Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

NATE, a przelewales do butelki z miarka czy ilosc jest taka jak byc powinna? Samo otwarcie produktu nie powinno dyskwalifikowac sklepu z zakupow... przynajmniej wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chyba że MrCleaner sam o mnie zadba.
:lol:

 

Co jest śmiesznego w dbałości przez sklep o klienta? :dontknow:

 

dbałość o klienta to podstawa, mnie rozbawiła forma w jakiej NATE to napisał. na kosze kwiatów, czy bon podarunkowy do Apartu raczej nie ma co liczyć... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że mój post w ich dziale z dzisiejszego dnia o takiej samej treści, wyparował równie cudownie jak szampon

 

ale takie zamiatanie sprawy jeszcze bardziej nie przystoi. Wstyd!

 

 

Uwielbiam czytać do poduszki takie farmazony :good: zanim następnym razem posądzisz o "dodawanie pikatnerii" i zamiatanie sprawy, to sprawdź mądralo najpierw rozmiar zdjęć które zamieszczasz na forum, a dopiero potem się żal że Ci posty znikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście postąpiłeś właściwie w tej sytuacji. Po drugie, przeczysz swojemu regulaminowi, w którym jak byk stoi "zdjęcia które nie będą spełniały powyższego warunku, będą usuwane z forum bez uprzedzenia autora". Zdjęcia, nie posty. A Ty trzasnąłeś mi posta. Popraw więc regulamin, albo to Ty bądź mężczyzną z jajami i przyznaj się do błędu a nie wyskakujesz mi tu z epitetami o mądralach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym od razu szedł do prokuratury :dontknow:

Sklep z pewnością umyślnie przyciął te 30-50ml,bo ktoś chciał sampler...

Poza tym jest coś takiego jak telefon,a tu afera jakby zamiast Crystal Rocka,przysłali Ci sampler FK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rabatów nie załatwia się bezpośrednio u sprzedawcy, tylko przez obce forum ?

porównanie z .... wzięte :P

Dajcie już spokój, niech każdy sobie wyciągnie wnioski i nie bijmy już piany (z szamponu)

:good:

 

jak coś to PW ;) chętnie z Tobą podyskutuje na ten temat w przyjaznej atmosferze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kolego ja to bym najpierw zadzwonił do mrcleanera i opowiedział o zaistniałej sytuacji a dopiero potem zakładał temat na forum się nakręcał nie potrzebnie.. mnie ostatnio też kilka produktów przyszło w kilku paczkach rozlane z różnych powodów ale nie pisałem tu na forum tylko telefonik i rozmowa iż takie coś ma miejsce i bez kłopotu wymiana itd. poco się tak nakręcać ? życie jest za krótkie na nerwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dziwne: jak ludzie pieja peany nt super transakcj u partnera to nikt nie odsyla, zeby robili to przez tel., ale jak idzie cos nie tak, to bron Boze, nie prac brudow na forum, przyslali niepelna butelke szamponu i dobrze wiedziec, ze az takiej wagi do detali jednak nie przykladaja... :thumbdown: (Pisze ze sprzetu bez Pol. znakow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nikomu nie broni pisać o problemach z partnerami na forum, jest jak najbardziej wskazane jeśli coś dzieje się nie dobrego itd. ale telefon do sprzedawcy wykonuje się wpierw by go poinformować o problemie i dodatkowo można napisać na forum aby owych partnerów uczulić na takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
krd, tu nie trzeba aptekarza, zapewniam. Miałem już taki szampon, było go zdecydowanie więcej. Na ten nie zwróciłem szczególnej uwagi, bo był w kartonie w pozycji leżącej

 

Swego czasu w pewnym sklepie widzialem kilka stojacych obok siebie takich szamponow, Glass Cleanerow i APC. Nie bylo nalane rowno. Takze to, ze raz kupiles ten szampon i miales wiecej mnie nie przekonuje... nie w Megsie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dziwne: jak ludzie pieja peany nt super transakcj u partnera to nikt nie odsyla, zeby robili to przez tel., ale jak idzie cos nie tak, to bron Boze, nie prac brudow na forum, przyslali niepelna butelke szamponu i dobrze wiedziec, ze az takiej wagi do detali jednak nie przykladaja... :thumbdown: (Pisze ze sprzetu bez Pol. znakow).

