Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

booohal, no właśnie. Pierwszy raz coś takiego widziałem :dontknow: Lecę po łuku dość łagdnym jakieś 50 na godzinę i nagle znalazłem się na drugim pasie na centymetry od krawężnika :cry:

No i jeszcze zjeżdżając spod budki z kebsami huknąłem progiem krawężnik. Obyło się bez strat :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zaczyna wkurzać promocja u MX Nowicki :D wiem że to brzmi dziwnie ale przeciągam zamówienie non stop i wchodzę patrze znów promocja na literkę tym razem G .I gadka jest od razu samemu do siebie taka 'nie no to trzeba kupić tamto i siamto' :D i rachunek rośnie ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dementor, ja tam trąbię ile wlezie :mrgreen:

Dzisiaj po zmroku jechałem sobie przy prawej krawędzi drogi i jakiś jaśnie pan nie raczył zjechać i prawie lusterka się pozbyłem. Dobrze, że załapałem pobocza. Jak zatrąbiłem to jeszcze strzelił po heblach, ale jak też stanąłem to mu chyba fujarka zmiękła i pojechał dalej :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to foch to wiem...

Dziecinne zachowanie, również się zgodzę, ale cóż poradzę... czasem tak miewa, mimo, że kobitka dorosła. Kilka dni spokoju może i też się przyda. Przynajmniej można autem na spokojnie się zająć, bo może w końcu ojcu Passata zrobią mimo, że miał być gotowy na wczoraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz luba ma chyba focha na mnie strzeliła...

 

Kurde każdy chyba by chciał ...przynajmniej masz spokój na kilka dni :-]

 

Hehe... Najlepsze jest to, że ona myśli, że to jest dla Ciebie kara :evil:

jacek172-91, jak tak dalej pójdzie to po kilku latach takiego związku nie powinno być dla Ciebie dziwne, że "od 2 dni jesteście pokłóceni" i Ty o tym nie wiedziałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.