Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

przemek882, miałem tak ostatnio u siebie po odłączeniu akumulatora, wyjęciu foteli do prania i dwudniowym postoju + dodatkowo świecąca się kontrolka bodajże ESP. Po przejechaniu kilku kilometrów pilot już działał, a kontrolka zgasła. :P

 

teć mi się to przydarzyło po praniu tapicerki ale nie wyciągałem foteli. Hehe a kontrolka od ESP też mi się zaświeciła :o. Kur** a na dodatek dzisiaj upieprzyła się śruba z miski olejowej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem częsci z roweru i gościu miał mi dopłacić 50zł za dodatkową część której nie było w aukcji, wysłałem części i dalej pieniędzy nie ma gościu się tłumaczy że jest za granicą. Czy sprawę zgłosić gdzieś na policje czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka, Nie rozumiem twojego zachowania :o nie ma salaty na koncie nie wysylam.

Denerwuja mnie przyjezdni we wladku wpychajacy sie prosto pod kola :evil: musza byc dobrze ubezpieczeni , nie smiertelni albo nie szkoda im nog :wallbash:

Pomijam kulture jazdy ale wkoncu sa wakacje i wczasy nad morzem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.