Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to niech spróbuje zapisać się na 6 rano w sobotę.

Pierwszy termin właśnie oblała w sobotę przy praktycznie zerowym ruchu. Co prawda była to godzina 10 ale ruch tak czy inaczej był znikomy. Poza tym o 6 rano to ja swojej żonie nie ufam :evil: (i sam sobie robię śniadania do pracy), a że taka godzina to w naszym przypadku wyjazd kilka minut po 5tej i kwestia opieki nad dziećmi problematyczna to tym bardziej odpada. Dodatkowo nasze WORDy przyjmują od 7:30 a egzaminują od 8:00 więc dooopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso, Najpierw sprawdziłbym rzetelność kanisterka. Nie wiem jak na innych stacjach ale na Orlenie (nie żebym reklamował, po prostu znam to od podszewki w tej firmie) przepływomierz jest sprawdzany min. 2 razy w roku w tym min. raz przy urzędniku. Maksymalna odchyłka jaka może być to 2% w jedną lub w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza... baby za kółkiem... sorry jeśli są tu jakieś kobiety, może ich to nie tyczy bo poprostu umieją jeździć, ale 90% to zabójczynie na drodze.

 

Powiem Ci, jeżdżąc naprawdę dużo, że mam zupełnie odwrotne obserwacje. Ja najbardziej boję się młodych gniewnych trzymających kierownicę jedną ręką, przechylonych na prawo o raz tych w podeszłym wieku. Oboje w/w płci męskiej... :?

 

Wszystkie przypadki jazdy pod prąd po autostradzie, które widziałem to emeryci :cry: Na poparcie moich obserwacji odpowiedz sobie na pytanie dlaczego młodzi kierowcy mają zwyżki w ubezpieczalniach ;)

 

Co do kobiet, to generalnie jeżdżą w sposób mało ryzykowny, a większość uszkodzeń o obcierki parkingowe i drobne stłuczki przy małych prędkościach, nie zagrażające życiu.

 

Proszę "zainteresowanych" w wymienionych grupach wiekowych o nie łapanie za słówka, dlatego pogrubiam: Od wszystkich w/w przykładów są wyjątki potwierdzające regułę. 8-)

 

Oto co dziś młody kierowca (23 l.) zrobił z samochodem mojego kumpla z firmy w Krakowie, a swoją dziewczynę jadącą jako pasażerka mało nie wysłał do piachu :/

 

1a80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, jak miałem swój pierwszy samochód zatankowałem go do pełna pod korek. Przejechałem kilka km i dotarłem do domu. Zostawiłem auto na Słońcu (wiosna: ok. 15 stopni). Po kilku godzinach podchodzę do samochodu a tam czuć benzynę. Patrzę, a pod samochodem mam wielką kałużę (ślad na trawniku przetrwał cały sezon) :shock:. Dobrze, że nie spaliłem auta :D. O rozszerzalności paliwa pod wpływem temperatury trzeba pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] młodych gniewnych trzymających kierownicę jedną ręką, przechylonych na prawo [...]

Kierownica to nie wiadro, żeby trzymać ją jedną ręką. ;)

A to przechylanie na prawo zawsze mnie zastanawiało. Kiedyś nawet próbowałem tak robić (w tamach testu) i nie wiem czemu ma to służyć. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] młodych gniewnych trzymających kierownicę jedną ręką, przechylonych na prawo [...]

Kierownica to nie wiadro, żeby trzymać ją jedną ręką. ;)

A to przechylanie na prawo zawsze mnie zastanawiało.

 

Jest jeszcze metoda przechyłu na lewą stronę czyt: leżenia na drzwiach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ja najbardziej boję się młodych gniewnych trzymających kierownicę jedną ręką

 

no to masz pozamiatane :lol::lol::lol:

ja kiedyś nieopacznie podniosłem ten temat zimą i cała armia młodych forumowych Kubiców chciała mnie rozszarpać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, ja nie jestem w stanie jechac samochodem i trzymac dwie rece na kierownicy chyba ze w nocy i na wiosce po ktorej nie wiem jak jezdzic, jestem mlody tak jezdze ale jeszcze auto nawet jedej ryski nie ma z mojej winy prawko od 4 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś nieopacznie podniosłem ten temat zimą i cała armia młodych forumowych Kubiców chciała mnie rozszarpać :kox:

 

Było było :D

 

Ale ostatnio dosyć często poruszam się tramwajem :wallbash: i powiem Wam że kobity (młode) jeżdżą zdecydowanie pewniej po mieście. Obserwacje zza szyby tamwaju :-]

 

O dziwo bezpiecznie - ale pewnie, bez cudowania itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, ja nie jestem w stanie jechac samochodem i trzymac dwie rece na kierownicy chyba ze w nocy i na wiosce po ktorej nie wiem jak jezdzic, jestem mlody tak jezdze ale jeszcze auto nawet jedej ryski nie ma z mojej winy prawko od 4 lat

 

Jak Ci na dziurze wyrwie kierownice z rąk i pieprzniesz w płot to się nauczysz :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielek., taką czynność wykonuję jak trzeba odebrać bilecik wjeżdżając na płatny parking. Na drodze jeszcze się z tym nie spotkałem. :kox:

 

Mój sąsiad praktykuję :-]

Ciekawy jest też styl z odchylonym oparciem do tyłu. Śmiem twierdzić że taki jego mość nie miał nigdy wypadku/kolizji gdzie ktoś wjeżdża w jego zad,ani też nie potrafi sobie wyobrazić co się stanie z jego kręgosłupem w takiej chwili :o Ale to nie mój cyrk i nie moje małpy może tak jest wygodniej ;)

Też kiedyś jeździłem trzymając kiere jedną ręką ale teraz jakoś się przyzwyczaiłem trzymać "za piętnaście trzecia" ogólnie bardziej przywiązuję wagę do właściwej pozycji niż kiedyś bo jest mi po prostu tak wygodniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.