Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Zajebisty serwis Flexa w Strzegomiu trzyma maszynę 4 tydzień...niech żyje serwis maszyn za 1800 zł

 

Równo miesiąc po wysłaniu, odesłali nową maszynę po stwierdzeniu że starej nie da się naprawić. Widać bardzo skomplikowane to urządzenie, skoro postawienie takiej diagnozy tyle trwało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zajebisty serwis Flexa w Strzegomiu trzyma maszynę 4 tydzień...niech żyje serwis maszyn za 1800 zł

 

Równo miesiąc po wysłaniu, odesłali nową maszynę po stwierdzeniu że starej nie da się naprawić. Widać bardzo skomplikowane to urządzenie, skoro postawienie takiej diagnozy tyle trwało :kox:

Do niego trzeba byłoby wysłać,diagnoza byłaby szybka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie z łaską dodali że jak mam ochotę to mogę sobie z tym pójść do sądu ...

 

I nie wahaj się, tylko dobry prawnik na początek niech oceni sytuację i jeśli potwierdzi możliwość wygrania, to atakuj.

Mam dziwną przypadłość do kupowania aut ubezpieczonych w Allianz. Jakoś dziwnie "giną" im wypowiedzenia ubezpieczeń. Potem atakują Cię pismami z żądaniami zapłaty. Też mi kiedyś pani w call center powiedziała, że mogę iść do sądu - dobry prawnik i zamiast sądu jeszcze przeprosiny wysłali.

Druga sprawa - firma Map1 i pan Michał Okonek - kto słyszał ten wie jak wyzyskują kasę z ludzi. Większość płaci bojąc się spraw w sądzie, którymi owa firma straszy. Kilka pism od prawnika i wygrałem jako jeden z nielicznych z map1.

 

Wniosek taki, że WARTO na takie sk****stwo reagować poprzez prawników i sąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

zmstr, przede wszystkim PZU to w tym przypadku zły adres. Szkoda nie nastąpiła z winy klubu sportowego (teren odpowiednio zabezpieczony) więc roszczenia należy kierować do szanownego pana Prezesa, który tak ochoczo podpisał oświadczenie, że poczuwa się do odpowiedzialności.

 

Zdradź jeszcze, gdzie znajdujesz prawników pracujących za taksę mniejszą niż równowartość szyby samochodowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Allianz'a poszedłem po bezpłatną poradę prawną do pewnego biura poselskiego, gdzie istniała taka możliwość i pewna miła pani zajęła się tą sprawą.

W przypadku map1 sprawa była bardziej skomplikowana, bo i zawiła. Tutaj z pomocą przyszedł mi naprawdę zajebisty prawnik z Krakowa, który współpracuje z firmą mojej siostry. Miał przejrzeć tylko pisma od tej firmy ale gdy poczytał, stwierdził, że mi pomoże, bo to dla niego sprawa ideologiczna (poza tym człowiek młody, więc apetyt na takie sprawy ma ogromny, bo doświadczenie rośnie). Pół roku walczyliśmy z map1 i wygraliśmy. Kasy nie chciał, więc czekam na najbliższą możliwą okazję, by sprawić mu prezent w postaci detailingu auta lub chociaż pakietu kosmetyków, bo naprawdę odwalił kawał doskonałej roboty.

 

Myślę, że jeśli ktoś odpuszcza, a ma szanse na prawną wiktorię, powinien szukać wlaśnie takich źródeł - czy to bezpłatnych porad prawnych, czy drogą rodziny i znajomych znaleźć prawnika, który nam pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

zmstr, co do Allianzu to powiem Ci, że zarówno ja jak i wielu moich znajomych mamy identyczne doświadczenia jak i Ty - wypowiedzenia wysłane do nich, giną u nich w jakiś niewyjaśniony sposób.

Z lepszych numerów jaki mnie spotkał, to listonosz odniósł mi list polecony z wypowiedzeniem właśnie do Allianzu, z adnotacją "adresata nie zastano" :kox:

 

Gratuluję wygranej z map1 - mój kumpel im zapłacił... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, Pierwszy telefon wykonaliśmy do Prezesa, prosił żeby nie podejmować pochopnych decyzji do jego powrotu z urlopu.

Co do zabezpieczenia to gdyby to był zamknięty stadion to rozumiem, a nie otwarty obiekt ogrodzony 1,5 metrową siatką i oddalony 20 metrów od parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

zmstr, kumpel zapłacił im już ze dwa lata temu.

Zrobił koledze stronkę internetową i wrzucił mapkę dojazdu... Map1 skontaktowało się z nim p miesiącu z rachunkiem bodajże na 1,5 tyś zł.

Najbardziej kumpel się wkurzył tym, że gdzieś rok później doczytał że oni wcale nie mieli praw do map za które wystawili mu rachunek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie wołali 2700 zł za taką mapkę :D To nie jest do końca tak, że nie mają praw do tych map (zapewne kumpel strzelił screenshota z emapa.pl? :P ), bo je mają ale jak się bardziej wgłębisz w temat, to są w ich licencjach pewne nieścisłości, które dowodzą, że pan O. wyłudza kasę od ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji że szwagier chce kupić małe auto pojechałem obejrzeć seata ibize 2009r i 1.4i przebieg 68tys, , wygląd atrakcyjny, lakier do polerki to wiadomo ;) ale jak się położyłem pod auto się przestraszyłem jakie tłumiki przerdzewiałe że aż dziury były na wylot,chyba to nie jest normalne przy takim aucie. Tak jak by było zalane. podziękowałem za to auto. i 160 km zrobione na darmo. A cena nie byłą zaniżona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
od kilku dni z internetu, który ma mieć 10Mb, mam max 0.5Mb

A internet to świetna neostrada.

 

Od kiedy interenet MA MIEC?

Z tego co wiem wszystkie oferty dostepu do internetu dla prywatnych odbiorcow sa DO. Czyli jak masz DO 10mbps/s to jest wszystko zgodnie z umowa, ktora podpisales ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, +1

Teoretycznie można się odwoływać, ale raczej nic nie zdziałasz. Bo jeśli to wina całej infrastruktury, to nikt Ci całości nie przebuduje tylko dla jednego człowieka. Mi nagle z 6Mb spadło do 4 i udało mi się od nich wydusić około 5 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picollo a jaki modem masz :?: bo rodzicom też wcisneli neostrade 10 Mb ale zapomnieli wspomnieć że do tego trzeba mieć też modem który to uciągnie i tez mieli właśnie max 0,5 a po zmianie modemu wszystko wróciło do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja mam umowę od 1 do 10Mb, podpisałem na 2 lata, bo sąsiad z bliźniaka ma ok. 6Mb, sąsiadka z drugiej strony też, a jak dzwonili z nowymi ofertami - to zawsze deklarowali 6Mb.

Włączyli mi 4Mb a po reklamacji zadzwonili i powiedzieli, że więcej nie pójdzie oraz przysłali list polecony, że wszystko mam zgodnie z umową i mogę sobie iść z tym do sądu jak mi nie pasuje :wallbash:

Dodam, że płacę im za internet naście lat a sąsiad ma go od roku - tak traktują wieloletnich klientów.

Zasrane TP Orange :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.