Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wkurzyło mnie pismo z firmy windykacyjnej.

Byłem 2 lata temu na delegacji w Holandii i przebywałem 2 godziny na oddziale ratunkowym. Dziś pismo z firmy windykacyjnej, że mam zapłacić 205 euro za pobyt w szpitalu. Tylko dlaczego ja?! Skoro jestem ubezpieczony w dwóch firmach + posiadałem kartę EKUZ. Niech piszą sobie do NFZ, a nie do mnie. :wallbash::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę NFZ to mnie zaraz jasna krew zalewa ...otóż mamy u nas tzw. kartę chipową ze Śląskiej kasy chorych i dziwnym trafem mojej żony karta nie działa . Pojechałem dziś do Tychów do siedziby ZUS aby dostać zaświadczenie ZCZA dla NFZ . Po dosłownie 3 min wychodziłem z ZUS i jadę (kilka ulic dalej) do NFZ , a tam ...potrzeba jeszcze ZUA , no to z powrotem do ZUS i po 5min wychodzę z dwoma takimi drukami i jeszcze jakieś inne ZWUA i panie w głowę zachodzą po kij im to jak w bazie danych ZUS na koncie mojej żony wszystko OK . Po 15min poszukiwaniu parkingu przed NFZ znów panie w NFZ mówi że niby wszystko OK i teraz oni muszą napisać pismo do ...uwaga ...do ZUS aby wyjaśnić sprawę :wallbash: No tak mnie ruszyła że mówię żeby do kur..y nędzy wybrała nr telefonu do ZUS (nazwisko inspektora ma na pieczątce dokumentów które własnie przywiozłem) i pogadali sobie , bo ja już 2x byłem w ZUS i 2x w NFZ a ona chce pisma słać? To po kij ja jeżdżę jak debil po Tychach i po 15min szukam parkingu przed tymi instytucjami jak ona i tak musi wysłać pismo ....cholera 21 wiek mamy i emaila nie mają? Suma summarum kazali czekać do maja ...na odchodne spytałem czy rozmawiamy o maju 2014 czy może 2016 , bo przy tych przepisach to już nic nie wiadomo ...kochana Polska ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, nie popadajmy ze skrajności w skrajność :) , wiesz, oni musieli zareagować bo "stwarzałem bezpośrednie zagrożenie w ruchu drogowym" aczkolwiek nie jestem "dawcą" i kretynem, przede mną było pusto, jechałem sobie na stojąco, za mną z 200m samochód to dzida i na gume :) , przecież nie każdy motocyklista to jełop , hondziną wyjeżdżam rekreacyjnie raz na jakiś czas :) , pozatym to jeżdżę tylko w motocrossie, bo dla mnie nie sztuką jest jechać 300km/h po prostej czy stawiać motor na gumie, ale adrenalina gdy lecisz 6m nad ziemią motorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszły piątek wymieniałem oba tłumiki w aucie bez kanału/podnośnika, normalnie masakra. ale się udało... prawie, bo okzało się, że uszczelka na połączeniu kato-rura źle siadła i była pierdziawa.

więc dziś szybka poprawka i już jest dobrze.

po tych doświadczeniach jestem pewny, że spokojnie w ciemnym pokoju z zamkniętymi oczami i jedną ręką mogę wycinać trzeci migdałek przez du..sko :dontknow::lol:

 

[ Dodano: 18 Marzec 2014, 19:22 ]

Jak słyszę NFZ to mnie zaraz jasna krew zalewa ...otóż mamy u nas tzw. kartę chipową ze Śląskiej kasy chorych i dziwnym trafem mojej żony karta nie działa . Pojechałem dziś do Tychów do siedziby ZUS aby dostać zaświadczenie ZCZA dla NFZ . Po dosłownie 3 min wychodziłem z ZUS i jadę (kilka ulic dalej) do NFZ , a tam ...potrzeba jeszcze ZUA , no to z powrotem do ZUS i po 5min wychodzę z dwoma takimi drukami i jeszcze jakieś inne ZWUA i panie w głowę zachodzą po kij im to jak w bazie danych ZUS na koncie mojej żony wszystko OK . Po 15min poszukiwaniu parkingu przed NFZ znów panie w NFZ mówi że niby wszystko OK i teraz oni muszą napisać pismo do ...uwaga ...do ZUS aby wyjaśnić sprawę :wallbash: No tak mnie ruszyła że mówię żeby do kur..y nędzy wybrała nr telefonu do ZUS (nazwisko inspektora ma na pieczątce dokumentów które własnie przywiozłem) i pogadali sobie , bo ja już 2x byłem w ZUS i 2x w NFZ a ona chce pisma słać? To po kij ja jeżdżę jak debil po Tychach i po 15min szukam parkingu przed tymi instytucjami jak ona i tak musi wysłać pismo ....cholera 21 wiek mamy i emaila nie mają? Suma summarum kazali czekać do maja ...na odchodne spytałem czy rozmawiamy o maju 2014 czy może 2016 , bo przy tych przepisach to już nic nie wiadomo ...kochana Polska ...

ja jak słyszę ZUS to mam ochotę przeładować kałacha...

