Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.tvn24.pl/krakow,50/przed-wyp ... 94810.html

 

Teraz się skru**& będzie zapierał, że jechał trzeźwy a wypił w domu z nerwów. Albo, że siedział pijany w domu i nie pamięta kto prowadził jego samochód... Wczoraj już wyczuwałem jego tłumaczenia... :zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

obsługa niektórych firm to dramat . od 4 dni walczę z jakaś panią z obsługi z marolexa. jedyny sensowny kontakt to droga mailowa bo telefon to chyba tylko u nich figuruje bo o tym żeby odebrali można zapomnieć. z droga elektroniczna też kolorowo nie jest bo dostaje odpowiedź raz dziennie ok 9 rano i nawet jeśli odpisze zaraz mail zwrotny jest dnia następnego. Chciałem kupić lance do marolexa ale najtańsza forma wysyłki u nich to kurier za 25zł napisałem maila jaka najtańsza wysyłka mi to prześlą dostałem odpowiedź ze poczta za 8zł ( z tego co się orientuje wysyłka za tyle talarków na poczcie to przesyłka z limitem wagowym 3kg) gdy napisałem że chce 3 sztuki dostałem odpowiedź ze przesyłka kurierem wyjdzie 28zł a poczta wyjdzie jeszcze drożej :wallbash::wallbash: dramat

 

jutro będę jechać do Krk po drodze mam Brzesko i jest tam dystrybutor marolexa. nie orientuje się ktoś z tamtych okolic czy mają te lance 15 cm do marolexa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest dystrybutor marolexa w centrum ogrodniczym i samego marolexa 2 litrowego kupuje nawet taniej niż na ich stronie ale tych lanc nie maja niestety :/ jakoś ogarnę temat ale dzięki wszystkim za podpowiedzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, uwierz mi, że nie... W zeszłym roku najlepszy z nas miał sprzedaż 102szt, ja miałem 99szt. Przy takiej jeździe że w domu wracałem po 19-20 bo jeszcze klientów odwiedzałem. Teraz Ci ludzie z Cheviego przeszli na Opla więc 2x większa konkurencja i większe plany. Nosz k... ktoś tu się na łby pozamieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wczoraj na wjeździe na moje osiedle była stłuczka - aveo zaparkowała w sc.

SC pojechało z lekko pogniecioną klapą, a aveo czekało na lawetę bo się kompletnie rozpadło - maska, błotniki, światła, zderzak...

a podobno otrzymało dobry wynik w testach zderzeniowych mam na myśli nowy model oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
a podobno otrzymało dobry wynik w testach zderzeniowych mam na myśli nowy model oczywiście

 

 

To że auto pogubi elementy zewnętrzne przy stłuczce, ma małe znaczenie dla wytrzymałości konstrukcji auta i bezpieczeństwa pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

a podobno otrzymało dobry wynik w testach zderzeniowych mam na myśli nowy model oczywiście

 

 

 

To że auto się pogubi elementy zewnętrzne przy stłuczce, ma małe znaczenie dla wytrzymałości konstrukcji auta i bezpieczeństwa pasażerów.

 

http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/ ... wych-wideo

 

Przykład jak wystarczy przesunąć trochę strefę zgniotu i nagle auta nie sa już tak bezpieczne. Producenci tworzą samochody pod 5 gwiazdek, a nie pod bezpieczeństwo pełne.

 

 

Yasiek, a gdzies do konkurencji nie mozna próbować?

Właśnie sobie pluję w brodę jak do mnie firma headhunterska dzwoniła z propozycją pracy w salonie Mazdy, a ja odmówiłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.