Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmm, patrzę na lakier w skodzie i mówię kurczę niemożliwe, dopiero była polerka, a już tak wygląda? A teraz przypominam sobie, że dziadek ją w międzyczasie na sucho z kurzu szmatą starą oblatywał -,- Po lakierniku nikt tego auta już nie dotknie poza mną :D

Po drugie "prawdziwi przyjaciele" którzy są fałszywi i muszę się dowiadywać z drugiej ręki ciekawych rzeczy na swój temat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś k***a posprayował mi maskę błotnik zderzak wraz z dwiema lampami.

 

Wiem, że to straszne przeżycie, tym bardziej jak ktoś tak dba o auto :wallbash:

Ale nie martw się, z zabezpieczonego po naszemu aucie, wszystko ładnie zejdzie - zobaczysz :good::song: Żadna farba w "śpraju" nie złapie na warstwie wosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doprowadza mnie do szału Windows 8 :zly:

Czy naprawdę ikonka typu "mój komputer" albo pasek start musiał zniknąć? Zamykanie programu w lewym rogu jest lepsze niż w prawym? :dontknow: jakieś podmenu co chwile wysuwane, programy "mądrzejsze" od użytkownika i ogólny rozpieprz ergonomiczny.

Da się jakoś zmienić/upodobnić system do win7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to kwestia przyzwyczajenia. Prawda jest taka, że windows 8 home ma być dla użytkowników domowych, którzy korzystają z komputera głównie do przeglądania internetu i komunikacji. W pracy mam Windows 8 prof i tam wygląda to jak win 7 prof i ma takie same funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Brak zdjęcia umknął jak zakładałeś temat, wrzuciłeś teraz info o upie dalej bez zdjęcia, więc temat poleciał.

 

Jak juz ktores z ogloszen ma byc usuniete to moderator moglby chociaz dac jakies info co sie w nim nie podobalo:/

 

Parafrazując - jak już zakładasz ogłoszenie, to mógleś choiaż przeczytać jakiś regulamin :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.