Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
pierdo..ne korporacje, wycisnąć z człowieka co się da a potem wypi..lić na zbity pysk bez słowa wyjaśnienia :zly:

 

W dniu dzisiejszym dowiedziałem się, że w ramach prezentu Bożonarodzeniowego po świętach nie wracam do pracy. To się nazywa pożądna firma dbająca o pracowników - lecę ja i koleżanka. "Młody jesteś, dobrą szkołę masz... Poradzisz sobie..." :x

 

Nóż w kieszeni się otwiera! Człowiek stara się, zdrowie i nerwy zostawia w robocie a na koniec i tak wylatuje jak pies z pędzącego samochodu... :cry:

 

Może to czas na jakas refleksje? :o

W korporacji nie pracuje się całe życie. Wcześniej czy później Cię wywalają albo sam składasz broń bo masz dość... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z bezdotyku jestem cholernie nabuzowany że chyba chlapnę sobie nalewki :x

Wycierałem auto , byłem jedynym klientem , na cztery stanowiska jedno przeze mnie zajęte reszta wolne . Wycierałem na stanowisku trochę wiało a pod daszkiem mniej , pod koniec wycierania przylatuje dziadek z ryjem , że to nie mój prywatny garaż i że myślał że jestem dorosły i takich rzeczy nie trzeba mi mówić . Mówię spokojnie do człowieka że nikogo nie ma , nikt nie czeka , nic nie blokuję i wystarczyło tylko powiedzieć i bym odjechał . Dziadek nabuzowany , że on ma szefów i wszystko widza w kamerach . Zgoda tylko czemu przyleciał dopiero jak już kończyłem i wystarczy chyba tylko powiedzieć i bym odjechał - każdy ma szefów ( no prawie każdy ) . Odjechałem a ten dalej swoje jęczał , cholerka podszedłem i powiedziałem że ma szczęście że są tu kamery ( była chwila że bym mu chętnie wykorbił )

W domu już na trochę spokojniej żałuję że tak powiedziałem , rozumiem że są zasady , ale wystarczy spokojnie powiedzieć i byłoby w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacek _b, witaj w klubie :D cieciowi nie wytłumaczysz, to się im filtry zapychają to wycieranie jak w twoim wypadku im przeszkadza :D takie to już typki są. Zero pojęcia o podejściu do człowieka a czasem wystarczy normalnie powiedzieć o co chodzi a nie od razu z mordą wyskakiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to czas na jakas refleksje?

W korporacji nie pracuje się całe życie. Wcześniej czy później Cię wywalają albo sam składasz broń bo masz dość...

I tu masz Tomaszu absolutną rację. Nie jest to praca marzeń no ale zasilić szeregi bezrobotnych na 4 miesiące przed własnym weselem to trochę słabo...
sobka01, to dobrze ze ci już powiedzieli to ja bym kładł L4 i szukał nowej roboty.
:-]

 

Dzisaj już mniej nerwowy jestem bo braciszek wczoraj z ratunkiem w buteleczce się pojawił :song:

Anyway, poszukiwania czas zacząć - mam dwa miechy - coś się ogarnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak mnie wkurwia cos takiego, ze chcesz cos kupic, dajesz ogloszenie w dziale kupie (nie chodzi o to forum), odzywa sie jakis 'kolega', mowi ze ma rzecz ktorej szukam, pisze zebym mu podal maila to podesle fotki i kontakt sie urywa, mimo ze odczytuje moje wiadomosci. Trzy takie zajebiste osoby trafilem w ciagu niecalych dwoch dni. No po prostu krew mnie zalewa :wallbash::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak mnie k***a cos takiego, ze chcesz cos kupic, dajesz ogloszenie w dziale kupie (nie chodzi o to forum), odzywa sie jakis 'kolega', mowi ze ma rzecz ktorej szukam, pisze zebym mu podal maila to podesle fotki i kontakt sie urywa, mimo ze odczytuje moje wiadomosci. Trzy takie zajebiste osoby trafilem w ciagu niecalych dwoch dni. No po prostu krew mnie zalewa :wallbash::zly:

