Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czym są wasze problemy z tym co widzę w tv i się wk...m !

Skur..el wjechał w grupę ludzi i zabił 6 osób !

Nie mogę pojąć jak to jest, ze wystarczyłyby 3 sekundy,żeby ci ludzie przeszli te parę kroków i auto by w nich nie wjechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, czym są wasze problemy z tym co widzę w tv i się wk...m !

Skur..el wjechał w grupę ludzi i zabił 6 osób !

Nie mogę pojąć jak to jest, ze wystarczyłyby 3 sekundy,żeby ci ludzie przeszli te parę kroków i auto by w nich nie wjechało.

Do tego miał 2 promile i z tego co zasłyszałem to może dostanie 15 lat więzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się rozwalił na drzewie to ciul z nim, 1 barana mniej.

Ale dlaczego jest tak, że akurat na pustej ulicy, jak to dzisiaj , akurat w tym miejscu i w tej chwili byli ci ludzie tam, gdzie trafił ten idiota !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiele bym dał za ten pakiet zderzaków i nakładek ;)

 

Ja tak samo :)

 

Kama, tankujesz czasami pod korek? ;)

 

Od marca 2012 roku auto w garażu przebudowywane prawie że od podstaw "_

 

Ale nigdy pod korek nie zalałem :-]

 

Jednak bak ma 70/80 litrów... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sylwestra poszliśmy ja i dziewczyna do jej koleżanki z pracy. Lux spoko jej chłopak w moim wieku także tematy były. Przyszedł jeszcze jego 1 kolega i 1 koleżanka. Mała blondynka 24 lata :-] Miny mojej i jego dziewczyny jak zaczynała z nami tańczyć albo rozmawiać to hoho :D Ja już nie wiem jakieś chore myśli akcje że niby coś a jak powiedzieliśmy że odprowadzimy ją na przystanek o 5 rano to... nasłuchaliśmy się jak wróciliśmy. Ja nie wiem czy to coś złego, a mówią bawcie się, imprezujcie, relax a tu jakieś chore akcje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabić 6 osób i "może będzie 16 lat". Ten kraj jest tak posrany że jakby się wpakował tirem na plac i wy..... 200 osób na miejscu to i tak by dostał mniej niż ktoś kto w obronie własnej kogoś przewrócił i zmarł.

 

Szczęście miał że nie trafił się nikt impulsywny, bo by pewnie był samosąd na miejscu. Powiesić za jaja i wbijać szpilki w palce

 

Gdzie ja kr.a żyje, zajebisty nowy rok. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co więcej, będziemy go wszyscy utrzymywać prze co najmniej 10 lat - no bo pewnie z tyle posiedzi z dobrym sprawowaniem. A utrzymanie więźnia kosztuje więcej nią żołnierza, poza tym świeża prasa, telewizja i Internecik. Poza tym teraz obrona będzie forsowała tezę, że był niepoczytalny bo pod wpływem alkoholu.

... jak mówił (osobiście nie lubię, ale w tym się zgadzam) poseł Drzewiecki ..."Polska to chory kraj". W Stanach sprawca takiego wypadku wyrok w latach miałby trzycyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co więcej, będziemy go wszyscy utrzymywać prze co najmniej 10 lat - no bo pewnie z tyle posiedzi z dobrym sprawowaniem. A utrzymanie więźnia kosztuje więcej nią żołnierza, poza tym świeża prasa, telewizja i Internecik. Poza tym teraz obrona będzie forsowała tezę, że był niepoczytalny bo pod wpływem alkoholu.

... jak mówił (osobiście nie lubię, ale w tym się zgadzam) poseł Drzewiecki ..."Polska to chory kraj". W Stanach sprawca takiego wypadku wyrok w latach miałby trzycyfrowy.

w Stanach za sześciokrotne zabójstwo dostałby fotel w pełnej elektryce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza, że jadę rowerem po ciemku, światła przy jednośladzie dobre i widać mnie z daleka, a pajace w samochodach jadą na długich jakby mnie nie było. Pokazuję palcami na oczy, a gościu się zatrzymuje i jeszcze wonty ma. Dobrze, że koleżka mnie powstrzymał, bo chyba butelka piwa poszła by w ruch :wallbash: Rozumiem, że można się zagapić, ale nie dosyć, że oślepi, to jeszcze z łapami do człowieka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoleczenstwo strasznie oburzone. I slusznie.

Tyle ze jak pijany wsiada do auta to jeden z drugim udaje ze nie widzi.

No bo jak "......nie jestem konfidentem "

Tak jak tutaj

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.d ... /140109987

Dziewczynka stracila zycie a gosc pierdzieli w dzienniku ze sprawca od dawna ganial pijany autem po wsi.

A gdzie czlowieku byles wczesniej ? Dlaczego nie dzwoniles po policje, ze pijany idiota lansuje sie po wsi swoim Mesiem? :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoleczenstwo strasznie oburzone. I slusznie.

Tyle ze jak pijany wsiada do auta to jeden z drugim udaje ze nie widzi.

No bo jak "......nie jestem konfidentem "

Tak jak tutaj

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.d ... /140109987

Dziewczynka stracila zycie a gosc pierdzieli w dzienniku ze sprawca od dawna ganial pijany autem po wsi.

A gdzie czlowieku byles wczesniej ? Dlaczego nie dzwoniles po policje, ze pijany idiota lansuje sie po wsi swoim Mesiem? :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Niedaleko mnie kilka tygodni temu był też śmiertelny wypadek, kierowca pijany... też nie jeździł pierwszy raz na podwójnym gazie, nie raz i nie dwa był zatrzymywany, miał tam jakieś grzywny i dozór za taką jazdę i co z tego? Wsiadł znowu, potrącił chłopaka i teraz czeka na rozprawę, też jakiś tam śmieszny wyrok mu grozi

Dopóki się prawo w tej kwestii nie zmieni to niestety, ale ciężko będzie to wytępić

Można zgłaszać, ganiać tych debili, ale co z tego skoro konsekwencje są dla nich ledwo odczuwalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza, że jadę rowerem po ciemku, światła przy jednośladzie dobre i widać mnie z daleka, a pajace w samochodach jadą na długich jakby mnie nie było.

Witam, na takich delikwentów mam fajną lampę :) dobre skupienie powoduje niezły zasięg, ustawienie światła lekko wyżej i są potulni jak baranki :evil:

 

[ Dodano: 1 Styczeń 2014, 21:52 ]

barteKKK03, na ilu forach Cię jeszcze spotkam? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi koleś kiedyś też ''zgarnął'' kilka niewinnych dusz jadąc 100 km/h w zimie, gdzie inni ledwo 40 jechali. Świadkowie zaczęli go tak lać, że policja ledwo go od nich uratowała.

Sprawa jest oburzająca ale niestety debili się nie pozbędziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.