Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

To niech w ciszy i skupieniu zdobywa tą wiedze na forum/w garażu, tak żeby móc się nią w przyszłości podzielić. Znam kilka miejsc w internecie, gdzie gwarantuje że o nadmierny spam nikt się nie będzie czepiał.

 

 

ps.gratuluje 2 miejsca we wspomnianym rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To niech w ciszy i skupieniu zdobywa tą wiedze na forum/w garażu, tak żeby móc się nią w przyszłości podzielić. Znam kilka miejsc w internecie, gdzie gwarantuje że o nadmierny spam nikt się nie będzie czepiał.

 

 

ps.gratuluje 2 miejsca we wspomnianym rankingu.

to nasuwa sie pytanie- po co luźne rozmowy skoro tak naprawde nie są luźne?

 

p.s. dziękuje za wyróżnienie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przeczytajcie sobie jeszcze raz ten temat http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=9652&start=0 , bo widzę że już zapomnieliście.

 

 

Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba znać umiar, bo się robi śmietnik. To nie jest tylko moja opinia, tylko użytkowników, którzy bezpośrednio z nicka wymienią mi regularnie 2 z 3 użytkowników z tej strony ( nie, nie wliczając mnie ) jako przyczyn dla których nie mają ochoty już tutaj zaglądać,bo gdzie nie zajrzą mają do czynienia ze spamem autorstwa ww.

 

Koniec tematu z mojej strony, za nadmierny spam będzie poprostu blokowany dostęp do Luźnych i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie strasze, ale zastanów się czy Twoja działalność na forum , oraz jeszcze kilku kolegów-bywalców tego działu nie jest przypadkiem męcząca dla innych użytkowników.

:good: Czasami to już przypomina jakiś czat między Wami, macie PW to sobie tam wypisujcie pierdoły, bo niektóre dyskusje między Wami to na pewno nikogo nie obchodzą tylko trzeba czytać ten spam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, ja również mam paru użytkowników dosyć, ale nie zwracam uwagi na ich głupie posty i nie przyszło mi nigdy do głowy 'podpierniczać' innych użytkowników. pogratulować...

a swoją drogą to jak sam wiesz siedze praktycznie tylko w luźnych i ja widze około 10 którzy robią równy 'spam'.

koniec tematu z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie strasze, ale zastanów się czy Twoja działalność na forum , oraz jeszcze kilku kolegów-bywalców tego działu nie jest przypadkiem męcząca dla innych użytkowników.

 

Gdyby na każdy post Waszego p*****nia głupot w Luźnych przypadał choć jeden merytoryczny post w pozostałych działach, to nie byłoby problemu,a ostatnimi czasy tendecja jest wprost odwrotona. A na to NA PEWNO nie pozwolimy :)

 

Zapomniałem, że nie jestem z "warszawki" i okolic. W końcu co wolno wojewodzie to nie mi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie parę dni wchodziłem w dział Luźne Rozmowy, ale chyba jednak zrezygnuję z wypowiadania się tutaj. Są inne ciekawsze tematy do poczytania :) Z drugiej strony Evo miał trochę racji. Jak by te wszystkie posty przenieść do innych działów, przełożyć na wiedzę dodaną od siebie było by milej i ciekawiej. Wiadomo, jest dział Luźne, można trochę po spamować, popisać głupoty, ale trzeba mieć we wszystkim umiar :good: A z drugiej strony jak ktoś siedzi na kosmetykaaut i tylko pisze w Luźne Rozmowy to chyba coś nie bardzo jest. Można tu pisać, nikt nie ma nic przeciwko tak mi się wydaję, ale trzeba gdzieś mieć granicę dobrego smaku, to raz, a dwa też się udzielać w innych tematach. Wiadoma sprawa, że nie każdy codziennie żyję tym jednym forum i chwała za to, bo nie można mieć jednego hobby bo by człowiek zwariował. Ale jak Evo napisał, jak ktoś chce non stop uskuteczniać spam nic innego w temat nie wnosząc, to niech znajdzie sobie inne forum.

Ja jeszcze siedzę na 2-3 innych forach, gdzie dyskutuję na tematy które tu pewnie były by po jakimś czasie uciążliwe. Tak, że wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko umieć z tego korzystać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie wkurzyło ale mi się zawsze przykor robi jak widzę jakieś fajne auta obrośnięte syfem...

