Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Ładne mieliście te gradobicia. U mnie było fajniej. Miałem małe akwarium w aucie. Dziewczyny bawiły się szyberdachem i zapomniały. Jak wyjrzałem przez okno jak pada było już za późno. Dzięki psotnikom w końcu wyprałem całe wnętrze. Czas operacyjny prawie 7 godzin. Jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianeo, hahahahahahaha :kox:

 

Swoop, niby pogoda mówi źle, ale powinno teraz padać :D chyba się skuszę, bo chcę zrobić proces do glinkowania z oczyszczeniem lakieru i przygotowaniem do korekty, a korektę przełożę jak słoneczko pędzie, a w tedy to tylko spłuczę lakier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby właśnie rozmawiałem z moim szefem który był ok godziny 18-19 przy zusoku.

 

Pytałem go czy dopadł go grad to kazał mi iść sprawdzić w jakim stanie jest jego służbowa Toyota Avensiss:

 

Maska - ok 10 delikatnych i 2 konkretne wgnioty.

Dach - ok 5 delikatnych wgniotów.

 

A najlepsze jest to że nawet powgniatane są słupki nad drzwiami i to dosyć mocno

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro_77, ciekawe czy właścicielowi wystarczy sił i cierpliwości żeby to zrobić, czy "puści" samochód tak jak stoi.

Wyglądało, że będzie robił z ubezpieczenia AC ale chyba bez lakierowania tylko wyciąganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psie, który mnie wczoraj ostro "obszczekał" na rowerze...dobrze,że nie miał ochoty na gonienie za mną. Chyba czas zacząć wozić z sobą odznakę inspekcyjną i dzwonić do SM, to wtedy się ludzie nauczą,że bramki się zamyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak popatrzylem na Wasze zdjecia co sie dzieje w 100-licy troche sie zszokolalem, ale u mnie tylko troche popadalo, blysnelo sie od czasu do czasu i taki final, nie mowie zebym sie z tego nie cieszyl. To pewnie sprawka zbiornika retencyjnego Jeziorsko. Kiedys mialem okazje przejezdzac przez zapore w srodku burzy. Lecial grad, ale delikatny, pozniej sciana deszczu, kompletnie nic nie bylo widac :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zaopatrzyłem się w rolkę szer 130cm na 4,5m foli bąbelkowej, jak coś to 3 sekundy i będzie przykryty ;)

Tylko musisz ją jakoś porządnie przymocować, bo jak będzie wiatr to ją porwie z samochodu... Ale przyznam że dosyć ciekawy pomysł...

Sam szukam jakiegoś sensownego rozwiązania - mam już całe auto we wgniotach po gradzie i boję się wyceny za naprawę tego... :dontknow::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.