Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"oferta" telewizji NC+

 

Nowa definicja rozrywki => Nowa definicja zdzierstwa, bo jak nazwać zmianę cen 2x więcej za to samo?

miesiąc temu przedłużyłem umowe w "n" dostałem pakiet w promocji premiun n hd coś tam 3 kanały z filmami, dzisiaj czytam że mi jest zabiorą 5 kwietnia :wallbash:

 

Z tego co wyczytałem to kanały nPremium HD mają być zastąpione Cyfra+ Film i Film 2,bo ponoć one się pokrywają,więc niema sensu mieć ich zdublowanych.

 

Co do samej oferty nc+ to ja nie widzę tutaj straty. Mam abonament za 54zł(n-ki) i teraz ten za 59zł z nc+ wg.mnie praktycznie niczym się nie różni.Programy które mnie interesują są dalej w tym pakiecie za 59zł w nc+ co dawniej w n-ce.

 

Co do Polsatu to bym sobie darował głównie z racji jakości obrazu jaki oferują(nie wspomnę już o interfejsie).Rodzice mają Polsat i kilka dni temu zmienili TV na LED-owy i myślałem że może obraz coś się trochę poprawi w stosunku do starego LCD-ka,(liczyłem że LCD "dodaje swoje 5gr" i dlatego jest taki słaby),ale jednak to wina Polsatu.Czyli miałem rację mówiąc że N-ka jest liderem jeśli chodzi o jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

gary, gruby_RS,

 

Widze ze nie tylko mnie wkurzyla nowa oferta cyfry tudziez nc+, ale najlepiej nic podpisujcie nic narazie niech troche im sie glupio zrobi i obniza ceny, a narazie szukaja jeleni

 

tak brzmi treść posta, już po dwóch zmianach :kox::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z działu utrzymania klienta idzie info że do 5 kwietnia obecnym abonentom N i C+ mają zastąpić część kanałów (w N nPremium Canalami + a w C+ C+3d, GOL i Weekend również nowymi C+).

Jednocześnie taki stan max do czerwca, a potem nowa umowa NC+ albo spadaj.

 

pewnie nie byłoby takiego bulwersu gdyby nie fakt, że C+ Sport wrzucono do pakietu Platinium za 119zł (dla obecnych abonentów ten pakiet jest do wyrwania za 109 z Multiroomem Cyfry lub 99 z Multiroomem gównianym N-ki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuszony $$$ w Polsacie w ubiegłym roku podpisałem umowę na 15msc na dekoder + multiroom. Minęło kilka miesięcy a ja codziennie podczas oglądania tv się :zly::zly: Nie dość, że na tym panelu, który zasłania pół ekranu przy przełączaniu kanałów cały czas praktycznie nie wyświetla się co oglądamy to ciągle są problemy z dyskiem/nagrywaniem, już nie wspominając o tym, że ten system nagrywania jest mega kretyński i przy cofaniu czy przewijaniu ciągle przeskakuje o prawie całą długość nagrania a pilot, żeby zadziałał trzeba nakierować z odległości około 3 m idealnie na dekoder.....

 

Wczoraj przyjechał kurier z multiroomem N i wszystko super działa :good::good::good::good:

 

Niestety F1 i MotoGP w większości na Polsat sport :wallbash:

tak jak wspomniał krd, kup sobie własny dekoder. ja 5lat temu rozdzielałem cyfre+ w domu i kupiłem dekodery. wtedy za 1dekoder hd płaciłem 900zł. teraz powinno być taniej. wszystko ładnie działa, możesz różne softy wrzucać. a ten z cyfry działa jak Twój z polsatu. już wole wstać do niego i przyciskami na obudowie przełączać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rodzice mają Polsat i kilka dni temu zmienili TV na LED-owy i myślałem że może obraz coś się trochę poprawi w stosunku do starego LCD-ka,(liczyłem że LCD "dodaje swoje 5gr" i dlatego jest taki słaby),ale jednak to wina Polsatu.

 

Przecież zmiana LCD na LCD nie miała prawa niczego zmienić, to tylko inny rodzaj podświetlenia matrycy :kox::kox:

Co ten marketing robi z ludźmi;) Ja odkąd mam znośną plazmę to jak u kogos jestem i widzę LCD/LED to się odechciewa;/ Jakiś taki sztuczny ten obraz i nie przyjemny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie możliwość to polecam moduł CI zamiast dekodera ;)

Bardzo wygodne rozwiązanie.

Masz moduł z abonamentem ? Ja mam n na kartę i chciałem przejść na abonament ale przemiła pani powiedziała mi że moduł się nie nadaję i obsługuje tylko pre paid :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik,

+1 za plazmą ... mi jakoś te LCD jajcuf nie urywaja ...

 

:good:

+1 i można na kompie bez problemu pograć w mniejszej rozdziałce jak się krztusi ;)

 

Piątek i wizja jutrzejszego świątecznego sprzątania mieszkania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już mnie też ta zima wk.... na maxa!! Ani nie można nic zrobić przy aucie ani tym bardziej nie mogę zacząć działać w ramach pracy! Bo jak docieplić komuś dom przy takiej pogodzie! A najgorsze, że końca nie widać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.