Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Podjechałem dziś wymienić opony na zimowe. Nie zdążyłem jeszcze zamknąć dobrze bagażnika a widzę jak pracownik zaczyna ściągać chromowane nakładki na śruby zwykłym śrubokrętem!! :zly: ......... :/ przemilczałem i podałem mu już przy drugim kole nasadkę do zdejmowania. Druga sprawa czy odważniki naklejane ściąga się również śrubokrętem?

 

Rozumiem że 95% ich klientów na to nie zwróci uwagi - ale kiedy przyjeżdżam nawoskowanym samochodem z oponami do dressingu to czy nie warto chociaż dla ściemy delikatniej działać? Następnym razem chyba odstawię samochód i wrócę jak będzie gotowy - czego oczy nie widzą ....... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bo to się przyjeżdża na zmianę opon nie do chirurga. Jakby tak się przy każdym aucie modlili to by dawno z roboty wylecieli bo teraz sezon, robi się na ilość a nie jakość, a zwróci im uwagę osoba 1 na 100 8-)

 

Jak chociaż śrub nie dokręcają pneumatem to już jest dobrze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Rudzie Śląskiej władza uszczęśliwiła kierowców rondem turbinowym, to tak jakby dwa ronda połączone w kształcie 8. dziś lekki przymrozek w granicach -1,5 i już kilku mimowolnych drifterów tam widziałem. strach pomyśleć co tam się będzie dziać w zimie jak sypnie śniegiem albo lekka szklaneczka :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jak jechałem zmieniać koła,to wszelkie pierdoły typu nakładki na śruby ściągałem sam,mówiłem tylko wiecie panowie przy rancie spokojnie z maszyną 8-) i tyle,to jest wulkanizacja,gdzie w kolejce czeka XX aut,a nie zjazd polerowanego rantu 8-)

Co do opony,no bywa :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jbiz, zmień wulkanizatora ! Ile ja razy zwracałem uwagę sąsiadom, kolegom, że ...mają opony kierunkowe pod prąd założone, właśnie po takich paprakach.

A ile ludzi jeżdzi nieświadomych, ze jakiś głąb w wulkanizacji żle opony mu założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, to może wreszcie się odważysz wsiąść ? Byle nie do mnie, bo wole żeby Sciro zostało Unfallfrei.

to nie ja kontry łapałem na S8

 

To tyle zakrętów ? :mrgreen:

Juz do wyrzugu nuda, stoim pod mc, nagle sciganty sie włączają, ciagle te same auta, te same wyniki, 2 lata jeżdzą i pierdolo że opona nie dogrzana, ścianka za miękka, słońce przyświeciło...

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna :zly:

DHL na spółę z ojcem.

Zamówiony telefon z umową- ojciec musi odebrać z dowodem.

kurier dzwonił, mówię po 15.

Przed 16 dzwoni- jest 500 metrów od domu ale on nie podjedzie bo nie. Powiedział, że możemy do niego podjechać.

Ojciec się zawziął, powyzywali się nawzajem.. Efekt- kurier bez podjazdu do domu odhaczył "nikogo nie zastano" o 15:46.

Dzwonię na infolinię, oni do kuriera- i mówią mi "kurier mówi, że ma pełny samochód a ja mieszkam na górce z kocimiłbami, on nie podjedzie bo sie boi o towar". A wiem gdzie on był, gładka droga asfaltowa, jeden płaski policjant i to taki na 60km/h bezpieczny:) Łapy opadają..

 

jutro może podjechać o 13 (w domu ktoś do 11 pewnie). No po prostu masakra. Chyba nici z umowy i telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.