Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LoozaQ, też mi trochę szczena opadła. To nie ludzie, nawet nie zwierzęta. Zamiast jeszcze utrzymywać takich pasożytów powinno się kulkę w łeb i do piachu, ewentualnie jakieś ciężkie roboty aby przynajmniej na koszt społeczeństwa nie pasożytowali. W każdym razie karę śmierci już dawno powinno się przywrócić. Może taki "bat nad głową" spowodowałby, że tacy ludzie by się opamiętali w swych zapędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za karą śmierci. A jeśli nie kara śmierci to tak jak Manolito - wysłać na roboty społeczne do kopalni, wycinania drzew, robót drogowych itd. Ewentualnie stworzyć takie więzienia jak w Wenezueli czy podobnych, gdzie w celi siedzi 50 osób, jeden na drugim i następuje naturalna selekcja :evil: to jest kara, a nie piwko, paczki od rodziny, fajeczki, nc+, wygodne wyrko i wyselekcjonowana dieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli mnie to, że tyle osób stara się o dziecko latami, leczą się, decydują się na sztuczne zapłodnienie, adopcję aby tylko stworzyć rodzinę. Aby tylko mieć bobasa, który będzie rozrabiał w domu, przeszkadzał, śmiał się i odwzajemniał uczucie którym darzą go rodzice...

A takie sk...yny patologiczne nie potrafią uszanować drugiego człowieka, znęcają się nad nim, mordują!

Przecież można oddać do adopcji zaraz po urodzeniu, przecież są tzw "okna życia" gdzie można przekazać dziecko zupełnie anonimowo.

Można uszczęśliwić tym nie tylko inne osoby, które pragną mieć dziecko. Największe szczęście ma właśnie dziecko bo trafi do rodziny , która je pragnie, obdarzy uczuciem.

Wśród mojej rodziny i znajomych mógłbym spokojnie znaleźć około 14 par, które z różnych powodów nie mogą/nie mogły mieć dzieci i ich starania nie zawsze kończyły się sukcesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznica ślubu i jednocześnie 4urodziny młodej, zmywarka pełna naczeń odmówiła współpracy. normalnie wymigała mi diodą: fuck off :zly:

na 99% winne dwie małe uszczelki, ciekawe ile poczekam na serwis fabryczny...

 

i muszę nauczyć się na nowo zmywać gary w zlewie :wallbash:

 

[ Dodano: 7 Sierpień 2013, 21:39 ]

Najbardziej boli mnie to, że tyle osób stara się o dziecko latami, leczą się, decydują się na sztuczne zapłodnienie, adopcję aby tylko stworzyć rodzinę. Aby tylko mieć bobasa, który będzie rozrabiał w domu, przeszkadzał, śmiał się i odwzajemniał uczucie którym darzą go rodzice...

A takie sk...yny patologiczne nie potrafią uszanować drugiego człowieka, znęcają się nad nim, mordują!

Przecież można oddać do adopcji zaraz po urodzeniu, przecież są tzw "okna życia" gdzie można przekazać dziecko zupełnie anonimowo.

Można uszczęśliwić tym nie tylko inne osoby, które pragną mieć dziecko. Największe szczęście ma właśnie dziecko bo trafi do rodziny , która je pragnie, obdarzy uczuciem.

Wśród mojej rodziny i znajomych mógłbym spokojnie znaleźć około 14 par, które z różnych powodów nie mogą/nie mogły mieć dzieci i ich starania nie zawsze kończyły się sukcesem.

 

mi do głowy nie przyjdzie by uderzyć dziecko, choć czasem tak zajdzie za skórę że ręce swędzą... a taki gnój bije syna i pozwala mu umrzeć :zly:

chciałbym go dostać w swoje łapki na godzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Niby słyszałem, niby wiedziałem co się stało, ale wczoraj po oglądnięciu tego reportażu byłem przerażony... :shock:

http://www.tvn24.pl/wstrzasajacy-akt-os ... 261,s.html

 

rok w zakładzie karnym, bez zachowania tajemnicy za co osadzony został w nim umieszczony :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, przecież pierwszego dnia wszyscy wiedzą. Wystarczy,że klawisz przypadkowo powie parę słów odpowiedniemu "dobremu chłopakowi" . U nas na Smutnej pedofile itp. po pierwszej godzinie pobytu trafiają do szpitala z krwawiącym... :?

 

[ Dodano: 8 Sierpień 2013, 08:01 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończona fiaskiem próba zdjęcia i zrobienia smarta na zderzaku :/ Wszystko polepione kiedyś przez Gumiaków, połamane spinki, osłony + dzisiejszy upał = jeb...ąłem sprejem bez oklejania i finito :mrgreen:

 

Nie macie pojęcia jak ja marzę o fabrycznie nowym samochodzie do pracy..... :cry:

 

FordTransitCustomSport001%25255B3%25255D.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie pojęcia jak ja marzę o fabrycznie nowym samochodzie do pracy..... :cry:

 

Obrazek

 

Mówisz o takim Transicie? Nigdy w życiu! Mamy w firmie dwa Transity które zakupiliśmy jako nowe u dealera.

Jeden z roku 2005" a drugi 2009" na dzień dzisiejszy starszy ma przebieg 149 tyś a młodszy 90 tyś.

Od dwóch lat nie ma miesiąca w którym "coś" w którymś się nie spierdzieliło.

Na zmianę... egr, turbina, łożysko, wtrysk, zacisk, deska rozdzielcza, nawiew... Ciągle coś!

Aktualnie w dużym rozsypały się łożyska w tylnym moście które nie są wymienne. Naprawa 15 tyś zł...

Jak to mawiają Ford gów... :wallbash: Nigdy więcej żadnego Forda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o takim Transicie?

 

To akurat nowy wypust o nazwie Transit Custom, ale w moim przypadku to na ten moment tzw myślenie życzeniowe, gdyż wersja 5 miejsc w specyfikacji Sport Van to grubo ponad 100 brutto. Jak się "sprawy poukładają" to Berlingo/Partner w zależności gdzie taniej ew nowy faworyt to Dacia Dokker osobowa. Dziś pomacałem nawet i jeśli to jest za ca 45 bt, to tak :shock: i tak :good: Używanego samochodu nie bierzemy już pod uwagę, choćby Niemiec do Strykowa, albo nawet Grodziska gonił :D8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.