Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja w przyszłym sezonie letnim zmieniłem na Uniroyal rainexpert i powiem wam że bardzo dobrze mi się na nich śmiga, w deszczu rewelacja, nawet ABS się nie włączały a na continentalach mi się włączały przy takim samym hamowaniu. Zima to zdecydowanie michelin daje rade, jest bardzo z nich zadowolony. Jak się skończą to następne też będą micheliny, nawet w rowerze mam micheliny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie wkurzają reklamy w radiu? Spokojnie nie można zjeść śniadania czy obiadu, bo tylko Jasio się skarży, że skupić się nie może, drugiemu brakuje witaminek, trzeci ma zaparcia, tamtej paznokcie się łamią a jeszcze kolejna prosi o konsultację o 3 rano bo zasnąć nie może. No ludzie, litości... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Zima to zdecydowanie michelin daje rade, jest bardzo z nich zadowolony. Jak się skończą to następne też będą micheliny

 

tyle, że z moich obserwacji wynika że one się kończą baaardzo szybko :/

kilka lat temu miałem je na aucie przez dwie zimy i... to był ich koniec :idea: - trochę słabo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie wkurzają reklamy w radiu? Spokojnie nie można zjeść śniadania czy obiadu, bo tylko Jasio się skarży, że skupić się nie może, drugiemu brakuje witaminek, trzeci ma zaparcia, tamtej paznokcie się łamią a jeszcze kolejna prosi o konsultację o 3 rano bo zasnąć nie może. No ludzie, litości...

Mnie telepie jak słyszę w aucie te durne reklamy! To jest dużo gorsze niż reklamy w TV. Zamiast dziecku dać jakiś świeży owoc to lepiej kupić mu suplement diety :wallbash: Niedługo w ludzi będą wpychać same suplementy zamiast jedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima to zdecydowanie michelin daje rade, jest bardzo z nich zadowolony. Jak się skończą to następne też będą micheliny

 

tyle, że z moich obserwacji wynika że one się kończą baaardzo szybko :/

kilka lat temu miałem je na aucie przez dwie zimy i... to był ich koniec :idea: - trochę słabo :(

To mnie zdziwiłeś :o

Z kim nie rozmawiałem to twierdził,że Micheliny to się nie chcą skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, ja już na swoich latam 3 sezon, a kupiłęm używki 7.5mm, i jeszcze pojeżdżę, fakt 10tys zimą nie robię. To kwestia też podejrzewam ile kto jeździ. A moj ojciec ma mabory i te dopiero szybko lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321, radio odpalam z przyzwyczajenia w kuchni, szczególnie jeśli lecą wiadomości :mrgreen: W samochodzie słucham przeważnie tylko swoich kawałków. Ledwo dzisiaj zjadłem obiad, bo nie mogłem skupić się na prażuszcze, tylko ciągle reklamy, reklamy i reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie wkurzają reklamy w radiu? Spokojnie nie można zjeść śniadania czy obiadu, bo tylko Jasio się skarży, że skupić się nie może, drugiemu brakuje witaminek, trzeci ma zaparcia, tamtej paznokcie się łamią a jeszcze kolejna prosi o konsultację o 3 rano bo zasnąć nie może. No ludzie, litości... :zly:

 

+1, słuchając reklam w radiu można się tylko pochlastać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że od pewnego czasu w przeglądarce firefox ciągle otwierają się nowe okna z reklamami i nie mogę tego zablokować,zainstalowałem już nawet jakiś program niby blokujący ale dalej to samo,może ma ktoś jakiś pomysł ? też tak macie u siebie ? :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparco, chyba że mówisz o takich szarych paskach po prawej lub u dołu, przy adblocku widać tylko iks do zamknięcia. Miałem to w Chromie, nie pomagał AdBlock. W końcu kliknąłem zobaczyć o co cho, i to był niby jakiś system oceny stron czy coś, że niby można kliknąć tak jak to na allegro ostatnio bywa. Wystarczyło odhaczyć opcję że się chce w tym uczestniczyć i zniknęło, ale skąd się to wzięło? Nie wiem. Jedyne skojarzenie i powiązanie to właśnie ta ocena na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparco, masz jakiś "syf" na komputerze. Nic takiego nie powinno występować. Zwykły AdBlock powinien blokować reklamy.

Na wp standardowo skonfigurowany np nie blokuje wszystkiego.

 

Pewnie źle ustawione filtry.

Standardowo ustawienie filtra/zestawy filtrów/ dodaj zestaw filtrów

Wybierz inny zestaw filtrów dodać AdblockList.org(polski) w wersji adblocka plus należy wyłączyć (zezwalaj na na nienatrętne reklamy)

dlatego lepiej korzystać z Adblock lite ( +dodać zestawy filtrów)

ja mam właczone polskie rosyjskie i amerykańskie + wyłączone na kilku forach które lubię a wiem że mają $ za odsłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego tu jeszcze nie widzialem :shock: Na wszystkim jest ok 0,5 cm lodu.

Pies mimo za odpycha sie na 4 lapy ma problem z trakcja ;)

Ktos na parkingu wpadl na zasobnik z workami

dscf6056gx.jpg

 

Dobrze ze dzisiaj niedziela i nigdzie sie nie ruszam bo i tak nie ma szans na opuszczenie parkingu (jest maly spad od ulicy) :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zybercik, nie moj :P

Ja jestem na etapie poszukiwan i mecze 306 ktorego kupilem "na chwile" po tym jak mi ukradli BMW, a chyba zostanie u mnie do konca jego dni ;)

rychu, Sasiad prawie dwie godziny cos kombinowal i wyjechal

(otwieranie drzwi , piasek, sol cos tam skrobal itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.