Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w tym roku liczę na to samo lub szybciej (doszło A1 Stryków-Kowal)

Ale zawsze zostaje odcinek Kowal-Włocławek-Toruń, na którym stracisz to co nadrobiłeś wcześniej :D

 

Szczerze.. polecam odbić w Kowalu na Brześć Kujawski. Następnie kierunek Bądkowo, Lubanie i omijacie nasze piękne remonty. W sezonie wakacyjnym polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem, lapka na sprzedaż za 1 razem kupił go jakiś Anglik czyli próba wyłludzenia. Wystawiłem znowu i znowu to samo. :zly:

Zapewne jego imię i nazwisko brzmi Alexandru Rumanescu (lub w ten deseń) i siedzi sobie gdzieś w kafejce internetowej na zadupiu Rumunii, goląc naiwnych ludzi z kasy na koncie.

Nie dziw się - tego rumuńskiego tałatajstwa jest coraz więcej a Unia się z nimi za bardzo cacka. Póki co jedynie zachowanie mega ostrożności pozostaje bo na lepsze się raczej nic szybko nie zmieni.

Tak jak ktoś pisał - zgłoś do Allegro bo to jedyne co możesz w tej chwili oficjalnie zrobić.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy u okulisty w ciągu tygodnia, raz poprawiane szkła u optyka i wraz nie widzę :wallbash: Nie wiem czy się to u jakiegoś neurologa nie skończy :cry:

 

I żeby było śmiesznie to akurat w dniu odbioru szkieł mi się coś z okiem zrobiło :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem, lapka na sprzedaż za 1 razem kupił go jakiś Anglik czyli próba wyłludzenia. Wystawiłem znowu i znowu to samo. :zly:

A ja dostalem propozycje zakupu Trafica (w odpowiedzi na moje ogloszenie) ladne zdjecia, ladne auto.Dokladnie to czego szukam i to w super cenie 4,5 tys euro.

Ctrl C i Ctrl V i bez wysilku znalazlem ogloszenie z 2010 roku z ktorego ktos dokladnie sopiowal tekst (stan kilomety ......)i z fotkami oraz wyzsza cena bo 13500 euro.

A do tego sporo pytan o moje dane. :dontknow::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dziś na przegląd, wszystko ładnie pięknie wg pana od przeglądu, ale tajemniczych stuków z prawego koła nie udało mu się namierzyć. A są bardzo wkurzające. Wg niego wszystko tak jak w fabryce, a jednak na skręconych kołach coś raz po raz stuknie :( Chyba sprężyna jest pęknięta znowu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.