 

:good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dziwne: jak ludzie pieja peany nt super transakcj u partnera to nikt nie odsyla, zeby robili to przez tel., ale jak idzie cos nie tak, to bron Boze, nie prac brudow na forum, przyslali niepelna butelke szamponu i dobrze wiedziec, ze az takiej wagi do detali jednak nie przykladaja... :thumbdown: (Pisze ze sprzetu bez Pol. znakow).

chodziło mi o to, że czeka sie najpierw na reakcje drugiej strony, a dopiero potem wystawia ocene na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to, że czeka sie najpierw na reakcje drugiej strony, a dopiero potem wystawia ocene na forum

Kurcze to jest forum, nie badzmy raptem bardziej swieci od papieza. ;)

Chwalimy i krytykujemy jesli jest taka potrzeba.

W dowolnym momencie partner forum, ma mozliwosc reagowania na wszelkie komentarze.

Jesli sklep decyduje sie na taka forme wspolpracy, zapewne liczy sie z tym, ze nie wszyscy i nie zawsze beda zadowolieni.

Ja m.in. po tym jak podchodza do krytyki i negatywnych opinii, oceniam wiarygodnosc i rzetelnosc sprzedawcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja m.in. po tym jak podchodza do krytyki i negatywnych opinii, oceniam wiarygodnosc i rzetelnosc sprzedawcow.

tylko, że tutaj nikt sie do niczego nie ustosunkował jeszcze :P

 

dobra kończmy ten temat. każdy ma swoją opinię. a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, tu nie trzeba aptekarza, zapewniam. Miałem już taki szampon, było go zdecydowanie więcej. Na ten nie zwróciłem szczególnej uwagi, bo był w kartonie w pozycji leżącej

 

Swego czasu w pewnym sklepie widzialem kilka stojacych obok siebie takich szamponow, Glass Cleanerow i APC. Nie bylo nalane rowno. Takze to, ze raz kupiles ten szampon i miales wiecej mnie nie przekonuje... nie w Megsie :D

 

Zgadza się. Jest pewna tolerancja w napełnieniu. Można iść do sklepu stacjonarnego co ma te kosmetyki na półce i się przekonać. Plomby takie jak w megsie też się potrafią naruszyć przy samym odkręceniu korka, gdy gwint zachaczy o krawędź plomby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dopiero teraz zauważyłem że o nas tu piszą :)

 

Co do produktu to na wstępie gwarantuje swoim imieniem że nikt z sklepu MrCleaner nie naruszył plomby ani tym bardziej nie spowodował żadnego wybrakowania towaru .

 

Co do samej sytuacji kilka razy zdążyło się nam otrzymać informacje o wadliwych pląbach w opakowaniach marki meguiars , notabene nie możemy nawet dokonać testu sprawdzającego plombę przed wysyłką z racji bardzo delikatnego kleju , który po prostu puszcza przy zwykłym odkręceniu .

 

Co do samej sytuacji dla spokoju całej transakcji wymienimy szampon na nowy a ten wadliwy zwrócimy do importera .

 

Jeszcze jedna ważna uwaga nigdy nie dopuścili byśmy się próby kasowania postów na forum tym bardziej w takiej sprawie więc proszę nas nie posądzać i tego typu "kombinacje" zresztą EVO wytłumaczył już tą kwestie .

 

 

Dalsze rozwiązanie sprawy poprowadzimy już przez PW z klientem NATE .

 

Mam nadzieje ze sprawa została wyjaśniona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.