Bo widocznie jesteś złym klientem. Oczekują tzw "wzorowego kupującego", który już po samym haśle, że ktoś coś takiego ma zaraz, bez namysłu przelewa kasę na konto oferenta. :mrgreen:

Ty tego nie zrobiłeś więc zostałeś rzucony w czeluść ignorancji. :kox:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wizyty u mechanika zawsze muszą kończyć się porysowanym samochodem? :zly:

Bez papierka się chyba nie obejdzie :dontknow:

 

Ja nie wiem, czy na prawdę tak ciężko jest zadbać o czyjś samochodu powierzony do naprawy... Czasem aż woła o pomstę do nieba jak auto wygląda po wizycie u "fachowców"... :wallbash:

Kolejna sprawa, czy jeśli zaoferują, że spolerują to czy się na to godzić? Chyba lepiej nie ryzykować, tylko opierd***ć ich konkretnie i poprawić lakierek w domu :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem, miła pani wręczyła mi papierek z podwyżką czynszu... myślałem, że jak zwykle będzie to około 30-50zł a tu sruuuu z grubej rury i od listopada mam czynsz większy o 200zł :wallbash:

ale w pracy to kurw nikt mi nie chce wręczyć papierka z podwyżką wynagrodzenia :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuję przy praniu punkcie prania tapicerki, gość podjechał zapytać ile za pranie mazdy 6 kombi mówie mu z cennika ok 200zł, detailingu chłopaki nie robią, ale prawie, robią to naprawde solidnie i poświęcają na to prawie dzień roboczy a nie jak na innych "myjniach" ręcznych u nas od 2 do 4 godzin, a gość się śmieje i mówi, że chyba liczymy podwójnie bo mu za 100 ktoś powiedział, ja :shock: , nie wiem co to za czasy ludzie są naprawde poje%(**& ciekawe czym robią za to 100zł skoro w tym się mieści koszt środków, lokal, woda, prąd i jeszcze ich zarobek :kox: nie szanują siebie swojego czasu i konkurencji sami sprawiają, że coraz mniej się zarabia, bo powiesz strasznie niską cene a i tak znajdzie się debil który to zrobi po kosztach, a laik najczęściej nie wnika w jakość usługi a kieruje się tylko ceną. ot wywód ale mnie to strasznie wku...rzyło bo nie chce nawet myśleć co by taki ktoś powiedział na cenę za detailing...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z dnia na dzień mogą Ci podnieść czynsz? Nie ma chociaż jakiegoś 30 dniowego uprzedzenia?

 

Kurna, 200zł to polecieli gruuuuubo! :shock:

no, polecieli...

a najlepszy jest powód podwyżki... "zmiana norm wody"

w czynszy miałem wliczone 4m3 wody zimnej i 4m3 wody ciepłej. po "zmianie norm" mam 7m3 zimnej i 7m3 ciepłej. To, że mam najdroższą wodę w kraju już pomijam... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh widzisz... Ty masz najdroższą wodę w kraju, ja kanalizację :D A koszt podgrzania gruboooooo... Zapewne wymiennik jeden na pół osiedla.

 

wymiennik jeden na 9 mieszkań...

to samo z CO, jeden wymiennik na 9 miszkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Zawsze myślałem, że wymienniki osiedlowe są producentami kosztów, a tu proszę. U mnie właśnie zamontowali wymiennik w bloku na 45 mieszkań. Zobaczymy jakie ceny podyktują.

Instalacja pod ciepłą wodę zrobiona, tylko odpiąć bojler i zamontować wodomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Zawsze myślałem, że wymienniki osiedlowe są producentami kosztów, a tu proszę. U mnie właśnie zamontowali wymiennik w bloku na 45 mieszkań. Zobaczymy jakie ceny podyktują.

tylko, że ja nie mieszkam w bloku tylko w takim "domku"

foto1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.