Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mnie wkurza je... gladzik w laptopie!! własnie całkiem przez przypadek dodałem kogoś do listy ingorowanych nawet nie wiem jak. Teraz musze to jakoś odkręcić. I taka dygresja...w starych laptopach z malutkim gładzikiem 100 razy lepiej sie pracowało niż w tych nowych mega, super, multi-srulti, 3 razy wiekszych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj mnie wkurzyło, że coraz więcej aut ma źle ustawione światła :thumbdown:

Wystarczy że ktoś źle włoży żarówkę , a jakiś czas temu miałem taka sytuacje że w żarówce h7 wykrzywił się żarnik czy coś,żarówkę lewa świeciła do góry i diagnosta powiedział że mam lampy od anglika.. :lol::lol: Samochód pierwszy właściciel , krajowy , a na dodatek wcześniej było ok.. po prostu po jakimś czasie się tak zrobiło.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek, takie coś sie zdarza w chińskich żarówkach ;) wystarczy kupić jakąś porządną żarówke przykładowo 30-40zł za komplet i już tego nie ma. przy wymianie żarówki H7 nie zmienia sie 'strumień światła' ze względu na jej konstrukcje(tak czytałem) i jest to poparte moim doświadczeniem przy wymianie żarówek. po prostu żarówka zawsze siedzi tak samo w gnieździe, a zły montaż to chyba pomińmy :P zawsze po wymianie jeżdże na stacje ustawić i tylko w przypadku Megane gdzie musze wyciągać reflektor jest lekko do poprawy zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam się cieszyć, czy nie, ale dostałem ofertę w dobrych pieniądzach kupić dobre fele do Mazdy 6 w kolorze "grafitowym" więc odszedł by już koszt malowania, ale akurat 17"

 

Problem w tym, że obecnie mam 16" i prawie nowe (będzie 2 sezon) opony letnie Dunlopa na nich.

 

PS. widziałem ceny opon 17'' i stąd zagwostka :o

 

poradźcie coś ...

 

Z tego powodu zrezygnowałem z kupna ori nówek 17" jak były po 800zł komplet :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie kosztowac 140k zł

Jeżeli rzeczywiście będzie tyle kosztował to raczej będzie to auto dla pasjonata marki/modelu biorąc pod uwagę, że "nowy" Golf R na podstawie tego co czyta się w prasie będzie miał ponad 300 PS i także napęd na 4 łapy (w jakiejkolwiek byłby formie) przy zachowanej cenie obecnie oferowanego modelu czyli około 135 tys PLN w wersji podstawowej, która na brak wyposażenia narzekać nie może.....chyba, że kupując tą Polówkę dostaję od razu od producenta kwity, homologacje, pozwolenia, zezwolenia, zaproszenia w złotych kopertach przewiązanych czerwoną, atłasową wstążką na "ściganie się" w jakiś rajdach, "cup-ach" organizowanych pod auspicjum Volkswagena...wtedy cena ma jakieś uzasadnienie...zwłaszcza, że za ca 150 tys. PLN można wyjechać z salonu (w sensie zakupu od brokera) nowym BMW M 135i. Ot co, takie moje luźne rozmyślania odnośnie kwestii spożytkowania wolnych 140 tys PLN na auto z kategorii "mały, uliczny napierd*&lacz, którego nikt nie traktuje na światłach poważnie" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wkurzyła mnie poczta polska, zasrańce ....

 

koniec z wysyłaniem czegokolwiek innego i nie płaskiego niż papiery/listy listem poleconym (w bąbelkach)

 

http://cafe.allegro.pl/showthread.php?1 ... owego-Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no mnie właśnie też cofnęła babeczka, że nie da rady tego listem. Zdziwiłem się troche ale, że jak o czymś w 100% nie jestem przekonany, to sie nie kłócę, odszedłem. Chociaż i tak myślałem, że mnie w jajo robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z tą pocztą to chyba bez spiny - zareagowali nerwowo na to że im się monopol po 60 latach wreszcie skończył :/ .

Wczoraj cofnięto mi list z butelką 250 ml, argumentując to jakimiś bzdurnymi wytycznymi "z góry". Dziś jak byłem ze zwykłą korespondencją to Pani powiedziała mi że już można wysyłać "po staremu" i że tak będzie do czasu wprowadzenia jakiejś nowej usługi :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami są sobie winni. Jakby mieli logiczniej napisany regulamin i cennik- nikt nie miałby pretensji ;). Chodzi im o to, że listonosze nie mieli obowiązku dostarczać tych "listów" (a faktycznie to były małe lub średnie paczki). U mnie "na wsi" np. listonosz w Golfie wszystko przynosi, nawet jak ma tylko "znaczek" a nie mieści się do skrzynki (nie musi być nawet polecone). Ale w blokach itp. nikt nie będzie chodził z tymi paczkami (listami) jeśli nie musi i zostawia awizo. Trzeba zrozumieć dwie strony ;). Teraz to mi się nie będzie opłacało ruszać z domu, bo taniej (uwzględniając cenę dojazdu na Pocztę czy czas poświęcony na stanie w kolejce) będzie wysyłać nawet malutkie paczki kurierem itd. :) Niech przedstawią sensowniejszą i logiczniejszą ofertę, to może tam kiedyś zajrzę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z paczkomatami to różnie teraz bywa, kiedyś odbierał od nas paczki koleś, teraz im się nagle nie kalkuluje...raz paczka idzie 20h a raz 4 dni...troszkę ich chyba popularność przerosła, mam nadzieje że jednak będzie lepiej bo sam pomysł rewelacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten inpost to też jeden wielki bałagan. Dostarczają oni rachunki z orange/Tp i u mnie cała okolica już nie otrzymała 3 z rzędu rachunku bo doręczycielowi najprawdopodobniej nie chce się wychodzić w domu w taką pogodę. Reklamacje nic nie pomagają.

 

Listy roznoszą tam kryminaliści i ludzie po podstawówce (poważnie!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.