Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak samo jak akcja przyciemnione szyby przód muszą mieć jaką tam przepuszczalność a oni na oko zabierają dowód bo folia żadna nie spełnia takiej przepuszczalności... hmm dobrze niech mi pokażą gdzie jest tak napisane albo niech dzwonią po sprzęt... na oko to se mogą....

 

p.s nie mam przyciemnionych szyb ale dziwie się ludziom którzy dają sobie zabrać dowód za oko policjanta :P

 

 

mnie wku....pogoda :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słuch stwierdzili że wydech za głośny i chcieli zabrać dowód

 

No i ???

 

a ja nie mogę się doczekać kiedy będę miał taką akcję :-]:-]:-]

 

100zł załatwiło sprawę ;) Wiem że mam za głośny więc na siłę nie będę nic udowadniać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s nie mam przyciemnionych szyb ale dziwie się ludziom którzy dają sobie zabrać dowód za oko policjanta :P

 

Też tak myślałem do czasu pierwszego badania przepuszczania światła szyby przyciemnionej najjaśniejszą folią przez "Pana policjanta"

 

Oryginalnie większość szyb ma przepuszczalność na granicy normy 70-75% a z najjaśniejszą folią - no jak myślicie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, wszystkie fabrycznie są lekko ściemnione ;/

 

Co do szybek - to same tylne nie wyglądają w aucie(bez przednich nie robota) ale później niebieskim nie pasuje, choć teoretycznie nie jest to niebezpieczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szybek - to same tylne nie wyglądają w aucie(bez przednich nie robota) ale później niebieskim nie pasuje, choć teoretycznie nie jest to niebezpieczne...

Ale tu nie chodzi o niebezpieczeństwo dla ciebie czy coś widać czy nie ale o to aby policjant podchodząc do samochodu mógł widzieć kierowcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ptok on ma go widzieć ... czyżby po to zeby czaić czy nie mierzy się do niego z broni ? jak trzeba będzie odjąc chłopakowi życie to i przy białych szybach się tak stanie...

 

nie widzę rozsadnego wytłumaczenia zakazu sciemniania szyb. nawet złodziej ma dłuzszy czas roboty przy folii na szybach a jak strażak będzie chciał wejść do rozbitka to wejdzie bez problemu i z folią na szybie.

 

chyba ze w czymś się mylę. Poza tym można tył folią a przód piecem czyli tlenkiem.

Jak się dowiadywałem to nie chodzi o to zeby cię Pan władza widział a o przepuszczalność światła chyba ze oni sami nie wiedzą co wymyślać by się przyczepic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem Miałem w aucie przyciemnione szyby (tak juz kupiłem auto w 2006r. a szyby były oklejone w 2001r) i w pogodny dzień było super. przez ponad 3 lata nikt sie nie czepiał(nawet misiaki) auto śmigało 35tys kkm rocznie wiec nie mało . i powiem że wieczorem była kiepska widoczność , a jak spadł deszcz to juz tragedia była . Ale auto wyglądało super .

 

jpg.php?372900,15456,930475,df7423273b816a21ee940cfc2762fd91,2,a2FsZW5kYXJ6Mi5qcGc=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie zdenerwowali tylko kurwa mocno zdenerwowali mechanicy, którzy pozaginali mi to pióro co jest na samym dole progu w 406 na długości 20 cm. Jak to zobaczyłem to tak się wściekłem, że ciśnienie to mi chyba do 300 skoczyło. Przez te nerwy to nawet nie spojrzałem do końca ale chyba całe zabezpieczenie do metalu tam aż zeszło.

Zostaw tym debilom coś to Ci pół auta najpierw rozje*** i taki będzie efekt ich pracy :zly::zly::zly::zly::zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundek dalej jeździ...wymieniony bendix (83 zł :zly: )+ pasek pompy wspomagania ( kiedyś kupiony czekał na wymianę) + robocizna = 250 zł :wallbash:

 

Tak wszystko poskręcali,że przy pierwszym "bucie" strzeliła rura od turbo. Dobrze,że do domu było blisko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofając zaczepiłem o jakiś drut - przeciągnął mi się po aucie - na szczęście była to jakaś pętla a nie nic ostrego ale szkód pewnie narobiło - mokre auto więc nie mogę ocenić strat :/

 

kamery cofania, uje muje ale takiego małego g*wna nie zobaczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.