczne wywoluja okreslone reakcje naszego organizmu.

Zeby pozbyc sie objawow potrzebny kontakt z kims kto wie co sie dzieje.

Troche strach ze to zlodziej jest na prawie i jak cos mu sie stanie mozna za takie zabawy ze zdrowiem szumowiny, drogo zaplacic. :/

Brzmi jak scena z amerykanskiej produkcji, ale jak porozmawiac ze szpecami od chemii i biologii to okazuje sie ze to nie jest takie trudne i drogie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole miec pewnosc.

A pozniej moge zostawic w samochodzie koperte z wizytowka i niespodzianka.

Druga sprawa ze zawsze jest ryzyko ze na taka niespodzianke zalapie sie np " ciekawski"mechanik w warsztacie, albo jakis funkcjonariusz ktory koniecznie bedzie musial sprawdzic co zawiera koperta. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że w Zielonej Górze nigdzie nie można kupić 1m kwadratowego blachy 0.8? :wallbash:

 

Trzeba było pytać o 0.75 albo 0.7 to jest bardziej popularna grubość. Chociaż fakt, w waszych okolicach to chyba nie ma za dużo firm zajmujących się handlem stalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.