Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ktoś mi wjechał w auto na ulicy i uciekł:/

samochód odebrany jakiś miesiąc temu z korekty, przed zakupem szukany bardzo długo bo chciałem wszystkie blachy w oryginale...

k...a mać

 

zapalenie ucha, 4 dzień umierania do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiem jakim prawem zabrał mu prawo jazdy które jest międzynarodowe, mógł mu tylko zabronić poruszać się po Włoszech do czasu wyrobienia nowych.

Moja mama mieszka we Włoszech od 20 lat, ja sam tam jestem co najmniej raz do roku....

 

...tam z policjantami trzeba "specyficznie rozmawiać" lub znać przepisy (najlepiej jedno i drugie) :-] . Szczególnie na południu Włoch. Mam doświadczenia z okolic Neapolu. Uwielbiam prowadzić auto po Neapolu, większość ludzi wymięka od samego patrzenia, a dla mnie ludzie są tam bardziej przewidywalni niż w Polsce. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiadłem sobie przed TV aby strawić od 22:00 Top Geara sezon 20, odc. 2 na BBC Knowledge. A tu przed programem komunikat, że niestety dziś nie wyemitują bo jakiś tam zbieg okoliczności i dopiero jutro na ich stronach internetowych zamieszczą informacje o nowych terminach. :x:zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwa mać że tak powiem - ostatni dzień urlopu który wbija właśnie dzisiaj miałem zaplanowany w całości na montaż nowego gwintu, KW zakupione, sprężyny poszły do malowania proszkowego, dzisiaj wpadam po odbiór springów i tu spotyka mnie niemiłe rozczarowanie - mechanika nie ma, dzwonie do typa sie pytam jak tam springi, a ten mówi, że nie zdążył i będą jutro...jutro mam wyjazd całodniowy, niedziela odpada, zaś od poniedziałku wracam do pracy...fuck !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac dzięki za info :)

W Andrychowie między Bielskiem, a Wadowicami też jest Bendiks, znany na całą Polskę, też można wysyłać, dobrze robią i dają na usługę gwarancję.

 

Ten warszawski, gdzie ja wysyłałem, daje 6 miesięcy gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwała mi się ośka w DA :/ teraz trzeba wysłać do serwisu i przeprosić się z flexem. A tak fajnie szło na miękki lakierze hondy, miał być przyjemny łan step, a będzie co najmniej tu step :P

w Kraussie tym świeżym?

 

Tak, ale z mojej winy, było już późno i przez chwile nieuwagi wciągnęło mi mikrofibrę zablokowało maszynę i urwała się śruba która łączy BP i trzon maszyny. W sumie naprawa nie będzie wiele kosztowała tylko największy problem żeby wykręcić tą urwaną śrubę i zastąpić ją nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.