Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Evo, kojak w sumie to już teraz auto dobrze jedzie (0.216 + AWX).Teraz po kolektorze i turbo dodatkowo mam wrażenie, że poprawił się dół w stosunku do samych 0.216. Program pojawi się dopiero po zmianie hebli/pompy i zimie. Przy ~160 KM, na zimówkach 14' i bez ABSu długo bym nie polatał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu, to niemiłosiernie mnie wnerwia ochrona na moim osiedlu, mają głęboko w dupie, że mam stałą kartę parkingową i wypisują karty gościom na lewo i prawo. Skutek jest taki, że zrobiłem 3 kółka i pojechałem zaparkować na zewnątrz. Szlag mnie trafia, bo pośrednio płacę za to, żeby to zasrane miejsce mieć a wychodzi tak, że jak wracam po drugiej zmianie to mam spory problem ze znalezieniem.

Myślałem że łykend, słoiki pojadą do łojców i znów będzie można auta na parkingu zliczyć na palcach jednej ręki (ech, nie mogę się doczekać świąt :roll: ), a tu dupa. Ojce przyjechali do nich, nie na odwrót.

Ale dupy ewidentnie daje tu ochrona, bo się bawią w dobrych wujków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Zawsze myślałem, że wymienniki osiedlowe są producentami kosztów, a tu proszę. U mnie właśnie zamontowali wymiennik w bloku na 45 mieszkań. Zobaczymy jakie ceny podyktują.

tylko, że ja nie mieszkam w bloku tylko w takim "domku"

Obrazek

 

Ale jaja,mieszkasz minute drogi odemnie-patrz ul.Narcyzów i ten zolty blok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, a no właśnie, BBK u mnie średnio, chyba ze pójdę np. forge, ale 332mm. Ze względu na zimowe felgi nic więcej nie podejdzie. Można wsadzić 2 tłoczki z Rki/TTS, 345 mm, ale to nadal może być za chudo, a zabawa koło 3-4k z tarczami, płynem i przewodami zabierze.

 

Ogólnie można jeszcze pomyśleć nad ATE+DS2500, płyn i oplot i zobaczyć jak to się będzie zachowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po powrocie z myjni wcofałem w Hondę Civic pod moją klatką schodową. Pierwszy raz w życiu coś takiego mi się zdarzyło :wallbash: Zostawiłem karteczkę, dzisiaj rano dzwoni Pan i mówi, że zobaczył karteczkę i chce się spotkać, ale musi jechać do pracy i pyta czy mogę podjechać. Na pytanie gdzie? odpowiada, że na komisariacie policji :shock:

Więc pożegnałem się z żoną, spakowałem trochę ubrań i pojechałem na rzeczony komisariat :mrgreen:

Na szczęście obyło się bez mandatu :D

U mnie do wymiany w sumie tylko lampa i zderzak do spolerowania. W japońcu zderzak, lampa, błotnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak puchną to wątpię żeby coś się ugrało na tej samej średnicy. Chociaż dobry płyn + dobra tarcza powinny kilkanaście st.C odjąć. Ale czy ro wystarczy...

W Galancie robi się jeszcze coś takiego, że wyrzucasz zawór ograniczający podawanie płynu na tył i naganiasz tylne heble by trochę popracowały w końcu. Masz wyniki hamowania z SKP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, nie, ale w sumie może i by podjechał :o ASO stwierdziło, ze klocków jeszcze ponad pół, tarcze w bardzo dobrym stanie, bez rantu itd. Do codziennej jazdy nie ma bólu, ale dziś puściłem się w pogon i 3 razy na awaryjnych hamowalem, btw tez to muszę wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Zawsze myślałem, że wymienniki osiedlowe są producentami kosztów, a tu proszę. U mnie właśnie zamontowali wymiennik w bloku na 45 mieszkań. Zobaczymy jakie ceny podyktują.

tylko, że ja nie mieszkam w bloku tylko w takim "domku"

Obrazek

 

Ale jaja,mieszkasz minute drogi odemnie-patrz ul.Narcyzów i ten zolty blok :D

Narcyzów 6 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Zawsze myślałem, że wymienniki osiedlowe są producentami kosztów, a tu proszę. U mnie właśnie zamontowali wymiennik w bloku na 45 mieszkań. Zobaczymy jakie ceny podyktują.

tylko, że ja nie mieszkam w bloku tylko w takim "domku"

Obrazek

 

Ale jaja,mieszkasz minute drogi odemnie-patrz ul.Narcyzów i ten zolty blok :D

Narcyzów 6 ??

 

Narcyzow 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Zawsze myślałem, że wymienniki osiedlowe są producentami kosztów, a tu proszę. U mnie właśnie zamontowali wymiennik w bloku na 45 mieszkań. Zobaczymy jakie ceny podyktują.

tylko, że ja nie mieszkam w bloku tylko w takim "domku"

Obrazek

 

Ale jaja,mieszkasz minute drogi odemnie-patrz ul.Narcyzów i ten zolty blok :D

Narcyzów 6 ??

 

Narcyzow 9

 

Zaraz będzie:

 

"- Tato!?!?!?!

- Synu?!?!?!?!"

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Zawsze myślałem, że wymienniki osiedlowe są producentami kosztów, a tu proszę. U mnie właśnie zamontowali wymiennik w bloku na 45 mieszkań. Zobaczymy jakie ceny podyktują.

tylko, że ja nie mieszkam w bloku tylko w takim "domku"

Obrazek

 

Ale jaja,mieszkasz minute drogi odemnie-patrz ul.Narcyzów i ten zolty blok :D

Narcyzów 6 ??

 

Narcyzow 9

:good:

 

[ Dodano: 10 Listopad 2013, 21:36 ]

:shock:

Zawsze myślałem, że wymienniki osiedlowe są producentami kosztów, a tu proszę. U mnie właśnie zamontowali wymiennik w bloku na 45 mieszkań. Zobaczymy jakie ceny podyktują.

tylko, że ja nie mieszkam w bloku tylko w takim "domku"

Obrazek

 

Ale jaja,mieszkasz minute drogi odemnie-patrz ul.Narcyzów i ten zolty blok :D

Narcyzów 6 ??

 

Narcyzow 9

 

Zaraz będzie:

 

"- Tato!?!?!?!

- Synu?!?!?!?!"

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać :D

 

W pierwszej chwili nie skumałem, ale.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem nie dawno tłumik,była obawa że będzie tłukł bo zamiennik jest sporo większy niż fabryczny.

Dzisiaj jazda próbna i co.... I napie**ala to mało powiedziane,wszystkie wieszaki nowe,wina leży ewidentnie po stronie gabarytów,na all wszystkie w takim samym kształcie a oryginał jeszcze się nie dowiadywałem ale zapewne cena będzie powalająca :zly::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.