Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziś a wczoraj miałem coś słaby dzień za kółkiem.

Najpierw jadąc do Krakowa zgarnęła mnie lotna a jak wieczorem wracałem to za Krakowem złapałem głebokiego pobocza :/ fakt z mojej winy bo zagapiłem sie na cb radio. Na szczęście nic nie pourywałem ale auto porządnie wytrzepało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurier GLS...pobiera paczkę z filii w Pile w piątek. Cały dzień ją wozi ze sobą,ale się nie wyrabia, więc paczka wraca na weekend do Piły. Dziś pobiera ją znowu, oczywiście zero telefonu, że dziś ją dostarczy, bo ostatnio nie dali rady itd. Do 15 go nie ma, to mam go w poważaniu i idę biegać. Przychodzę, sprawdzam status przesyłki..."doręczono, podpis Wesołowska". Myślę sobie kim jest do ch@#% Wesołowska :o . Sąsiadów znam,ale nikt się tak nie nazywa. Sprawdzam listę lokatorów w bloku, no rzeczywiście jest jakaś Wesołowska...bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
złapałeś klienta / zostawił liścik czy szkoda idzie z AC?

 

No jak, sp****ił koncertowo ,ale tak się składa że firma którą ten kurier obsługiwał, to nasi sąsiedzi dwa piętra niżej, więc jutro będe miał wszystkie dane delikwenta więc pewnie poleci z jego OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyły mnie dzisiaj pieprz***e myjnie bezdotykowe !! Nie dość że człek płaci jak należy to jeszcze "szamponu" nie uzupełniają!! Oczywiście można użyć przycisku STOP,ale oczywiście on nie zatrzymuje uciekających pieniążków... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można użyć przycisku STOP,ale oczywiście on nie zatrzymuje uciekających pieniążków... :wallbash:

To w myjniach bezdotykowych jest imho najgorsze. Też się o tym kiedyś boleśnie przekonałem jak wrzuciłem kasę do automatu i nie wybrałem programu. Nie śpieszyło mi się, nie było kolejki więc coś tam jeszcze sobie chciałem zobaczyć przy aucie a jak wróciłem wybrać właściwy program to okazało się, że z kasą stało się to samo co dziś z połową pieniążków na OFE... ni ma :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można użyć przycisku STOP,ale oczywiście on nie zatrzymuje uciekających pieniążków... :wallbash:

To w myjniach bezdotykowych jest imho najgorsze. Też się o tym kiedyś boleśnie przekonałem jak wrzuciłem kasę do automatu i nie wybrałem programu. Nie śpieszyło mi się, nie było kolejki więc coś tam jeszcze sobie chciałem zobaczyć przy aucie a jak wróciłem wybrać właściwy program to okazało się, że z kasą stało się to samo co dziś z połową pieniążków na OFE... ni ma :dontknow:

 

Dziwne, bo u mnie myjnia ehrle nie nalicza czasu zanim nie wybierze się odpowiedniego programu...mogę trzepać dywaniki, wypędzlować felgi, a tyle ile wrzuciłem tyle jest cały czas do momentu wybrania opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dziwne, bo u mnie myjnia ehrle nie nalicza czasu zanim nie wybierze się odpowiedniego programu...mogę trzepać dywaniki, wypędzlować felgi, a tyle ile wrzuciłem tyle jest cały czas do momentu wybrania opcji.

 

Dokładnie.. Poza tym trzeba jeszcze nacisnąć przycisk "start"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie żadnego przycisku "start" nie ma. Startuje automatycznie w momencie wrzucenia monety do automatu.

 

U mnie też,ale nie wiem czy po wrzuceniu rusza z automatu,czy dopiero po wybraniu programu.

 

Ale że przycisk STOP nie zatrzymuje zegara to już mega lipa :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CL63 AMG w ceramicznym metaliku nr C193, trzecia warstwa LE Shield Base 1, można powiedzieć witamy się z gąską. Fibra zaczyna trochę mazać więc wyciągam kolejną brand new z worka, przecieram drzwi i ... khhhht . Rysa na całą długość drzwi.

Oczy wychodzą mi z orbit, początkowo nie dowierzam , przyglądam się fibrze, a tam w włókna wplątany jest bonus od firmy w postaci :

5zicfk.jpg

Na szczęście nie używałem docisku więc rysa nie była groźna, ale ciśnienie skoczyło i niesmak pozostał :D

Nauczka na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat 100zł 2 punkty 500m od domu ....ach ta pamięć...brak zapiętych pasów :zly:

 

nie zrozum mnie źle, ale może to cię nauczy. Fakt, że niedaleko od domu i może nawet wolno jechałeś, ale ktoś inny może jechać szybciej i problem gotowy... po co Ci to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu myjni: Nie dość, że nie przyjmują monet, wypluwają i za nic nie można sobie z tym poradzić to wczoraj jak już udało mi się wrzucić parę złociszy to musiałem się spieszyć... Tak się spieszyłem, że tył Megi niedokładnie spłukany i zostały zacieki :zly: Nosz kurna, "czystym" autem muszę jechać jeszcze raz dzisiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.