żona jest na L4 i pobiera zasiłek chorobowy, no i ZUS tydzień temu wstrzymał wypłatę ponieważ nie stawiła się na komisję lekarską (kolejną) ponieważ wezwanie wysłali na adres pod którym nie mieszka już 14lat :wallbash::dontknow:

a dziwne tym bardziej, że wcześniejsze wezwania przysyłali normalnie na właściwy adres :dontknow:

 

a o karcie czipowej to już nawet nie wspominam. w zeszłym roku podczas wakacji nad morzem młoda dostała gorączki. pojechałem z nią do przychodni a tam pani pyta o książeczkę zdrowia, no to ja kładę kartę i... pani zrobiła takie :shock: oczy i zapytała co ona ma z tym zrobić... nie chciałem jej dosadnie powiedzieć gdzie ma ją sobie wsadzić, ale pani upierała się przy książeczce. 45minut tłumaczenia co, kto, po co , dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZUS tydzień temu wstrzymał wypłatę ponieważ nie stawiła się na komisję lekarską

 

Spoko, moja teściowa po wypadku ma nogę w gipsie i w domu leży z nogą na wyciągu. Też jej wstrzymali wypłatę mimo że do nich dzwoniła i mówi w czym problem i widzą "na co choruje". W takich momentach kocham to "państwo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare minut byłem zawieżć młoda do lekarza na wizyte ciążową i po wyjściu tak sie z nia zagadałem że rozwałiłem pół boku w expercie przy cofaniu o głupi słupek...brzmi to śmiesznie że pół boku ale dosłownie tak jest, drzwi do kierowcy nie da sie otworzyć bo całę sa dogięte i srodkowa cześc również jak banan łącznie z progiem...po wyjściu z samochodu myślałem że zjem ten słupek z nerwów a kapeluszników którzy sie nagle zebrali rozniose na strzępy bo sie patrzyli jak szpak w du... :wallbash::wallbash::wallbash: na szczęscie nikt głupio sie nie odzywał

 

[ Dodano: 18 Marzec 2014, 21:55 ]

A najbardziej wkurza mnie to że jak go kupiłem to w 100% był bezwypadkowy...a na chwile obecna praktycznie cały jest do lakierowania, bo maskę uszkodził mi kiedys stragan za czasów jak jeżdziłem na rynki ( czytaj handel obwoźny), tył uszkodzili mi ost w niemczech na swiatłach a ja teraz poprawiłem bokiem...noż kur...mać :wallbash::wallbash::kox: jak są jakieś błedy w pisowni to sory ale jestemn już po ":zabiegu nerwowymm"

 

[ Dodano: 18 Marzec 2014, 21:55 ]

A najbardziej wkurza mnie to że jak go kupiłem to w 100% był bezwypadkowy...a na chwile obecna praktycznie cały jest do lakierowania, bo maskę uszkodził mi kiedys stragan za czasów jak jeżdziłem na rynki ( czytaj handel obwoźny), tył uszkodzili mi ost w niemczech na swiatłach a ja teraz poprawiłem bokiem...noż kur...mać :wallbash::wallbash::kox: jak są jakieś błedy w pisowni to sory ale jestemn już po ":zabiegu nerwowymm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informujemy, że po wnikliwej weryfikacji okazało się iż Państwa przesyłka zaginęła.

 

Niestety, w chwili obecnej nie posiadamy dodatkowych sztuk tego produktu i tym samym nie jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówienia. Zgodnie z regulaminem sklepu iBOOD (podpunkt dotyczący przyjęcia i realizacji zamówienia:http://www.ibood.com/pl/pl/terms/) w zaistniałej sytuacji jesteśmy zmuszeni anulować Państwa zamówienie i zwrócić wpłacone środki.

 

i nie bedzie myjki.... kurrrrrrrrrrrrrrrr :zly::zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.