Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

imgur.com :)
+1

 

Z ciekawych funkcji, to działa kombinacja PrintScreen + CTRL+V. Zrzuca obraz ekranu od razu do przeglądarki i wrzuca na serwer; przeciąganie obrazków z innych okien zakładek i przeciąganie obrazków z komputera do przeglądarki.

Naprawdę mega wygodna strona.

 

Co do PKNiG to w zeszłym roku panowie przyszli mi wymienić liczniki. Jesienią kontrola szczelności z gazowni i Pan kontroler mi mówi, że odcinają gaz bo jest nieszczelność przy liczniku... Koszt ponownego przyłączenia 400-kilka zł... Ale jego kolega jest z uprawnieniami w pobliżu co mi może za 100zł uszczelnić, a on przyjdzie tu jeszcze raz za godzinę. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką stronę do hostingu zdjęć polecacie?

Dziś dopiero zauważyłem że na imageshack jest trial tylko przez 30 dni. A na fotosik.pl darmowe konto ma strasznie ubogie opcje. :wallbash::wallbash:

Potrzebuje aby od razu przy wrzucaniu zdjęć skalowało mi do rozmiaru który potrzebuje.

Ja zostałem przy Imageshack, przy płatnej opcji. Płaci się tylko 1$ miesięcznie, a to tyle co koszt jednego piwa :kox:

Ma taką funkcjonalność na jakiej mi zależy :good:

 

Prywatne zdjęcia, których nie publikuje nigdzie, gromadzę na Picassa od Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od rana wk.. sprzedawca z allegro, który wysyła inny ksztalt żarówek led i jeszcze wciska mi,że wysłał takie jak na zdjęciu. Tylko strata czasu na pisanie maili.

 

No i Idea Bank...zakladam lokatę, kasa wraca bo 1 literka w adresie się nie zgadza...zamiast Kard.A.Hlonda jak we wniosku jest K.Hlonda w danych mojego banku. A tu strata czasu na wydzwanianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak sie zyje w obcym kraju, zwlaszcza kiedy cos Ci sie sypie.

Ja zrobilem cos podobnego w 2008 roku, a skonczylo sie na tym ze wyjechalem kilka miesiecy po powrocie, .

Ochlon, pomysl, i wierz mi, ze to nie koniec swiata.

Moze to szansa ze spotka Cie cos znacznie lapszego :) choc teraz trudno w to uwierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale kurde tutaj juz pracuje , ale mieszkam z mama mojej ex dziewczyny

 

to się z nią dogadaj co do dalszego mieszkania a w między czasie szukaj nowego lokum. Zmiana kobity to tylko na plus, nigdy na minus :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale kurde tutaj juz pracuje , ale mieszkam z mama mojej ex dziewczyny

 

to się z nią dogadaj co do dalszego mieszkania a w między czasie szukaj nowego lokum. Zmiana kobity to tylko na plus, nigdy na minus :-]

 

Patrząc z perspektywy czasu mogę tylko potwierdzić.

 

Będzie dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki łatwo wam mówić ;/ Ale to była moja miłość która myślałem że będzie do końca życia . Miałem sporo planów. Mieliśmy w maju wynająć wspólne mieszkanie a nawet może kupić na kredyt . No nie ukrywam że jestem załamany , odechciewa mi się żyć . Dzisiaj byłem na długim spacerze bo bardzo słabo śpię . Przeszedłem cały bok wyspy i tyle wspomnień przypomniało mi się pełno sytuacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.