Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w tmobile za 100pln,no limit do wszystkich wszystko i 2gb internetu :good:

 

Ja mam w Orange no-limit rozmowy/sms/mms do kazdego i 1gb netu za 49zl :P

 

Wczoraj przedłużyłem umowę w T-mobile, abonament bez telefonu na 24 miesiące za 40zł full opcja bez limitu na wszystko (stacjonarne również) i internet 1gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj już 3-ci telefon od NC+ w ciągu 5 dni z "fantastyczną" ofertą przedłużenia umowy. Obecnie mam pakiet Universe + HBO + Canal+ oraz do tego Multiroom z jednym dodatkowym dekoderem. Płacę za 79pln. W ramach przedłużenia umowy oferują mi to za około 100pln. Wszystkie 3 telefony kończyłem podziękowaniem za takie "starania" z ich strony, równocześnie zapewniając, że do końca lutego wyślę do nich wypowiedzenie umowy (zdaje się, że sobie jakieś zapiski wymyślili, że trzeba 3 miechy wcześniej wysłać) - kończy mi się ona z końcem maja 2014.

Jak się postarają to może anuluję wypowiedzenie, jak oleją temat to wezmę jakiegoś alternatywnego operatora TV.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej ktoś wspomniał "domokrążców" z nC+ dzwoniących bez Twojej inicjatywy należy zlewać sikiem prostym. Trzeba wysłać wypowiedzenie umowy z końcem okresu jej obowiązywania i czekać na telefon z działu utrzymania klienta... i tam można sobie dopiero ponegocjować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbarti, bo na chorobowym siedzi się w domu a nie jeżdzi po bułki :) Wiem,wiem, nie masz ochoty na żarty.

 

Co do nc+ to też dzwonił gość w styczniu bo...w kwietniu kończy się panu umowa ble ble ble. Po 2 tyg znów dzwoni inny natręt i mi nawija głupoty. Ja mu, ze nie chcę placić więcej niż teraz 49zl a on mi pieprzy z propozycją canal + i nne za...89zl

Potem jakieś inne cuda mi wciska bo póżniej już będzie tylko drożej, bo więcej kanałów hd wchodzi i takie tam pierdoły.

Przez 15min powtórzyłem mu kilka razy, ze w tej chwili nie powiem tak, nie podejmę decyzji a ten...dalej swoje. Potem się dziwią, że ludziom nerwy puszczają.

 

Chyba wykrakalem bo miałem tel z Rankomatu. Wczoraj wszedłem, żeby orientacyjnie przejrzeć jaką składkę szykować za kilka dni a przed chwilą telefon w sprawie pomocy i oferty. Trochę tego nie lubię bo głupio odmówić, naciągać ich na koszta (20 min) bo i tak wykupię chyba gdzieś na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć że chory w urlopie... już drugi raz taka akcja, to przyszła wyliczona składka OC. Zdanie coś w stylu mamy dla Ciebie super ofertę za przedłużenie polisy taniej dla stałego klienta za pół roku 430 zł :shock: w zeszłym było 400 :wallbash: masakra bo zwyżka za wiek to aż 60% do 25 roku życia a ja na złość mam w marcu urodziny i się nie łapie. przejdę się do CUK może taniej coś znajdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebcio, dzwoń do gościa gdzie ubezpieczałeś. Mi też przyszedł list, że ubezpieczenie na nowy rok wyniesie 800zł. Następnego dnia zadzwonił facet u którego mam robione ubezpieczenia, że w ogóle mam na to nie patrzeć. I w końcu zapłaciłem 620zł :good: (ps. nie, nie za Xsarę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucky, zawsze chodzę do CUK wyliczają najtańsze OC w tamtym roku pokryło się z tym co przyszło pocztą i MTU za 400 zł było najtańsze ale pójdę jeszcze nich wyliczą. Ogólnie wszystko przez ten wiek... tak bym płacił za rok 350 zł a nie ponad 800 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wolał mieć 24 lata a placić 800 ! :D

Za Cougara 2,5 płacilem niedawno 2 ratę 316zł z NNW

Za Astrę 1,6 wychodzi mi ponad 400zł za rok, przy 2 ratach.

To trochę mniej niż u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć że chory w urlopie... już drugi raz taka akcja, to przyszła wyliczona składka OC. Zdanie coś w stylu mamy dla Ciebie super ofertę za przedłużenie polisy taniej dla stałego klienta za pół roku 430 zł :shock: w zeszłym było 400 :wallbash: masakra bo zwyżka za wiek to aż 60% do 25 roku życia a ja na złość mam w marcu urodziny i się nie łapie. przejdę się do CUK może taniej coś znajdą...

 

Zobacz w AXA Direct, teraz jest 20% zniżki za zakup przez Internet i w mDirect (mBank), tu mi wyszło najtaniej akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo co Krd czyli takie same warunki (no limit wszystkiego do wszystkich i giga internet) i tyle samo płace a umowę miałem z telefonem. Tylko że mam wzięte na swoje nazwisko 3 telefony i internet mobilny więc to może dlatego :o niemniej jednak jak się ma kilka telefonów w orange to opłaca się u nich siedzieć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Abo, Brutto przy umowie na 24miesiace ;)

Z telefonem ?

kurdę chyba trzeba sie przenieść...

 

bez telefonu to jest opcja, te same warunki z tel za 89.99

 

Bez telefonu. Wychodze z zalozenia, ze jak chce sobie kupic smartfona to kupuje go na wolnym rynku. Taniej niz mialbym doplacac do abonamentu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pod koniec roku przedłużałem umowę z Play.

oferta bez telefonu, na 12 miesięcy, na do wszystkich komórkowych za darmo rozmowy/sms/mms

Odnośnie stacjonarnych numerów to nie wiem, bo nie dzwonię na takowe.

Cena: 29,90 miesięcznie. Pakietu internetu BRAK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez telefonu. Wychodze z zalozenia, ze jak chce sobie kupic smartfona to kupuje go na wolnym rynku. Taniej niz mialbym doplacac do abonamentu

 

Mam dokładnie tak samo, ale jeśli dobrze zrozumiałem:

Ja mam w tmobile za 100pln,no limit do wszystkich wszystko i 2gb internetu :good:
Zapomniałem,że to z s4ką ,chyba za 1zł było w czerwcu :mrgreen:

S4 za złotówkę w abonamencie 100zł na 24 miesiące - moim zdaniem mega opcja.

Razem to wyniesie 2400zł gdzie w czerwcu 2013 za S4 (na allegro) trzeba było zapłacić 1,8-2k zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora kupić nowe zimówki albo zastanowić się nad zmianą na letnie, bo dzisiaj już dwa razy leciałem bokiem na łuku i raz na skrzyżowaniu i cały czas czułem, że przód mi ucieka :dontknow: Na śniegu spisują się świetnie, ale na lekko wilgotnej drodze masakra :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.