Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to teraz odpowiedzcie sobie na pytanie ile z tych 9 mieszkań płaci regularnie rachunki.

No wlasnie.

Pewnie na 9 mieszkań płacą 4 czy 5, stąd taka cena.

 

a tego to nie wiem, bo MPGM nie wywiesza na tablicy tego typu statystyk. choć spółdzielnia mojej mamy coś takiego robi.

 

[ Dodano: 7 Listopad 2013, 10:21 ]

Przynajmniej masz gdzie grilla zrobić :-]

mam do swojej dyspozycji 70m2 trawnika (mieszkam na parterze) i to uważam za duży plus tego mieszkania. jest gdzie grila zrobić i mała ma gdzie latać. Zdjęcie jest dość stare, z czasów budowy, teraz wygląda to inaczej :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest dość stare, z czasów budowy, teraz wygląda to inaczej :-]

 

poka poka, pochwal się. :-] od zawsze mnie kręciły takie osiedla ... :song:

 

wpisz sobie w googla "magnolii, ruda śląska" i pozwiedzaj... na streetviewie jest zdjęcie chyba z czerwca zeszłego roku, nawet mój pikaczu na fotę się załapał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły niedawno do mnie trzewiki skórzane Nikopol z allegro. No wk...em się jak je rozpakowałem. Podeszwa całkiem inna (czyt.tandetna) niż na zdjęciach w aukcji i wszystkich innych tego modelu w internecie.

Napisalem zapytanie do sprzedawcy. Teraz pewnie będzie walka o zwrot kasy za wysyłki. Bo mam zamiar je zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila. Pani oddzwoniła,była mila i żdziwiona o co chodzi. Wysłałem zdjęcia i okazało się,że....te same buty w większych rozmiarach mają inną podeszwę, jak na wszystkich zdjęciach a w moim (39) inną !

Pani sama była żdziwiona i przepraszała bo obsługuje alle.. z biura a wysyłają ze sklepu.

Wcześniej kupilem firmy Nik rozm. 40 i tak zawyżony, że też musiałem oddać. Fuck.

Piszą wkładka 26,5cm a w rzeczywistości 28 cm.

 

Nik model 0063-004 czarne

Nikopol model 602 czarne (kopia Nik :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp ja właśnie jestem na etapie walki z perfumami :zly:

 

Kupiłem Lacoste Red in play ... na aukcji zdjęcia ok, produkt oryginalny, wysłałem jeszcze @ by potwierdzić i wszystko ma być ok ... otwieram paczkę i z góry widzę że podróba :wallbash: cena trochę podejrzana bo przeszło 100zł ale same pozytywy i z poprzednich sprzedanych L Rip też pozytywy ... więc się skusiłem ;)

Korek plastikowy, atomizer to chyba prosto z Chin no i zapach ... pachnie jak La Riva z biedronki :lol: po 30 minutach nic go nie czuć :idea::dontknow:

Zapach dobrze mi znany bo kilka lat temu miałem z nimi styczność ;)

 

Sprzedający zgodził się na zwrot towaru lecz na @ odpisuje raz dziennie i wszystko się ciągnie jak flaki z olejem :wallbash: Jutro mu odsyłam paczkę, zobaczymy co dalej ;)

 

Ktoś pomoże i podpowie jak sprawnie odzyskać pieniądze ? ;)

Plus jest jeszcze taki że sprzedający mieszka 40km ode mnie (specjalnie wybrałem tą aukcję żeby było blisko w razie co ... 8-) )

 

Ktoś poleci pewne oryginalne perfumy z allegro, sklepu pewnego ? :roll:

Jest na forum temat o perfumach ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo,

silnik to stary kibel - AFN. 3 tygodnie temu turbawka zaczęła głośniej gwizdać z dnia na dzień jak czajnik. Naczytałem się, że to oznaki końca jej życia. Byłem jeszcze u chłopaków z Tuneup'u - potwierdzili, że tak prawdopodobnie jest. No więc, w strachu, że wysra mi się gdzieś w drodze na południe (raz w miesiącu jadę z Gdańska do Rzeszowa i z powrotem) zanabyłem kolektor i turbawkę z AWXa. Wczoraj po wyjęciu okazało się, że luzów na wirniku praktycznie brak :wallbash: A gwizd prawdopodobnie pojawił się od jakiegoś syfu, który został zassany z filtra i delikatnie dziobnął łopatki. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NzD" pare dni temu wyslalem smsa "moze bysmy poszli niewiem np na basen zeby zlamac nasz zwiazkowa nude" wyszlo jak zwykle czyli nic, dzisiaj mnie nosilo zeby spedzic z Nia popoludnie wieczor itp to po raz drugi propozycja basenu, odpowiedz "ale fajnie" i co? i dupa jak zwykle. dlatego wlacza mi sie tryb "miej wyjebane", juz nie tyle jest mi smutno co bardziej nawet przykro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NzD" pare dni temu wyslalem smsa "moze bysmy poszli niewiem np na basen zeby zlamac nasz zwiazkowa nude" wyszlo jak zwykle czyli nic, dzisiaj mnie nosilo zeby spedzic z Nia popoludnie wieczor itp to po raz drugi propozycja basenu, odpowiedz "ale fajnie" i co? i dupa jak zwykle. dlatego wlacza mi sie tryb "miej wyjebane", juz nie tyle jest mi smutno co bardziej nawet przykro..

 

sorry, ale użalasz się jak kobieta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bati, jak są problemy to rozpocznij spór przez allegro, będzie wszystko na piśmie.

http://pomoc.allegro.pl/artykul/2593/jak-rozpoczac-spor

Mi babka dzisiaj powiedziala,że oczywiście koszta przesyłek też mi zwrócą. W Twoim przypadku jeśli towar niezgodny to też muszą ci zwrócić koszt przesyłek. Co innego jak byś się rozmyślil i chciał oddać.

 

Chabsu, tak to jest z babami. Dobrym sposobem jest ich ignorowanie/nie zwracanie uwagi i wtedy...same przychodzą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci pewne oryginalne perfumy z allegro, sklepu pewnego ? :roll:

 

ja kupowałem już dwa razy na święta (10 sztuk różnych perfum) z "Oryginalne Perfumy - Perfumeria INDIZIO"

 

http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=10367071

 

jestem bardzo zadowolony profesjonalne podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci pewne oryginalne perfumy z allegro, sklepu pewnego ?

bati, www.perfumeria.pl - mają swój stacjonarny sklep w Kaliszu. Robiłem u nich zakupy kilkukrotnie, zawsze bardzo miło byłem obsłużony - perfumy wg mnie 100% oryginały (kupowałem np Paco Rabanne - One Million, Britney Spears - Fantasy, Armani Black Code i wiele innych).

Ja zamawiałem przez neta a odbierałem osobiście ale myślę, że wysyłeczka jest równie sprawna i bezpieczna ;)

 

Steetview

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.