Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moze ktoś jest w stanie podrzucić mi jakieś sensowne rozwiązanie... Otóż mam iphone'a 4s, do niego kabel http://store.apple.com/pl/product/MC552 ... irmy-apple jak w linku, jak najprościej połączyć mojego lapka z iphonem przez ww kabel, żeby mieć obraz z ekranu tel na monitorze kompa. Dodam ze komp ma tylko vga out i hdmi out. wszelkie podpowiedzi mile widziane. Zeby nie bylo OT wkurza mnie to, ze nie wiem jak sobie z tym rozsądnie poradzić ;). Aha, jailbreake i cydia nie wchodzi w grę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że będzie wiosna

 

Już obmyśliłem fajną wycieczkę zielonkiem w niedzielę, a tu zima jeszcze podskakuje :/

 

Mało to detailingowe/samochodowe, ale wku@#ia mnie kot, znaczy kotka-przybłęda (1 rok ma), która jakoś została w domu. Drze mordkę cały dzień i noc od dwóch tygodni, ciągle wpycha ryjek po rękę żeby ją głaskać, i kombinuje jak uciec na podwórko do męskiego towarzystwa - wczoraj jej się udało na chwilę, ale złapałem zanim okoliczna, bezpańska kawalerka (przychodzą bo dokarmiam... jakoś tak mi ich szkoda, a ostatnio najgrubszy i najfajniejszy już prawie się nie boi :D ) zdążyła nawiązać bliższą znajomość.... :D

To zalatw jej tabsy antykoncepcyjne :-]

I bedzies miał spokoj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że jak będziesz miał pecha to wpadnie w ruję permanentną i na głowę dostaniesz ...

Podobno da się sterylizować kotki przed pierwszą rują (kiedyś ponoć się nie dało :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela całą w łóżku już w sobotę się do dupy czułem... ale w niedziele już myślałem że wykituję. Dziś do lekarza a on mi kazał brać polopirynę s i syrop :shock: tyle to ja już brałem ehh... :wallbash: jutro idę jak będzie inny lekarz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co od razu najgorsze gowno czytaj antybiotyk bys chcial? ale z tym to sie zgodze ze dobrego lekarza to ze swieca szukac..siostra jakis czas temu miala niefortunny wypadek na wf`ie w szkole i pierwsze co to do lekrza do szpitala u nas w miescie, ten nawet zdjecia nie zobaczyl i powiedzial ze to stluczenie. okazalo sie ze ma 3-4 mm przesuniecia u nasady nosa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"chłopy" ale ten pseudo lekarz nawet mi w gardło nie zajrzał a mnie boli i mam całe czerwone z resztą napady gorączki mam... nie poszedł bym z byle katarkiem do lekarza.

 

Antybiotyk wiadomo za zdrowy nie jest ale na bank zdrowszy z osłonowymi niż powikłania po słabo wyleczonej chorobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie wkurzylo? Niedawno moj galaxy s plus wrocil z trzeciej z kolei naprawy gwarancyjnej, tym razem po raz drugi zostal wymieniony wyswietlacz z plyta glowna..i co? i jak wczensiej na chwile zrywalo glos podczas rozmowy, tak teraz dzieje sie to co dzialo sie na samym poczatku tzn jakby glosnik sie wylaczal. O kontynuowaniu tej samej rozmowy moge zapomniec, dopiero rozlaczenie sie i ponowne wybieranie i gadka :/ ja jebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima i kierowca Tira, który nie odśnieżył ciągnika/naczepy :zly:

Wczoraj spora kula śniegu/lodu spadła mi w ostatniej chwili przed maskę... Jeszcze jak na złość 3 Tiry jechały jeden za drugim więc nawet nie mogłem zawrócić i dogonić winnego bo nie wiedziałem z którego z nich to spadło.

 

Pozostało mi tylko wyjść i oszacować straty. Na całe szczęście skończyło się na pękniętej plastikowej osłonie od silnika. Lepsze to niż urwany zderzak, wgnieciona maska/dach lub wybita szyba a tak by to pewnie mogło się skończyć jakby "niespodzianka" spadła ułamki sekund później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.