Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnio kupowałem na allegro i piszę do Gościa,żeby mi wysłał paczkomatem,to stwierdził,że nie ma czasu :mrgreen:

No tak wypełnienie i wydrukowanie etykiety 3minuty+o dowolnej porze dnia 30s przy paczkomacie to dużo czasu :mrgreen:

Co do poczty to muszę przyznać,że ostatnio naprawdę się poprawili,paczki przemieszczają się w zaskakującym tempie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kubik, o paczkomatach nie ma co dyskutować, wiadomo że rewelka.

Ale Poczta Polska przeżywa renesans. Jeszcze dwa - trzy lata temu, sądziłem że staczają się po równi pochyłej w otchłań niebytu.

Podziwiam że tak wielki państwowy moloch, potrafiła się podnieść i tak zreformować. Paczki nadane za ich pośrednictwem, docierają bardzo często w niespełna 24h, pracownik przychodzi do domu w godzinach w których ma szansę kogoś zastać (18 - 21 też im się zdarza) i nie zostawiają paczek przypadkowym sąsiadom ;)

W porównaniu do działania firm kurierskich - 1:0 dla Poczty :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, potwierdzam zdanie kolegi na temat Poczty Polskiej, dodam że mają opcje śledzenia przesyłki.

Co do kurierów to u mnie UPS nr1 zawsze jeden kurier o podobnej porze, następnie DHL i DPD, reszta to loteria jak się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Matos, może ;)

Ale na serio widać że zmienia się podejście do klienta w tej firmie.

Kiedy wyszły na nasz rynek firmy kurierskie, wszyscy byli w szoku że można dostarczyć przesyłkę na następny dzień. Poczta Polska potrzebowała wtedy na to 3 - 5 dni. Nigdy bym nie pomyślał że to się kiedyś odwróci :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się otarł wczoraj o mój przedni zderzak.

 

A mogłem nie robić zakupów :wallbash: Lakier się złuszczył i kilka płatków odpadło. I co z tym zrobić o tej porze roku? :dontknow:

Chyba psiknę szpachlą w spray'u, podkład i lakier - trudno do wiosny musi wystarczyć, ważne żeby wzroku nie przyciągało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matos, może ;)

Ale na serio widać że zmienia się podejście do klienta w tej firmie.

Kiedy wyszły na nasz rynek firmy kurierskie, wszyscy byli w szoku że można dostarczyć przesyłkę na następny dzień. Poczta Polska potrzebowała wtedy na to 3 - 5 dni. Nigdy bym nie pomyślał że to się kiedyś odwróci :shock:

 

ja przeprowadziłem się rok temu i też nie moge uwierzyć co potrafi poczta polska zrobić.

wyobraźcie sobie taką sytuację że nawet dostaje smsa że dziś będzie kurier z poczty z paczką!(oczywiście jak nadawca będzie łaskawy i wpisze mój numer tel). Druga rzecz to to że przynoszą paczki i listy do godziny 21! Dla mnie szok jakościowy... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem ostatnio z donosicielem "listonoszem" i mówił ze jakieś nowe standardy wprowadzili.

Do tego kolega sprzedaje części samochodowe i zrezygnował z innych firm kurierskich bo podobno opłaca się najbardziej z Poczta pracować.Warunki jakieś dobre mu zaproponowali i jest zadowolony bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega sprzedaje części samochodowe i zrezygnował z innych firm kurierskich bo podobno opłaca się najbardziej z Poczta pracować

Problemy są dwa:

- firmy kurierskie ewidencjonują każdą wysyłkę ( w razie kontroli kolega musiałby przedstawić dokumenty sprzedaży ;)

- firmy kurierskie mają w regulaminie zapis o zakazie wysyłki części karoserii (drzwi, szyby itp) tutaj kwestia reklamacji uszkodzonych przesyłek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.