Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Fedrują fedrują i nie zapowiada się żeby mieli przestać, byłem nie dawno na kopalni poinformować ich że trzęsie się coraz bardziej, dostałem odpowiedź że teren na którym mieszkam przez najbliższe 4-5 lat ma upaść jakieś 11m... Moja mina w tym momencie: :shock:

 

Zastanawiające jakiej wysokości ściany jadą i na ilu poziomach udostępnienia skoro przewidują 11m zapadania terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

spons kumpel miał taka sytuację, że kupił auto, które rok stało nie jeżdżone i pneumatem nie dawało się nawet kół odkręcić. Remedium znalazło się takie, metrowa rura na klucz i młot który nie wiem do tej pory jak został podniesiony, Pan Janek chyba ze 150 kg ważył a brzucha nie miał :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie pozwalam nikomu dokręcać śrub w autach w domu. Sam sobie dokręcam. Wszyscy się krzywo patrzą, ale przynajmniej wiem.

Standardowy klucz do kół ma długość 30-50cm. Przeciętny moment dokręcana koła wynosi 90-120Nm. Rachunek jest prosty. Około 25kg obciązenia statycznego (z przyśpieszeniem ziemskim) na koniec klucza dokręci koło wystarczająco. Choć warto sprawdzić za kilka kilometrów czy zrobiliśmy to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem mandat :/

 

enjoy1516 - jestem z Łodzi ale w Pabianicach jestem codziennie i zastanawiam się (wiem, że to dziwne :D ) czemu od ponad roku nie zrobiła mi straż miejska, "śmietnikowego zdjęcia"?

Aż przestałem CB włączać :o

Nie wiesz co jest grane? Popsuli go czy zgubili :D

Nigdzie w mieście nie widać "samotnego śmietnika" w eskorcie dwóch strażników :D

 

 

Stoją, stoją przez ostatnie 2 miesiące widziałem raz koło Lewityny (na Świetlickiego), raz na Myśliwskiej (naprzeciwko Intermarche). Może zimno i im się stać nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak pomysłu na podrapane kołpaki :/ Bo mam ori jeszcze...

 

Odpowiedź z ASO Toyoty na kołpaki do Avensis '98 w sumie

trochę mnie rozśmieszyła, 127zł za 1 sztukę :P

 

Na allegro oryginałki w średnim stanie koło 200zł za komplet,

malowanie czuję, że będzie lipny efekt, nie mam pomysłu jakie

zamienniki można by dobrać, żeby jakoś to wyglądało sensownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są specjalne podkłady do plastików. Ale czy pomaga to w stosunku do tradycyjnych podkładów ciężko stwierdzić. ;)

wg mnie to pic na wodę te podkłady na plastik ale jak ktoś w nie wierzy to jego sprawa ;) mówię to np o motocyklach które malowaliśmy na zwykłym podkładzie i było cacy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowane konto w pekao24 z powodu zapomnianego hasła... żeby je odblokować należy udać się do banku, a tam po kilku godzinach wygenerują nowe... co za szajs... W mbanku nie mają takich utrudnień z odzyskiwaniem hasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Historia z dzisiaj :

 

Pan z ubezpieczalni(Allianz) przyjechał na oględziny auta po przedłużeniu umowy , w celu sprawdzenia czy szkoda zgłoszona w maju z AC została faktycznie usunięta. Dzwoni domofonem że już jest , mówię że już schodze i żeby poczekał. Ubrałem się, zszedłem na dół i co widze ?

 

Facet w najlepsze zasuwa z miernikiem lakieru po moim aucie , a samochód brudny do tego stopnia że nie widać koloru lakieru :/ Metalowa sonda miernika + piach na aucie = wiadomo o co chodzi... :x

 

Na pytanie czy są ubezpieczeni od szkód wyrządzonych przez ich pracowników, facet podjął dyskusje że napewno nic się z lakierem nie stało. Po godzinie wymiany telefonów z przełożonym pana , przedstawianiu szczegółówych zdjęć lakieru z przed zajścia etc etc, stanęło na tym że ubezpieczalnia pokrywa koszt polerowania auta, po przedstawieniu rachunku wystawionego przez wybraną firme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo kurde no to rachunek im przedstaw na $$$$ i im mina zrzędnie jak zobaczą sumę ..Takich baranów trzeba nauczyć bo inaczej będą myśleli że na co za różnica czy na czystym czy na brudnym mierzą lakier itp.. A ty miałeś jakąś szkode z lakierowaniem elementów że musieli Mierzyć lakier ? Kurde ten Alianz .. :x:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.