 

GMC

 

20130707_145104.jpg

 

20130707_145028.jpg

 

20130707_145022.jpg

 

 

20130707_144943.jpg

 

20130707_145119.jpg

 

 

 

i w126 porzucony pod drzewem w ogrodzie ambasady Albanii...

 

20130707_153237.jpg

 

 

 

ale atmosferę podratowało podejście do sprzedaży, właściciela tego focusa:

 

20130707_152905.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendzik na działce u znajomych. Koledzy których jest 3 razem jeżdżą, ścigają się w KJS itp. Jeden przyjeżdża i mówi sorry chłopaki ale posiedzę na grillu do 1-2 w nocy ale nie pije bo rano mam sprawy i muszę jechać także nie da rady. To 2óch jak popiło łychę, najpierw spuścili mu powietrze z koła. Ja bym się już zdenerwował ale on widać było opanowany był. Gdy w końcu pożyczył od kogoś z towarzystwa kompresorek wiadomo spuścili powietrze żeby flak więc taka maszynka trochę czasu potrzebuje aby napompować. W między czasie jak zobaczyli że pompuje się 1 koło to poszli i z drugiej strony spuścili z kolejnego koła. No ja rozumiem zabawa wszystko ale gdyby nie miał pompki i zapasu :x Oki napompował jakoś te 2 opony aby dojechać na stację to otworzyli mu samochód i wyjęli bezpieczniki i schowali gdzieś w bagażniku no to już dla mnie było przegięcie. To się chyba nie nazywa koleżeństwo. Na szczęście miał zapasowe. Zastanawiam się czy dalej chce utrzymywać kontakt z takimi ludźmi. Nie chce sobie wyobrażać co by było gdyby komuś innemu to zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na luźne, zobaczyłem te spiny i pitolenie o d*** Maryni i az sprawdziłem na przeglądarce, czy nie wlazłem przez pomyłkę na forum jakiegoś pudelka.

Ale dość pitolenia głodnych kawałków.

Co mnie dziś wkurzyło? w zasadzie już od wczoraj wieczorem. Wrocław, ul. Trzebnicka przy placu Powstańców Wielkopolskich jest wiadukt kolejowy. Przy wylocie spod wiaduktu stoi sygnalizator świetlny. Do tej pory połączony był też trochę z sygnalizacją dla skręcających tam tramwajów i autobusów. Wszystko szło w miarę płynnie. Wczoraj około 21:00 jadę z moją małżonką na jakieś szlajanki po Rynku. Dojeżdżam do sygnalizatora a tam czerwone - no ok myślę sobie (z reguły o tej porze to tam prawie non stop zielone było i się leciało płynnie). Teraz nie dość, że czerwone to jeszcze korek na jakieś 20 aut. :kox: Stoję przy tym czerwony, stoję i stoję i mijają tak chyba ze 4 minuty - żaden tramwaj autobus nie jedzie a czerwone jak świeciło, tak świeci. Nagle jest! Zapala światło zielone...

...na jakieś 5 sekund gdzie zaledwie 3-4 auta dały radę przejechać i na nowo czerwone, które świeci się przez kolejne 4-5 minut. Dziś pojechałem do pracy rowerem i nie żałowałem. Korek spowodowany tymi światłami zaczynał się już na skrzyżowaniu ulic Kasprowicza i Żmigrodzkiej (kto z Wrocławia ten kojarzy jaka to odległość) - czyli około 1000-1200m. Zadzwoniłem dziś do ZDiUM to oni od razu, ze wiedzą bo już dostali informację ale to była tylko lekka modyfikacja ustawień świateł. Powiedziałem dyspozytorowi, ze jeśli to nazywają LEKKĄ modyfikacją świateł to autora tej modyfikacji powinni zapakować w auto i przewieźć rano na tej trasie aby ze 45 minut postał sobie w korku żeby przejechać odcinek 1km, klnąc w aucie na autora pomysłu aby smażył się za to w piekle. Jak powiedziałem, że na zielonym impulsie jedynie 3-4 auta dają radę przejechać (i to jedynie wtedy kiedy każde z nich ruszy bardzo żwawo) to Pan powiedział, że to nie prawda bo oni mają monitoring i tam przejeżdża co najmniej 10 aut. Poradziłem Panu, żeby sobie wsiadł w samochód i pojechał tam na miejsce zobaczyć bo najwidoczniej monitoring to on ma ale nie od tego sygnalizatora/skrzyżowania...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.