Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
Pani jadąca wolno w korku

Wg mnie, chwała jej za to że się nie zaczytała i nie zaczęła powodować jeszcze większego korka :good:

 

utrzymywać maksymalną koncentrację?

 

Według mnie tak. :)

 

Przyjmując że Pani spędza w korku godzinę dziennie jadąc do pracy i godzinę wracając, pięć dni w tygodniu, dwadzieścia dwa dni w miesiącu, daje to nam prawie dwa dni miesięcznie z życia!!! Jeśli przemnożysz to przez cały rok to wychodzi, że przepada Ci drugi urlop :cry:

 

Nie ma co się dziwić ludziom, że spędzając taki kawał życia w aucie, jakoś urozmaicają sobie ten czas :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero 12:05 a u mnie już kumulacja wq...u

1 - żona od poniedziałku miała mieć dwa tygodnie urlopu, z łaską dostała tydzień choć już termin swojego urlopu przekładała dwa razy na "prośbę" pracodawcy :zly:

2- kupiłem sobie do telefonu adapter MHL-HDMI i do wszystkich telefonów wtyczka pasuje tylko do Xperi SP nie pasi... :dontknow:

 

ciekawe co jeszcze dzień przyniesie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac,

masz pare dni na zwrot towaru

 

mylisz się kolego od sprzedawcy zależy czy zwróci kasę za towar lub wymieni. Ale nie musi. pozdro

 

mnie wku.... pogoda brrrr... :thumbdown:

 

Jedynie przy zakupach drogą telefoniczną lub przez internet jest prawo do zwrotu w terminie do 10dni.

Przy zakupach w sklepach stacjonarnych możliwość zwrotu/ wymiany to tylko dobra wola sprzedawcy. Ale w dzisiejszych czasach mało kto robi problemy ze zwrotem, a już na pewno z wymianą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee, dziś mnie wkurzyło że roztrzaskałem 16 tysięcy złotych, choć cieszę się że żyje. i tutaj porada dla motocyklistów, uważajcie niestety już zimny asfalt nie pozwala na pokonanie zakrętu jakby to się marzyło ;p i wkurzyłem się drugi raz jak mi się piwo przed chwilą skończyło ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee, dziś mnie wkurzyło że roztrzaskałem 16 tysięcy złotych, choć cieszę się że żyje. i tutaj porada dla motocyklistów, uważajcie niestety już zimny asfalt nie pozwala na pokonanie zakrętu jakby to się marzyło ;p i wkurzyłem się drugi raz jak mi się piwo przed chwilą skończyło ;/

 

Uzawajcie rowniez na zwirek na asfalcie :) Tamtego roku pod koniec wrzesnia tez mialem mala przygode...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj (zresztą nie tylko) podk..ło durne babsko z sąsiedztwa,które zadzwoniło do Urzędu Gminy podkablować,że myję auto. Siedzą takie, obrabiają dupy każdemu po kolei i się czepiają do wszystkiego.

Dodam, że to w miasteczku-gminnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp, bardzo przesrane ?

 

A ja wczoraj kupiłem sobie olej, zmieniłem z kolegą, pojechalem zrobić rundę, wracam a spod króćca chłodnicy jak z kranu. Tyle że pod domem, i dosłownie 1km zrobiłem.

 

A myślałem że tylko ogarnę płyny i będę mógł kupić powłokę na zimę do E39 :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za tydzień... :wallbash: Od 2 dni po wciśnięciu sprzęgła prawie do połowy słychać stukanie, chrobotanie jakieś. W necie już czytam, że to wyrok i czeka mnie wymiana "dwumasy"... Co tu robić teraz :dontknow: Szkoda mi już ładować w to auto, tym bardziej, że ostatnio irytuje mnie bardzo głośne zawieszenie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przyszłego roku jakoś dociągnę na tym co mam, bo w gruncie rzeczy auto jest bardzo fajne. Mało pali i wygodnie się śmiga, ale coś czuję, że za te oszczędności w spalaniu nadrobi czym innym :D Następne autko już na pewno będzie z odpowiednim znaczkiem 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.