Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Klient, który myślał że polerowanie mechaniczne polega na usuwanie pęknięć szpachli na kilku elementach samochodu.... Poza tym stwierdził ze jak oddawał samochód pasek klinowy był bardziej naciągnięty...

Pomijając to, chciałbym pogratulować jednemu z dealerów Forda za "wciśnięcie" starszemu panu "nowego" samochodu który jest w połowie szpachlowany łącznie z dachem a elementy takie jak tylny zderzak mocowane są na klej.

Moje pytanie z czystej ciekawości: Da się namierzyć dealera który sprzedał nowy samochód poprzez nr VIN? Bo ciekaw jestem który z salonów sprzedaje taka inwencje twórczą rodem "od Józka ze stodoły". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

niestety w Fordzie baza danych nie jest podobno połączona i sprawdzić można tylko u danego dealera ... no chyba, że w centrali Forda będą w stanie pomóc :o

 

poza tym na FV i w książce serwisowej powinny być informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w Fordzie baza danych nie jest podobno połączona i sprawdzić można tylko u danego dealera ... no chyba, że w centrali Forda będą w stanie pomóc :o

 

poza tym na FV i w książce serwisowej powinny być informacje

 

Baza jest połączona w obrębie kraju, nie powinno być żadnego problemu jeżeli pyta właściciel.

Kontakt telefoniczny z polską centralą nie ma sensu, próbowałem się połączyć kilkadziesiąt razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarekcrx, u innych kierowców - jak widzą w lusterku Evo to jakby ich prądem porazić - chmura sadzy z tedeików i pokaz "kto jest najgłupszy na drodze". Wybrałem się na spacerową jazdę a tu same "kwiatki". :/ Zrozumiałbym to gdybym podpuszczał i siedział na zderzaku, a ja dojechałem na 20 metrów i utrzymywałem dystans. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmura sadzy z tedeików i pokaz "kto jest najgłupszy na drodze"

"Panie, na Passata B5 w tdi nie ma mocnych, 110km robi swoje" :D

 

A ja nie mam ciągle oparcia u najbliższej rodziny odnośnie kosmetyki- dziś ojciec powiedział, że chyba za dużo wydaję hajsu na to (kurna, kupiłem parę pierdół za 6 dyszek teraz) a o narzeczonej to nie ma co gadać. Nie czuję się swobodnie w najbliższym otoczeniu heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam ciągle oparcia u najbliższej rodziny odnośnie kosmetyki- dziś ojciec powiedział, że chyba za dużo wydaję hajsu na to (kurna, kupiłem parę pierdół za 6 dyszek teraz) a o narzeczonej to nie ma co gadać.

 

E to ja mam widze dobrze :) Nikt z rodziców się nie czepia ( a nazbieralo się spoooro sprzętu i kosmetyków) a z kobietki to powoli detailera zaczynam robic :D Także fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.